lek. dent. Paweł Bernatt

Dentysta super! Cierpliwy, nie forsuje swoich koncepcji na siłę. Polecam na 1000%. Poza tym bierze się za rzeczy, których inni stomatolodzy nie chcą/ nie potrafią zwyczajnie robić...

Bardzo uprzejmy,dokladny lekarz,fachowo wyleczyl dwa zęby i jestem zadowolona . Nie jest pazerny na pieniądze.polecam.

Leczę się u Pana doktora ponad dwadzieścia lat i nigdy nie mogłam powiedzieć złego słowa. Zawsze wychodziłam z gabinetu zadowolona i szczęśliwa, że nic mnie nie bolało. Nie każdy jednak jest zadowolony, ale nie jest to wina lekarza, lecz danego organizmu, jak reaguje na dane leczenie. Mój doktor jest OK. Polecazm go wszystkim strachliwym.

To jest dentysta idealny. Chodzę do niego od lat i gorąco polecam. Bez bólu, bez strachu, uczciwie omówi każdy problem i stara się uratować każdego zęba. Do tego ma niezłe ceny, zwłaszcza dla stałych klientów :)

Super lekarz, uratuje każdego zęba. Sympatyczny i ciepły człowiek. Sprawia, że leczenie zębów nie jest ci straszne. Chodzę tylko do Niego od wielu, wielu lat:)

Witam lekarz godny zaufania polecam z czystym sumieniem.

Witam lekarz godny zaufania polecam z czystym sumieniem.

Ja wielokrotnie leczyłem zęby u Pana doktora. Byłem zadowolony i wówczas wystawiłbym opinię na 5. Jednak ostatnia wizyta była na pewno ostatnią. Ząb bardzo bolał po wizycie. Miałem złe wspomnienia, więc udałem się z bolącym zębem w trakcie leczenia do innego stomatologa. Nie napiszę co się okazało, ale moje prywatne zdanie jest takie: nigdy więcej do niego nie wrócę.

Najfajniejszy dentysta z jakim miałam kontakt.Potrafi wyluzować pacjenta-opowie anegdotki z życia rodem, pogada sam ze sobą i takie tam różne:-) ogólnie lekarz na piątkę!!! pozdrawiam Asia

Jest super ;) Na prawdę świetny stomatolog. Lepszego nie znam;)

Jest super ;) Na prawdę świetny stomatolog. Lepszego nie znam;)

Najlepszy i najuprzejmy lekarz stomatologii jakiego znam. Jest naprawdę godny polecenia. Dziękuje doktorze:-)!!