Wspaniały psycholog, dociekliwy diagnosta. W końcu ktoś pomógł mojej córce i mi.Trafiłam z polecenia i polecam dalej. Dziękuję. Julia K.

Nie polecam. Poszedłem do pani psycholog w związku z problemami z dzieckiem po rozwodzie. Celem mojej wizyty było osiągnięcie porozumienia z byłą żoną która nastawia dziecko przeciwko mnie. Pani od początku nie była obiektywna była negatywnie i agresywnie nastawiona do mnie nie skupiała się na tym co do niej mówię tylko bawiła się w adwokata mojej byłej żony i za wszelką cenę próbowała zrzucić na mnie odpowiedzialnosc za rozwód co nie było istotne w tej sprawie,bo z byłą żoną jestem 7 miesięcy po rozwodzie i minęło półtora roku od rozstania. Co zabawne odczytałem pani psycholog wiadomość od byłej żony która przyznała że oboje ponosimy winę za rozpad małżeństwa. Nie skomentowała ani nie konfrontowala moich słów z byłą żoną która była obecna w gabinecie. Ja byłem obiektem ataków pani psycholog i czułem się jak na rozprawie w sądzie. Psycholog zapytana dlaczego nie odpytuje mojej żony stwierdziła że rozmawiała z nią już wcześniej mimo, że na wejściu stwierdziła że chyba ją kojarzy z twarzy bo chyba u niej kiedyś była. Pani twierdzi że kieruje się dobrem dziecka ale w żaden sposób nie skomentowala zachowań byłej żony względem dziecka. Mało tego po 10 minutach chciała wysłać dziecko na badania do specjalistycznej poradni a moim celem jest uniknięcie takich sytuacjistąd chciałem konsultacji u psychologarazem z była żoną. Konsultowałem się również z innym specjalistom który kategorycznie odradzał wysyłanie dziecka na badania do psychologów ponieważ jest to niepotrzebny stres dla dziecka. Psycholog zdecydowanie nie kierowała się dobrem dziecka. Zasugerowała, że abym mógł dzwonić do dziecka powinienem uregulować to sądownie. Inny psycholog skomentował zachowanie tej pani jako skandaliczne i niezgodne z etyką. Wizyta ustawiona.

Pani Paulina nie patrzy na zegarek, wspaniale wytłumaczy na czym polega problem i pomoże znaleźć rozwiązanie co dalej. Polecam wszystkim rodzicom!

Po prostu naszemu synowi pomogła zawsze będziemy o niej ciepło i miło wspominać.

Byłam w totalnej rozsypce. Nie wiedziałam co dalej robić z moim dzieckiem. Trafiłam do pani Łyk - to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Dzięki wizycie u pani psycholog jestem spokojniejsza, a moje dziecko pozbyło się leków. Szczerze polecam innym rodzicom!