Paweł Cenda

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
9 opinii

Podziękowanie Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie. Jestem osobą bardzo schorowaną, główna choroba to porażenie strun głosowych, leczyłam się ponad rok w różnych szpitalach jednak w tym kierunku nie było zainteresowania a ja czułam się coraz gorzej – bardzo słaba i ciągłe nasilające się duszności. W końcu spotkałam panów dr Cenda i Dobosza, którzy widząc co się dzieje w ekspresowym tempie zajęli się moją osobą. Przeprowadzili zabieg, po którym poczułam się bardzo dobrze, mogę swobodnie oddychać, chodzić i wykonywać różne domowe prace. Panowie doktorzy to świetni fachowcy, posiadają ogromną wiedzę medyczną. Mają świetne podejście do pacjentów, dla nich liczy się tylko człowiek. Polecam wszystkim chorym z tej dziedziny aby tylko korzystali z usług Panów doktorów. Życzę zdrowia, pomyślności i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia. Wdzięczna Antonina W.

Bardzo dobry lekarz, z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni. Nie przepisuje leków jak popadnie (jak to mieli w zwyczaju moi poprzedni laryngolodzy), wskazuje różne metody leczenia.

Przemiły człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania. Nie patrzący tylko na to by dobrze zarobić ale na dobro pacjenta.doktor usuwał mi i mężowi migdałki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Polecam każdemu wizytę u dr Cendy.

Dr Paweł Cenda uratował mi życie!! Wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek.Polecam serdecznie. M.

Bardzo bałam się operacji przegrody nosa, zwłaszcza, że miałam duże skrzywienie przegrody. Operacja została przeprowadzona sprawnie bez bólu, cały czas miałam kontakt z lekarzem podczas operowania. Nawet sobie porozmawialiśmy :) po operacji nie miałam siniaków czy opuchlizn. Bardzo dobrze się czułam. na następny dzień rano poszłam już do domu.Później tylko kontrole. Gorąco polecam pana dr Cende.

oddany pacjentom dla niego pacjent to priorytet

Zdecydowany bardzo uprzejmy a co najważniejsze rzeczowy i fachowy lekarz, wybitnie znający się na swojej profesji

super lekarz,profesionalnie podchodzący do sprawy,zabieg nosa przeprowadzony wręcz idealnie bez bolu podczas zabiegu jak i po.Opieka po zabiegu profesionalna. Polecam wszystkim.

Wnikliwie, cierpliwie, grzecznie, można więc rzec, laryngolog z sercem na dłoni do pacjenta... :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny