Konkretny, sprawczy, po jednej wizycie wszystko jest jasne, nie zwleka nie zbywa - działa , świetny lekarz i człowiek

Wspanialy lekarz, profesjonalizm i ludzkie podejscie do pacjenta. Nie zostawil nas w bardzo trudnej sytuacji, wrecz przeciwnie robil wszystko zeby leczenie zakonczylo sie pomyslnie i tak tez sie stalo. Polecamy, bo malo dzis takich lekarzy, ktorzy chca pochylic sie nad pacjentem, wtedy kiedy sytuacja dla rodzica wydaje sie ciezka, a Pan doktor umial po ludzku doradzic i doprowadzic leczenie do konca. POLECAMY

Doktor Bilski jest jak najbardziej lekarzem godnym polecenia. Przeprowadził u mojej córki operację skoliozy.Bardzo dobrze wszystko tłumaczył. Bardzo cierpliwy i uprzejmy. Córka jak nowo narodzona. Życzę wszystkim spotkać taką osobę na swojej drodze.

Lekarz bez żadnego podejścia do dzieci. Wszystko odbywa się w pośpiechu. Wizyta trwa do 5 min. Nie polecam!!!

Ja u doktora Bilskiego leczyłam się ponad pół roku. I o pół roku za dużo. Przez ten czas doktor wgl. nie wiedział co mi jest,a kolano bolało. Gdy po tym czasie poszłam do innego lekarza, to ten od razu wiedział co mi jest i postawił diagnozę. Może doktor jest uprzejmy, miły i sympatyczny. Ale 6 miesięcy zastanawiania się co mi jest to za dużo. Nie polecam.

Uprzejmy,życzliwy, z cierpliwością odpowiadał na wszelkie pytania, zrobił na mnie wrażenie dobrego specjalisty i w porządku człowieka.

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Spokojnie i dokładnie wszystko tłumaczy, rozmawia. Przejmuje się każdym przypadkiem i ma się wrażenie że współpracuje z rodzicem. Poza tym jest bardzo przystojny:), aż chce się do takiego lekarza iść.

Poza tym jest bardzo przystojny:), aż chce się do takiego lekarza iść.

super lekarz taki powinien być każdy lekarz

super lekarz taki powinien być każdy lekarz

Jestem bardzo zadowolony z jego leczenia

Jestem bardzo zadowolony z jego leczenia

miałam z nim jeden raz kontakt w sprawie syna -jest taki jaki powinien byc każdy lekarz-super