Paweł Cieśla

Gdynia
54,517956618,5371037604 47 68 19

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.75
46 opinii

Świetny facet i znakomity chirurg. Człowiek który naprawdę przejmuje się pacjentem, ma wiedzę i wielkie doświadczenie - kilka tysięcy operacji. Cieszę się, że trafiłem w jego ręce.

Ze zdumieniem przeczytałam negatywne opinie na temat pana dr. P. Cieśli. Wizyta w gabinecie - mimo tłoku - trwała około pół godziny. Podczas pobytu w szpitalu, choroba dotyczyła mojej mamy, spotkałam się z życzliwością i kompetencją. Szybko przeprowadzone badania, artroskopia wykonana przez pana doktora, pozwoliły na postawienie diagnozy. Panie Doktorze (nieprzypadkowa wielka litera) jeszcze raz ogromne podziękowania za fachowość, troskę i empatię.

Zrobil kupe na stole i kazal mi ja zjesc, bo to niby pomaga, dziwne metody, nie polecam.

Mam 72 lata, 10 lat temu zrobiono mi artoskopie, Pan doktor powiedział, że po 4 latach przewiduje przeprowadzenie operacji. Niestety nie przyszłam, po 10 latach czyli dwa lata temu wstawiono mi dwie endoprotezy (stawy kolanowe). Wszyscy pacjenci operowani w Szpitalu Miejskim na oddziale dr Cieśli dostają po operacji od razu skierowanie na rehabilitacje do szpitala na Witominie. Kłamstwem jest opowiadanie o tym, że równolegle przyjmowani przez lekarza są dwaj lub trzej pacjenci. Jeśli ktoś zada pytanie to uzyska odpowiedź. Na Witominie (na basenie) spotkałam kilka osób, które były operowane przed wieloma laty przez dr Cieślę, wszystkie wyrażały się o nim w superlatywach. Ja to samo mogę powiedzieć zarówno o nim jako operatorze jak i o ordynatorze. Dziękuję z głębi serca. Ewa

Widze ze nie jestem jedyna która źle sadzi o doktorze ! No niestety jest to lekarz który chyba powinien zakończyć już swoją kariere!!!! podpisuje sie pod wszystkim negatywnymi komentarzami które sa zgodne z prawda !!! brak zainteresowania , źle postawiona diagnoza ! 6 lat temu miała robiona artroskopie kolana do dzis nie jest wyleczone ! od 6 leczyłam sie u dr ciesli ! do momentu az nie poszłam do innego lekarza . ktory w koncu postawil dobra diagnoze ! NIE POLECAM

Pan doktro operował mnie dwa razy. Za każdym razem po operacji nie mogłam liczyć na żadne rady, wsparcie. Nie rehabilitowałam się i po 2 latach mam postępujące zwyrodnienie w kolanie. Codziennie borykam się ogromnym bólem. Czeka mnie trzeba operacja naszczęście już u specjalisty który chce mi pomóc. Ufałam doktorowi Cieśli a niestety jedyne co dostałam w zamian to strata pieniędzy na prywaten wizyty, operację i różne inne cuda które wymyśla ... Dobre opnie które o nim krążą to raczej opinie z przed lat jak jeszcze "nie szło się na ilość tylko jakość". Bo teraz liczy się kasa a Pan Doktor nawet nie wie kogo leczy, co Ci dolega i za wszystko bierze duże pieniądze.

Bylem ladnych pare lat temu pacjentem tego pana,wtedy przyjmowal jeszcze pacjentow pojedynczo:-).Mialem kilka prywatnych wizyt, potem "prywatna" operacje w pantwowym szpitalu. Operacja kolana z komplikacjami, mimo ze prosta lakotka. Nie wiem czy z winy lekarza te komplikacje ale operacje trzeba bylo powtorzyc po roku i z tego co sie dowiedzialem to to juz byla wina p.Ciesli. Pomimo kilku wizyt i platnej operacji za kazdym razem pytal z czym przychodze. Slyszalem o paru udanych operacjach przez niego przeprowadzonych ale to raczej swiadczy ze jest lepszym wykonawca niz diagnosta.Niestety ja mialem pecha,operacje tez skopal. Generalnie-omijac szerokim lukiem, chyba ze naprawde duuuzo zaplacicie. Ale za duzo pieniadze mozna znalezc lepszych-czyli unikac:-)

rozpoznanie nie trafione propozycja zastrzyki za 250 jeden wykona sam ale serja 5 zastrzykow i nie gwarantuje poprawy czyli operacja naciagacz moze kiedys byl dobry ale nie teraz chodzi o mloda osobe po dwoch artroskopiach

