dr n. med. Patryk Sobczyk

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog

Usuwałam u pana Patryka dwa zęby, a korzenie miałam "pozawijane" tak że nie było to łatwe zadanie ale dla tego doktora to pestka :), kilka minut i po sprawie. Jest uprzejmy i umie uspokoić pacjenta. Zawsze uśmiechnięty i zna się na tym co robi. Polecam wszystkim.

Już 2 razy byłem u tego Pana, w sprawie wyrywania ósemek. Nie przyjemna rzecz, ale w dzięki jego fachowowści, zabieg trwał u mnie może 5 minut. Lepszego chirurga nie znam. Ból jest taki, że jest drogi.. ale za dobrą opiekę dentystyczną trzeba płacić.

Wszystko jak najberdziej super gdyby nie koszt.

Wszystko jak najberdziej super gdyby nie koszt.

Polecam, jeżeli ktoś zatanawia się nad wstawieniem implantów. Pan doktor to osoba o wysokiej kulturze osobistej,sympatyczny , kompetentny, dający poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Usługa bardzo droga, ale jak już ktoś musi się zdecydować na taki wydatek to człowiek warty tych pieniędzy.

Lekarz w porzadku,uprzejmy.Opisze moja sytuacje:mialam zalozona trucizne w zebie w tym samym gabinecie ale przez innego dentyste(moim zdaniem lepszego),a nastepnym razem akurat tego Pana nie bylo,ale Pan Patryk mnie przyjal, wtedy usunal trucizne, usunal nerwa zalozyl cos kolejnego (nie pamietam czy byla to druga trucizna ,ale na pewno nie plomba)i skasowal 200 zl. Drogo jak dla mnie, ale poza tym ok.

Mialam naprawde skomplikowane ulozenie zeba madrosci,choc zabieg nie nalezal do najprzyjemniejszych,mam na mysli ekstrakcje zeba,to mialam poczucie,ze znajduje sie pod naprawde dobra opieka.Caly zbieg przeszedl bardzo sprawnie i w bardzo komfortowych warunkach.Swietny lekarz,srdecznie polecam!!!

Lekarz super. Szkoda, że trafiłam do niego tak późno, pewnie dzisiaj miałabym wszystkie zęby. Moje dzieciaki nawet nie chcą słyszeć o innym stomatologu. Jeden minus brak karty stałego klienta bo jest trochę drogo.

Bardzo fajnie, usuniętą miałem 8 szybko, sprawnie wybieram się jeszcze raz usunąć drugą, przyjechałem ze Szczecina z polecenia znajomej i się nie zawiodłem

Lekarz, który jest godzien zaufania jeżeli chodzi o tzw. ciekawe, czyli tak na prawdę skomplikowane przypadki. Zęby usuwa bez bólu, sprawnie, delikatnie, szybko. Gabinet bardzo sympatyczny, choć mógłby być wyposażony jeszcze w pantomograf, ale to taki mały minusik by podkreślić wszelkie inne plusy;)