lekarz Paweł Cenda

Laryngolog

Antonina W.

18.02.2014

Podziękowanie Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego ...

Podziękowanie

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie. Jestem osobą bardzo schorowaną, główna choroba to porażenie strun głosowych, leczyłam się ponad rok w różnych szpitalach jednak w tym kierunku nie było zainteresowania a ja czułam się coraz gorzej – bardzo słaba i ciągłe nasilające się duszności.
W końcu spotkałam panów dr Cenda i Dobosza, którzy widząc co się dzieje w ekspresowym tempie zajęli się moją osobą.
Przeprowadzili zabieg, po którym poczułam się bardzo dobrze, mogę swobodnie oddychać, chodzić i wykonywać różne domowe prace. Panowie doktorzy to świetni fachowcy, posiadają ogromną wiedzę medyczną. Mają świetne podejście do pacjentów, dla nich liczy się tylko człowiek.
Polecam wszystkim chorym z tej dziedziny aby tylko korzystali z usług Panów doktorów.
Życzę zdrowia, pomyślności i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia.
Wdzięczna Antonina W.

Wera

06.11.2013

Bardzo dobry lekarz, z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni. Nie przepisuje leków jak popadnie (jak to mieli w zwyczaju moi poprzedni laryngolodzy), wskazuje różne metody leczenia.

Monika

26.08.2013

Przemiły człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania. Nie patrzący tylko na to by dobrze zarobić ale na dobro pacjenta.doktor usuwał mi i mężowi migdałki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Polecam każdemu wizytę u dr Cendy.

Anonim

13.03.2013

Dr Paweł Cenda uratował mi życie!! Wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek.Polecam serdecznie. M.

Anonim

21.11.2012

Bardzo bałam się operacji przegrody nosa, zwłaszcza, że miałam duże skrzywienie przegrody. Operacja została przeprowadzona sprawnie bez bólu, cały czas miałam kontakt z lekarzem podczas operowania. Nawet sobie porozmawialiśmy :) po operacji nie miałam siniaków czy opuchlizn. Bardzo dobrze się czułam. na następny dzień rano poszłam już do domu.Później tylko kontrole. Gorąco polecam pana dr Cende.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kraków"?

Paweł Papież

Laryngolog