Patryk Rusek

Trafiłam do pana doktora z połamanym zębem w trakcie leczenia kanałowego. Doktor spojrzał i stwierdził, że trzeba tymczasowo odbudować koronę. Na moją prośbę o wyjaśnienie jakie są inne opcje (gdyż w następnym tygodniu miałam umówioną wizytę u innego dentysty) z oburzeniem i pretensją odparł: "ja mogę nic nie robić". Czyli najchętniej by coś zrobił nie tłumacząc mi co i czy są inne opcje. Lekarz bardzo nieuprzejmy, gdyby nie moje pytania nie dowiedziałabym się niczego. Poza tym spóźnił się 15 minut, a biorąc pod uwagę nocną godzinę wizyty robi to różnicę. Podsumowując nie polecam wizyt u tego lekarza.

Lekarz bardzo uprzejmy, świetne podejście do pacjenta, nie szczędzi czasu, udziela wyczerpujących informacji. Udzielił mi pomocy po porannej wizycie u innego dentysty, cena dość wysoka lecz musiałam się z tym liczyć, byłam w klinice w ramach nocnego dyżuru (DentaLux).

Mało kompetencji, brak działania, wysyła do innych specjalistów, teoretyk. Nie pomógł pacjentowi z bólem zęba na nocnym dyżurze, nawet plomby nie otworzył. Szkoda czasu i pieniędzy, bo to oczywiście trzeba zapłacić.