Paweł Baranowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.45
11 opinii

Operowal mnie piec razy z miernym skutkiem. Teraz pojawil sie ucisk na rdzen na poziomie piersiowym i odmowil podjecia sie tak ryzykownej operacji. Po co moze psuc sobie statystyki. Przykre

ogólnie operacja moja po 2 prywatnych wizytach doszła do skutku, no myślę że bedzie wszystko w porządku bo dochodzę do normalnego funkcjonowania.Ale nie oszukujmy się że jak nie posmarujesz to nie pojedziesz . nie wiem nawet kto mnie operował , zero informacji w karcie wypisowej . W szpitalu nikt nic nie tłumaczył niczego odnosnie operacji lub dochodzenia do pełnej sprawności. A jeżeli chodzi o obsługę pielęgniarską żenada .Zero kompetencji i jakiejkolwiek empatii i współczucia.Akutat może nie mnie bezpośrednio dotyczył ten fakt , ale byłam tego świadkiem juz po operacji. A mnie prostu jak śmiecia wygonili ze szpitala w 2 dobie po operacji i w dodatku na podanej godzinę wcześniej morfinie. w dodatku prawie pomylili leki przed operacja . Jestem uczulona na pencylinę , a właśnie ja mieli mi podać. Pewnie wpadłabym we wstrząs i tyle by było . Jeżeli nie gorzej. Zdecydowanie nie poddałabym się operacji w tym szpitalu, gdybym wiedziała jakie panują tam warunki i jak traktuje sie pacjenta.

Jestem po operacji przepukliny kręgosłupa szyjnego. Wspaniale się czuję. Zapomniałam o chorobie.

Lekarz niekompetentny kreujący sie na najlepszego specjalistę w Polsce. W trakcie wizyty namiawiał mnie na operację za prywatne pieniądze nie informując o możliwych powikłaniach jak i innych możliwościach leczenia gdy zadawałem pytanie czy jest możliwość leczenia na NFZ z wielkim ociąganiem potwierdził że jest taka możliwość. A najważniejsze twierdził że po operacji kręgosłupa jego pacjenci wracają do pracy po niespełna 6-7 tygodniach i nie potrzebują rehabilitacji.Dobrze że poszedłem do innego lekarza który wyjaśnił mi że operacja jest ostatecznością i tylko jeśli nie ma innej drogi leczenia> Ten lekarz zresztą powiedział że już kiedyś miał okazję robić poprawkę po P.B. ( po takiej operacji którą mi proponował.)Oczywiście nie wystawił rachunku.

Krótko mówiąc: specjalista raczej dobry, podejście do człowieka: szkoda gadać! Żenada! Najbardziej ceni samego siebie i swój własny autorytet...za wszelką cenę go broni!

Wyłudzacz pięniędzy kieruje na operacje po kilkanaście tysięcy złotych ktore oczywiście przeprowadza sam, oczywiście w czasie wizyty nie mówi o możliwych powikłaniach jak i innych formach leczenia(nie mówiąć juz o możliwościach leczenia na NFZ).

Polecam jako wybitnego specjalistę. Dzięki doktorowi chodzę a szans mi nie dawano.

Dr Baranowski jest człowiekiem jakiego trudno spotkać w dzisiejszych czasach nie tylko wśród lekarzy ale i wśród ludzi. Jego ręce potrafią czynić niemalże cuda jeśli chodzi o neurochirurgię, ale nie tylko to zasługuje na uznanie. Mój mąż był niedawno operowany w Stocerze, ponieważ doznał uszkodzenia rdzenia na skutek wypadku na motocyklu. Tydzień po operacji samodzielnie przemieścił się z wózka na łóżko co świadczy o jakości z jaką wykonany był zabieg przez dr Baranowskiego. Ponadto dr Baranowski jest człowiekiem jedynym w swoim rodzaju nad wszystko przekłada dobro pacjenta oraz jego samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Potrafi wesprzeć pacjenta oraz rodzinę, którą spotyka tragedia i robi to całkowicie bezinteresownie, nie patrząc na to, kto ile ma pieniędzy z jakiej rodziny pochodzi. Przypuszczam, że gdyby mógł przyjął i zajął by się każdym pacjentem w tym kraju, który potrzebował by operacji neurochirurgicznej :) To nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek, w pełnym tego słowa znaczeniu. Człowiek, jakiego rzadko można spotkać. A wszystko, czego oczekuje za okazaną pomoc to jedynie zwyczajny uścisk dłoni. Jestem niezmiernie wdzięczna, że razem z mężem trafiliśmy na tego właśnie lekarza. I jeszcze raz dziękuję, za to, że jest Pan jaki jest :)

