Paweł Baranowski

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.4512345
11 opinii

• 2

Operowal mnie piec razy z miernym skutkiem. Teraz pojawil sie ucisk na rdzen na poziomie piersiowym i odmowil podjecia sie tak ryzykownej operacji. Po co moze psuc sobie statystyki. Przykre

• 3

ogólnie operacja moja po 2 prywatnych wizytach doszła do skutku, no myślę że bedzie wszystko w porządku bo dochodzę do normalnego funkcjonowania.Ale nie oszukujmy się że jak nie posmarujesz to nie pojedziesz . nie wiem nawet kto mnie operował , zero informacji w karcie wypisowej . W szpitalu nikt nic nie tłumaczył niczego odnosnie operacji lub dochodzenia do pełnej sprawności. A jeżeli chodzi o obsługę pielęgniarską żenada .Zero kompetencji i jakiejkolwiek empatii i współczucia.Akutat może nie mnie bezpośrednio dotyczył ten fakt , ale byłam tego świadkiem juz po operacji. A mnie prostu jak śmiecia wygonili ze szpitala w 2 dobie po operacji i w dodatku na podanej godzinę wcześniej morfinie. w dodatku prawie pomylili leki przed operacja . Jestem uczulona na pencylinę , a właśnie ja mieli mi podać. Pewnie wpadłabym we wstrząs i tyle by było . Jeżeli nie gorzej. Zdecydowanie nie poddałabym się operacji w tym szpitalu, gdybym wiedziała jakie panują tam warunki i jak traktuje sie pacjenta.

• 5

Jestem po operacji przepukliny kręgosłupa szyjnego. Wspaniale się czuję. Zapomniałam o chorobie.

• 1

Lekarz niekompetentny kreujący sie na najlepszego specjalistę w Polsce. W trakcie wizyty namiawiał mnie na operację za prywatne pieniądze nie informując o możliwych powikłaniach jak i innych możliwościach leczenia gdy zadawałem pytanie czy jest możliwość leczenia na NFZ z wielkim ociąganiem potwierdził że jest taka możliwość. A najważniejsze twierdził że po operacji kręgosłupa jego pacjenci wracają do pracy po niespełna 6-7 tygodniach i nie potrzebują rehabilitacji.Dobrze że poszedłem do innego lekarza który wyjaśnił mi że operacja jest ostatecznością i tylko jeśli nie ma innej drogi leczenia> Ten lekarz zresztą powiedział że już kiedyś miał okazję robić poprawkę po P.B. ( po takiej operacji którą mi proponował.)Oczywiście nie wystawił rachunku.

• 2

Krótko mówiąc: specjalista raczej dobry, podejście do człowieka: szkoda gadać! Żenada! Najbardziej ceni samego siebie i swój własny autorytet...za wszelką cenę go broni!

• 1

Wyłudzacz pięniędzy kieruje na operacje po kilkanaście tysięcy złotych ktore oczywiście przeprowadza sam, oczywiście w czasie wizyty nie mówi o możliwych powikłaniach jak i innych formach leczenia(nie mówiąć juz o możliwościach leczenia na NFZ).

• 5

Polecam jako wybitnego specjalistę. Dzięki doktorowi chodzę a szans mi nie dawano.

• 5

Dr Baranowski jest człowiekiem jakiego trudno spotkać w dzisiejszych czasach nie tylko wśród lekarzy ale i wśród ludzi. Jego ręce potrafią czynić niemalże cuda jeśli chodzi o neurochirurgię, ale nie tylko to zasługuje na uznanie. Mój mąż był niedawno operowany w Stocerze, ponieważ doznał uszkodzenia rdzenia na skutek wypadku na motocyklu. Tydzień po operacji samodzielnie przemieścił się z wózka na łóżko co świadczy o jakości z jaką wykonany był zabieg przez dr Baranowskiego. Ponadto dr Baranowski jest człowiekiem jedynym w swoim rodzaju nad wszystko przekłada dobro pacjenta oraz jego samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Potrafi wesprzeć pacjenta oraz rodzinę, którą spotyka tragedia i robi to całkowicie bezinteresownie, nie patrząc na to, kto ile ma pieniędzy z jakiej rodziny pochodzi. Przypuszczam, że gdyby mógł przyjął i zajął by się każdym pacjentem w tym kraju, który potrzebował by operacji neurochirurgicznej :) To nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek, w pełnym tego słowa znaczeniu. Człowiek, jakiego rzadko można spotkać. A wszystko, czego oczekuje za okazaną pomoc to jedynie zwyczajny uścisk dłoni. Jestem niezmiernie wdzięczna, że razem z mężem trafiliśmy na tego właśnie lekarza. I jeszcze raz dziękuję, za to, że jest Pan jaki jest :)

• 1

brak słów.... :\ niekompetenty, łapówkarz...

• 1

Wyłudzacz pieniędzy, na wizycie nic konkretnego nie powiedział, a zadając mu pytania, zupelnie mnie nie sluchal jedyne co dobrze mu wychodzilo to pospieszanie, zebym wyszla juz z gabinetu. Nic mi nie pomogl, zaplacilam "ZA NIC" 250 zl i to jeszcze nie wystawil za wizyte rachunku.. Po prostu brak słów! odradzam wszystkim pacjentom, którzy szukają profesjonalnej pomocy na swoje dolegliwości i chca byc potraktowani przez lekarza powaznie!

• 1

Witam, Lekarz nieodpowiedzialny; oszust i kłamca. 2 lata temu Dr Baranowski przeprowadził operację, która w moim przypadku pogorszyła dolegliwości bólowe kręgoslupa lędźwiowego, dodatkowo wykonując zabieg od strony brzusznej uszkodził mi pęcherz moczowy i mięśnie brzucha. Nie mogłem bez bólu ani siedzieć ani leżeć na plecach, miałem trudności przy oddawaniu moczu - ogólnie koszmar. Przez wiele miesięcy chodziłem do niego z prośbą o poprawę - wykonanie reoperacji. Odmawiał, oszukiwał, nie chciał przyznać się do błędu, choć wielu neurochirurgów twierdziło, że implementacja protezy ruchomej w odc. L5-S1 w moim przypadku to całkowita pomyłka. Nie mogę pominąć faktu, że zmanipulował mną przy 1szej wizycie i nakłonił na operację 2krotnie droższą niż była konieczna. Wiedząc, że lubię aktywnie uprawiać sport, powiedział, cytuję "po tej operacji spokojnie wróci Pan do sportu", zapomniał poinformować o powikłaniach i ryzyku związanym z zabiegiem z przedniego dostępu. Ogólnie starał sie nic nie mówić na temat samego zabiegu. Jeśli chodzi o koszt wizyty to bierze 2krotnie więcej niż inni i powiększa szarą strefę, bo nie wystawia żadnych rachunków. Operacje z udziałem doktora i jego żony (Alicji Baranowskiej) są ryzykowne, ponieważ w przypadku błędu nie pomagają i całkowicie odsuwają się od pacjenta. Na szczęście moja historia zakończyła się pozytywnie. Reoperacji podjął się dr Rafał Górski. Po zabiegu stabilizacji L5-S1 minęło wiele dolegliwości a przede wszystkim przestało mnie boleć. Proszki przeciwbólowe przyjmowałem po operacji przez tylko 1 tydzień a zasadniczo mogłem przestać je przyjmować juz po kilku dniach. Dodam, że sam zabieg w przeciwieństwie do tego z udziałem Baranowskiego był prawie niebolesny, choć cięcie dość długie 15cm. Nieprawdą jest że po operacji musi nas boleć kręgosłup i musimy z tym bólem dalej żyć, jak twierdził Pan Baranowski i jego żona! W związku z powyższym stanowczo odradzam tego lekarza. Jest osobą nieprofesjonalną, obłudną. Po prostu wyłudzacz. Zauważyłem że niektórzy pacjenci pytają o operację tzw. dysku ruchomego - niech moja historia będzie ostrzeżeniem dla tych, którzy zastanawiają się nad jej przeprowadzeniem. Pozdrawiając wszystkich internautów, życzę Wam dużo zdrowia i dobrego samopoczucia. Jerzy Rembiszewski

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat