lekarz Paweł Caputa

Onkolog

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek, który nawet w beznadziejnej sytuacji potrafi dodać otuchy. Przez prawie 9 lat był lekarzem mojej mamy, wiele zawdzięczamy doktorowi i jestem bardzo wdzięczny za wszystko co zrobił dla mamy. Chapeau bas.

Wspaniały lekarz i człowiek z ogromną wiedzą i empatią. Właściwe podejście do każdego pacjenta, nigdy nie odmawia mimo, że widać nadmiar pacjentów oczekujących pomocy. Jesteśmy w trakcie leczenia i liczymy na taką opiekę jak mamy.

Bardzo dobry lekarz.Byłam pod jego opieką ponad dwa lata. Sympatyczny,spokojny,dokładnie i wnikliwie podchodzący do problemu pacjenta. Polecam Pana doktora każdemu,kto ma problem onkologiczny. Wdzięczna pacjentka Maria

Polecam Pana doktora każdemu,kto ma problem onkologiczny.

Wdzięczna pacjentka Maria

Jestem pacjentką WCO bo przebytym nowotworze piersi. Trafiłam na Pana doktora 3 lata po zabiegu i uważam że jest to wyjątkowy lekarz i wyjątkowy człowiek. Takich lekarzy jest niewielu. Lekarz z powołania, który szanuje swoich pacjentów. Ogromna wiedza i wielka kultura osobista

Wspaniały lekarz bardzo kompetentny pochyla się nad każdym przypadkiem indywidualnie, wytłumaczy bardzo dokładnie,przedstawi kilka terapii i wybierze najlepszą dla pacjenta. Bardzo polecam tego specjalisty onkologa.

Polecam ! Miły, uprzejmy a jednocześnie rzeczowy Skrupulatnie wszystko czyta , bada , tłumaczy. Przyjeżdżając na wizytę byłam wystraszona , zdołowana ... Dzięki temu lekarzowi (z powołania) z wizyty wyszłam z uśmiechem na twarzy :) Oby takich lekarzy więcej!

Polecam ! Miły, uprzejmy a jednocześnie rzeczowy

Nie polecam tak jaki innych lekarzy w Lesznie.

Nie polecam tak jaki innych lekarzy w Lesznie.

Wspaniały lekarz.Nasze drogi zeszły się dwukrotnie.Człowiek z którego promieniuje spokój.Posiada ogromną wiedzę i umie ją przekazać zwykłemu,prostemu człowiekowi.Bardzo chory pacjent czuje się przy nim bezpiecznie.W trudnych sytuacjach nie pozostawia rodziny chorego samej.Dziękuję.Życzenie na nowy rok to więcej takich wspaniałych lekarzy.

Rzeczowy, skrupulatny, cierpliwy i godny zaufania. Bardzo profesjonalne i jednoczesnie zyczliwe podejscie do pacjenta. Zdecydowanie polecam.