brak słów.... :\ niekompetenty, łapówkarz...

Wyłudzacz pieniędzy, na wizycie nic konkretnego nie powiedział, a zadając mu pytania, zupelnie mnie nie sluchal jedyne co dobrze mu wychodzilo to pospieszanie, zebym wyszla juz z gabinetu. Nic mi nie pomogl, zaplacilam "ZA NIC" 250 zl i to jeszcze nie wystawil za wizyte rachunku.. Po prostu brak słów! odradzam wszystkim pacjentom, którzy szukają profesjonalnej pomocy na swoje dolegliwości i chca byc potraktowani przez lekarza powaznie!

Witam, Lekarz nieodpowiedzialny; oszust i kłamca. 2 lata temu Dr Baranowski przeprowadził operację, która w moim przypadku pogorszyła dolegliwości bólowe kręgoslupa lędźwiowego, dodatkowo wykonując zabieg od strony brzusznej uszkodził mi pęcherz moczowy i mięśnie brzucha. Nie mogłem bez bólu ani siedzieć ani leżeć na plecach, miałem trudności przy oddawaniu moczu - ogólnie koszmar. Przez wiele miesięcy chodziłem do niego z prośbą o poprawę - wykonanie reoperacji. Odmawiał, oszukiwał, nie chciał przyznać się do błędu, choć wielu neurochirurgów twierdziło, że implementacja protezy ruchomej w odc. L5-S1 w moim przypadku to całkowita pomyłka. Nie mogę pominąć faktu, że zmanipulował mną przy 1szej wizycie i nakłonił na operację 2krotnie droższą niż była konieczna. Wiedząc, że lubię aktywnie uprawiać sport, powiedział, cytuję "po tej operacji spokojnie wróci Pan do sportu", zapomniał poinformować o powikłaniach i ryzyku związanym z zabiegiem z przedniego dostępu. Ogólnie starał sie nic nie mówić na temat samego zabiegu. Jeśli chodzi o koszt wizyty to bierze 2krotnie więcej niż inni i powiększa szarą strefę, bo nie wystawia żadnych rachunków. Operacje z udziałem doktora i jego żony (Alicji Baranowskiej) są ryzykowne, ponieważ w przypadku błędu nie pomagają i całkowicie odsuwają się od pacjenta. Na szczęście moja historia zakończyła się pozytywnie. Reoperacji podjął się dr Rafał Górski. Po zabiegu stabilizacji L5-S1 minęło wiele dolegliwości a przede wszystkim przestało mnie boleć. Proszki przeciwbólowe przyjmowałem po operacji przez tylko 1 tydzień a zasadniczo mogłem przestać je przyjmować juz po kilku dniach. Dodam, że sam zabieg w przeciwieństwie do tego z udziałem Baranowskiego był prawie niebolesny, choć cięcie dość długie 15cm. Nieprawdą jest że po operacji musi nas boleć kręgosłup i musimy z tym bólem dalej żyć, jak twierdził Pan Baranowski i jego żona! W związku z powyższym stanowczo odradzam tego lekarza. Jest osobą nieprofesjonalną, obłudną. Po prostu wyłudzacz. Zauważyłem że niektórzy pacjenci pytają o operację tzw. dysku ruchomego - niech moja historia będzie ostrzeżeniem dla tych, którzy zastanawiają się nad jej przeprowadzeniem. Pozdrawiając wszystkich internautów, życzę Wam dużo zdrowia i dobrego samopoczucia. Jerzy Rembiszewski

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny