lekarz Paweł Chruściel

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry specjalista, gabinet kapitalnie wyposażony bije na głowe państwowe przychodnie - badania szybko dokładnie i za rozsądną cenę , Pozdrawiamy D i W Otrębscy

Zdjagnozował chorobę i ustawił odpowiednie leki szybko i za przystępną cenę, ja zwalniam z pracy ZŁODZIEI UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH i leczę się prywatnie polecam!!!

Bardzo dobry specjalista, gabinet kapitalnie wyposażony bije na głowe państwowe przychodnie - badania szybko dokładnie i za rozsądną cenę, rozwiązał moje problemy szybko i skutecznie. Warty polecenia

Dobry człowiek, bardzo dobry fachowiec oddany pacjentom, bardzo mi pomógł.

Dobry człowiek, bardzo dobry fachowiec oddany pacjentom, bardzo mi pomógł.

POlecam tego lekarza!!! Cierpliwy i dokladny. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba by prawidłowo zdiagnozować schorzenie. Ogromnym plusem jest zaplecze jakie posiada.Nowoczesna aparatura.Dokladnie tłumaczy i wyjaśnia.w moim (i nie tylko)odczuciu to prawdziwy lekarz z powołania.

Witam polecam dr.widzi w człowieku pacjęta a nie pieniądze

Witam polecam dr.widzi w człowieku pacjęta a nie pieniądze

Powiedział że nie będzie leczył mojej mamy za 20 złotych w szpiatalu.W końcu ma dostac udar lub zawał , bo wtedy fundusz płaci dużekrocie.

Pierwszy raz od dłuższego czasu czułem się odpowiednio potraktowany przez lekarza. Dr. Chruściel- bardzo dobry,miły, uprzejmy lekarz. Specjalista w swojej dziedzinie. Polecam.

Dobry, profesjonalny i miły lekarz. Dobry sprzęt diagnostyczny.Najlepszy fachowiec w Nowym Targu i na Podhalu. Gorąco polecam

czułem sie prawidłowo leczony i badany bardzo dobry diagnosta

czułem sie prawidłowo leczony i badany bardzo dobry diagnosta