Jestem absolwentką wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W 2019 r. zdałam państwowy egzamin specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Przyjmuję pacjentów od pierwszego dnia życia, diagnozuje i leczę choroby skóry, włosów, paznokci jak również przenoszone drogą płciową ( wenerologiczne). Wykonuję zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrokoagulacji,...

Bardzo polecam Panią dr Paulinę Bożek, trafiliśmy po długich poszukiwaniach skutecznego leczenia trądziku u syna, u Pani dr mieliśmy przedstawione więcej niż jedno rozwiązanie do podjęcia decyzji czy leczenie zewnętrzne czy wewnętrzne bez nacisku na wybraną metodę. Pani dr regularnie zleca badania, aby mieć kontrolę nad dawkami leków. Profesjonalnie, cierpliwie i bardzo miło. Zdecydowanie polecam.

Polecam Panią Doktor, szybkie trafne rozpoznanie mojej choroby, bardzo szybkie i skuteczne leczenie nie pozostawiało śladu po chorobie na skórze