Jestem rozczarowana tym Panem, wizyty umówione prywatnie na konkretną godzinę zawsze są opóźnione i trwają krótko. Przyjmuje 3 osoby na raz w 3-ch pokojach(Gdynia). Siedząc w jednym sama( ok.15min.) słyszałam o czym rozmawia z osobą obok,lekceważy pacjenta mimo że płaciłam za wizytę. Jego pielegnkiarka zawsze ma źle zapisane nazwiska i wyczytuje jak jej się podoba.Na tą samą godzinę umawiają 2 lub 3 osoby-skandal.W głowie mu się poprzewracało z dobrobytu. Mi poswięcił zaledwie 7 min.-brak u niego dostepu do komputera i nie można obejrzeć to co jest na płycie cd-szkoda mu na zakup laptopa albo nie chce mu się nauczyć obsługi-koszmar. Nie polecam szkoda naszych pieniędzy.

WITAM.NIE INTERESUJE MNIE CLINICA MEDICA,ANI OPINIE NA JEJ TEMAT JA PRZEKONALEM SIE NA WLASNEJ SKORZE.PISZE TYLKO PO TO,ABY OSTRZEC INNYCH PACJENTOW PRZED TA SAMA POMYLKA JAKA JA POPELNILEM WYBIERAJAC CLINICE MEDICA.BYLEM OPEROWANY PRZEZ DR.PAWLA CIESLE A BYLA TO OPERACJA WIEZADEL KRZYZOWYCH PRAWE I LEWE KOLANO.DOKTOR CIESLA "NIE ZAUWAZYL"ZE JA ROWNIEZ MAM USZKODZONE WIEZADLA POBOCZNE PISZCZELOWE(MCL)ALE O TYM PAN DOKTOR CIESLA NAWET NIE MIAL CZASU ZEMNA POROZMAWIAC.POWIEDZIAL MI W PROST"TERAZ NIE MAM CZASU"PRZEPRASZAM PANIE CIESLA ZE ZAJALEM PANSKI CZAS,ALE ZDAJE SIE,JESLI KTOS PLACI OGROMNE PIENIADZE ZEBY ZOPEROWAC SIE W PRYWATNEJ KLINICE,TO POWINNO MU SIE POSWIECIC DUZO WIECEJ CZASU?TEGO LEKARZA WOGOLE NIE POLECAM,BO ON PO PROSU NIE POTRAFI OPEROWAC I LUDZIE UWIERZCIE MI ZE NIE POTRAFI.KOLEGA KTORY POLECIL MI DR.CIESLE I CLINICE MEDICA ROWNIEZ MA PROBLEMY Z KOLANEM,BO JAK BYLO NIESTABILNE TAK JEST,A NAWET GORZEJ,BO PAN DOKTOR BEZ WYOBRAZNI POWYCINAL LAKATKE!!!I KILKA INNYCH WAZNYCH,BARDZO POTRZEBNYCH CZESCI KOLANA.TAKA SAMA SYTUACJA PRZYDARZYLA SIE MOJEMU OJCU TYLE TYLKO ZE W SZPITALU W GDANSKU GDZIE PAN DR.CIESLA PRACUJE.ROWNIEZ PO REKONSTRUKCJI ACL(WIEZADLO KRZYZOWE PRZEDNIE)KOLANO MOJEGO OJCA NADAL JEST NIESTABILN,BOLI GO,BO SCIERA SIE KOLANO DO KOSCI,A DR.CIESLA NAPRAWDE MA TO GDZIES.JA CZEKAM NA KOLEJNA PIATA REKONSTRUKCJE.TYLE ZE TERAZ JUZ PAN DOKTOR TAK MI ZNICZSZYL KOLANA ZE MUSZE WSTAWIC WIEZADLA SYNTETYCZNE,BO POWYCINAL MI SCIEGNA ZE WSZYSTKICH MOZLIWYCH JUZ MIEJSC!!!I TERAZ Z USMIECHEM PYTA MNIE,"ALE CZY PANU TO PRZESZKADZA"WIEC ODPOWIEDZ JEST.TAK PANIE CIESLA PRZESZKADZA,BO KOLANA SA DALEJ NIESTABILNE I TO NAWET PO REREKONSTRUKCJI WIEZADLA KRZYZOWEGO KOLANA PRAWEGO,PAN DOKTOR WYWIERCIL ZA DUZE DZIURY I SROBY MOCUJACE WPADLY PO PROSTU DO SRODKA W KOSC! KOLANA KOLYSZA SIE JAK NA WIETRZE DWA PONAD LATA POSZLY DO SMIECI NO I OCZYWISCIE OBYDWA KOLANA SA ZDRUZGOTANE.PAN DOKTOR POCZUL SIE WINNY I ZDECYDOWAL ZOPEROWAC MNIE PO RAZ KOLEJNY W SZPITALU W GDANSKU GDZIE PRACUJE.ZROBIL SIE JEDNAK PROBLEM,BO JUZ NIE MA Z KAD WYCIAC ZEBY WSTAWIC.ZAPROPONOWALEM WIEC ZE ZAPLACE ZA WIEZADLO Z BANKU ORGANOW W BIELSKO BIALEJ.PAN CIESLA JEDNAK NIE ZGODZIL SIE UNIKAJAC MNIE JAK OGNIA.TRZEBA WZIAC NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOSC PANIE DOKTORZE,GDY ZROBI SIE COS ZLE!!!MAM PONAD 30LAT A PAN DOKTOR TRAKTOWAL MNIE JAK GNOJKA 12LETNIEGO.NO I SAMA CLINICA MEDICA TO NAPRAWDE DUUUUZA POMYLKA.I FAKT ZE PIELEGNIARKI WOGOLE TAK JAK TEN LEKARZ NIE BYLY ZATRUDNIONE ZE WZGLEGU NA ZDOLNOSCI,A RACZEJ Z GAZETY PLAYBOYA.NAPRAWDE ODRADZAM CLINICE MEDICA I DR.PAWLA CIESLE.TEN LEKARZ NIE JEST DOBRYM LEKARZEM,ALE JEST NAPRAWDE DOBRYM BIZNESMENEM!ZESKROBAL ZE MNIE PIENIADZE I ZOSTAWIL KALEKA DO KONCA ZYCIA.

miałem zabieg artroskopii, udany żadnych komplikacji, diagnoza choroby ( chondromalacji rzepki) postawiona poprawnie już na 1 wizycie! oczywiście udałem się do 2 rożnych ortopedów którzy potwierdzili ta opinie.oprócz tego szereg badan ( usg, rtg, rezonans) no i w końcu sam zabieg.na pierwszy rzut może się wydawać ze gościu nie przykłada się do roboty,ale to tylko złudzenie.możne przesadza z przepisywaniem magicznych zastrzyków które ponoć działaj na wszystko ale poza tym uważam ze świetny fachowiec (pracuje również jako ordynator w szpitalu miejskim w Gdyni )

W listopadzie 2004 roku poszedłem na wizytę prywatną do Dr. Cieśli - po tej wizycie byłem w szoku - 3 osoby w gabinecie zdawkowe określenie że wymagany jest zabieg rekonstrukcji więzadła przedniego i otwarte stwierdzenie że operacja w szpitalu za 1,5 roku na NFZ a w klinice w Gdyni choćby zaraz za 5000 zł ,niby specjalista w swoim fachu, te opinie że operuje w całym trójmieście sportowców później wracających po zabiegach do sportu w tamtym okresie były dla mnie rekomendacją - grubo na wyrost to wiem dziś. W marcu 2006 roku poszedłem na wizytę prywatną do Kliniki w Gdyni gdzie mnie operował - pieniądze oszczedzane 2 lata , operacja 6000 zł - zastrzyki, wizyty kontrolne następne 2000 zł, w zeszłym roku w Zielonej Górze miałem wycinaną część łękotki w tym samym kolanie - ortopeda stwierdził że niewłaściwie został wykonany zabieg rekonstrukcji więzadła bo przeszczepione więzadło nie ma odpowiedniego naciągu i nie trzyma stawu kolanowego prawidłowo. Pieniądze wyrzucone w błoto. NIE POLECAM. WYstawiajmy opinię o lekarzach bo dzięki temu możemy mieć tych najlepszych z powołania.

Obsługa iście sprinterska w stylu Wyścigu Pokoju.Odnosi się wrażenie że liczy się tylko kasa.Efekt leczenia i wcześniejsza diagnoza pokrywają się.

Powiem krótko: dramat. Podczas wizyty (łącznie spędziłem ok 10 minut w gabinecie) obsługiwał trzech pacjentów równolegle (dwaj pozostali pacjenci byli w pokojach obok). Mojemu problemowi poświęcił łącznie ok 3 minut biegając między pokojami. W tym czasie dotknął kolana (biegam) i osądził, że to kolano skoczka i kazał nosić opaskę uciskową (mimo, że przekazałem mu informację o tym, iż już taką noszę i nie pomaga, a nawet jest gorzej w innych miejscach kolana). Po moich dociekaniach zdecydował się obejrzeć moje stopy i zalecić abym biegał w butach "zig-costam" (chodziło o reebok zig-tech) bo on takich używa i się sprawdzają. Następnie wyszedł, w przelocie do kolejnego pokoju rzucił paragonem na kozetkę i tyle go widziałem - pieniądze dałem asystentce. Facet się nawet nie zapytał ile mam lat. Poleca mi buty bez pytania czy ma stopę pronującą czy supinującą (polecane buty są dla stopy neutralnej). Podsumowując, bardzo nie polecam. Sprzedawczyni w osiedlowym warzywniaku poświęca mi więcej uwagi przy każdych zakupach niż on podczas tej wizyty. Mam nadzieję, że ludzie częściej będą korzystać z tego typu rankingów zanim wyrzucą w błoto swoje pieniądze.

Szkosa, że pacjenci w Gdyni są skazani na tego dorobkiewicz. Gdzie przysięga Hipokratesa i tzw powołanie.

załosny gosć zero zainteresowania chyba ze chodzi o opłate za wizyte

diagnoze ktora wystawil mi lekarz w Norwegi to byko zerwane wiazadlo krzyzowe,ktore potwierdzil niby rezonans magnetyczny kazali czekac na operacje okolo pol roku do roku zdecydowalam prywatnie zoperowac kolano w Polsce przez poleconego lekarza dr.Ciesle. Po artroskopi okazalo sie ze to bylo uszkodzenie chrzastki stawowej klykcia bocznego uda lewego, po oczyszczeniu kolana, wrocilam po miesiacu do pracy.

Osobiście odradzam tego lekarza. Może kiedyś był dobry i indywidualnie podchodził do pacjenta, teraz niestety sie to zmieniło. Niedawno leżałem na ortopedii w Szpitalu Miejskim i zauważyłem, że do spraw schorzeń pacjentów podchodzi bardzo lekceważąco i sztampowo. Podczas obchodu na jednego pacjenta poświęca ok. 15 sekund wydając szybkie, zupełnie nieprzemyślane decyzje. Nie wczuwa sie za bardzo w szpitalu miejskim. Słyszałem, że prywatnie potrafi być lepszy. No cóż, jest to lekarz, który swoje powołanie zastąpił chęcią szybkiego bogacenia się. Życzę Panu, panie doktorze zakupu kolejnej willi i samochodu z górnej półki.... Osobiście nie polecam tego prywaciarza.

NIE ODBIERAM WIEDZY I NIE WĄTPIĘ,ZE POMÓGŁ KILKU PACJENTOM,KTÓRZY MU ODPOWIEDNIO ZAPŁACIL LUB AKURAT MIELI SZCZĘŚCIE!!!PRZYKRE JEST,ŻE TEN LEKARZ CHWALONY PRZEZ TYCH WŁAŚNIE PACJENTOW(LUB PRZEZ SIEBIE SAMEGO!) W OPINIACH POWYŻEJ-JEST WYJĄTKOWO NIEMIŁYM,NIEGRZECZNYM I ZAROZUMIAŁYM GBUREM,KTÓRY NIE MA KULTURY W KONTAKTACH Z LUDŻMI,A TYM BARDZIEJ Z PACJENTEM.

Ten pan leczył mnie w 85r.Nie potrafił zdiagnozować choroby ale aplikował mi steryd Enkorton, wysypał z buteleczki w serwetkę, zawinął i dał, kazał połykac 2 x dziennie.Potem jeszcze przez jakiś czas zapisywał mi ten lek. Po tym leku ja strasznie miałam opuchnietą twarz i szyję, nie mogłam przełykać i dusiłam się, też się roztyłam a byłam bardzo szczupłą osobą ważącą 50 kg. na 168 cm. Z powodu tej opuchlizny na twarzy i szyi trafiałam do różnych lekarzy, nikt nie wiedział co mi jest. Dopiero gdy lekarz domowy zapytał się jakie leki ostatnimi czasy przyjmowałam odkrył przyczynę opuchlizny, to były działania uboczne Enkortonu, a w zasadzie złe jego podawanie. Enkorton powinno się podawać zwiększając na początku dawkę,potem ją przez jakiś czas utrzymując a na koniec zmniejszając.Lekarz domowy stopniowo zaczął mi zmniejszać dawki i dopiero wtedy wszystko ustąpiło. O sposobie dawkowania leku p.Cieśla zapomniał. Chciał mnie operować bez diagnozy, jego słów nigdy nie zapomnę "otworzymy to zobaczymy co się dzieje" Leczył mnie ponad dwa lata nie stawiając diagnozy.Zakładał gips potem ściągał i tak kilka razy, zapisywał coraz silniejsze środki p/bólowe, robił blokady i tak w kółko.W końcu przestałam mu ufać i poszłam do innego lekarza i ten od razu postawił diagnozę, ale operacji nie chciał się podjąć ze względu na dużą ilość robionych mi blokad.Podobno blokady powodują kruchość ścięgien i istniała możliwość że ścięgna by nie wytrzymały i dopiero zostałabym kaleką. To była ocena kilku ortopedów. Żaden lekarz nie chciał sie podjąć tej operacji i do dzisiaj tak żyję tyle mam z leczenia p. Cieśli. Ponadto był b. niemiły.

odradzam!!!!!!!!!!! totalna masówka. Lekarz przyjmuje 3 osoby co 10 minut, poświęcił mi jakies 60 sekund swojego cennego czasu po czym wysłał na operacje,kiedy spytałam na czym ona polega dał mi ulotke i kazał przeczytać w domu. Nie spojżał nawet na dokumenty jakie ze sobą miałam opisujące mój uraz. Zle zdiagnozował uraz kolana, okazało sie że operacji wogóle nie powinnam była mieć! Teraz chodze na rehabilitacje dwa dni w tygodniu, nie wiadomo ile ona potrwa. W szpitalu nawet nie wyjaśnił mi czy operacja sie udała. Szczerze radze, wybierzcie innego lekarza !!!

Bardzo dobry lekarz mam wstawioną przez pana doktora endoprotezę już w tym roku mija sześć lat kolano nie boli jest super lekarzem polecam z całą odpowiedzialnością.

7 lat temu byłam pacjentką tego człowieka. zdecydowałam się na operację w prywatnym ośrodku, aby nie czekać w kolejce ponieważ moje ówczesne studia wymagały sprawności fizycznej. mam żal iż po tak poważnej operacji jaką jest rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego nie dostałam wraz z wypisem skierowania na rehabilitację, ba nie usłyszałam nawet takiego słowa jak rehabilitacja!!! pan dr, kazał mi "ćwiczyć" co też czyniłam we własnym zakresie, byłam pacjentką, ufałam swojemu lekarzowi, przecież miał tak świetną opinię... teraz kiedy kończę inne studia, ponieważ nie było mowy o powrocie na awf, kiedy dowiedziałam się trochę więcej o fizjoterapii, nie mogę wprost uwierzyć, że ortopeda sportowy mógł tak postąpić. wyrzucone pieniądze moich rodziców, wtórne zmiany w stawie, koniec ze sportem, ból... poza tym oczywiście podpisuję się pod wszystkimi opiniami związanymi ze skandalicznym wręcz sposobem masowej obsługi pacjentów. wierzę, że pan dr potrafi wstawiać endoprotezy, to nie filozofia, ich głównym zadaniem jest uwolnienie od bólu, jeśli chodzi o subtelniejsze sprawy takie jak urazy więzadłowe i te wczesniej wymieniane przez innych to w stu procentach zgadzam się z opiniamii przedmówców, że ten człowiek to niedouczony ignorant !!! N I E P O L E C A M bałabym się iść do niego po raz drugi, chyba tylko po to żeby wygarnąć mu jego niekompetencję. dodatkowo nie mogę uwierzyć że jego żona,która wtedy pomagała mu przyjmować pacjentów jest rehabilitantem, a to co mi poradziła to robienie przysiadów przy stole... no ale chyba nie jest prawdziwym fizjoterapeutą ten kto w swoim gabinecie proponuje laser, pole magnetyczne i wkładki do butów...kurcze, ci ludzie to po prostu oszuści!!

Niestety tylko ..kasa sie liczy!nawet ma rulonik 20-złotówek bo każdy najczęściej płaci 200(jest przygotowany do zajęć..wizyta-raczej zastrzyk kosztuje 180zł)kolejny lekarz który nie miał dla mnie czasu-mimo że to leczenie prywatne! i kolejny, który zamiast skierować na usg stwiedził że trzeba robić operację!-artroskopię kolana! dopiero trzeci lekarz najpierw kazał mi zrobić usg a potem postawił diagnozę-to nie kolano-a zwapnienie przyczepu mięśnia czwórgłowego!! wizyty u p.Cieśli pozostawię już bez dalszego komentarza!

Zdecydowanie nie jestem zadowolona z jego leczenia ponieważ zamiast mi pomoc to mi tylko zaszkodził stwierdzając że chrząstka koło rzepki mi się kruszy dawając mi zastrzyki za 180 zł które wcale nie pomagały nawet nie wiedząc co mi dolega bez żadnych badań stwierdził to na oko.Niesamowity błąd tego lekarza, lekarz nie kompetentny skierowany tylko po to żeby brać kasę obecnie grozi mi wózek inwalidzki za jego diagnozę która trwała 4 min a w ciągu mojego czasu obsługiwał w 3 gabinetach 2 innych pacjentów .

Wczoraj wyszłam ze Szpitala po wszczepieniu drugiej w tym roku endoprotezy kolana (sama nie wierzę w to,że mogę siąść do komputera i pisać po 8 dniach od operacji).Dzięki tej operacji będę mogła chodzić, nie dojdzie do bardzo poważnych zmian w stawach biodrowych i kolejnych operacji.Dziesięć lat temu dr Cieśla powiedział, że powinnam po mniej więcej 5 latach poddać się operacji Niestety nie posłuchałam go ( brak czasu), tempo zmian, które uniemożliwiły mi właściwie chodzenie gwałtownie po 5 latach przyspieszyło. Podczas rehabilitacji i w trakcie pobytu w szpitalu spotkałam kilkunastu pacjentów dr Cieśli nawet sprzed wielu lat. Ich opinie były jednoznaczne, byli zachwyceni. Spora ilość młodych ludzi (szkoła sportowa, w której uczyłam ) zawdzięcza mu powrót do pełnego zdrowia.Spotkałam również dwie osoby, które miały problem po przeszczepie i niekoniecznie u dr Cieśli ale w tym przypadku "winnym" był nie lekarz a organizm, który nie chciał przyjąć implanta.Dzięki dobranemu zespołowi lekarzy ortopedów i cudownym pielęgniarkom od nowa zacznę cieszyć się tym, że żyję. Dzięki panie Doktorze !!!!

Dobry fachowiec,ale nieuprzejmy i opryskliwy.

Generalnie odradzając wizytę u dr Cieśli, chciałbym odradzić wizyty u jakiegokolwiek lekarza... miałem problem z kręgosłupem, podczas gdy dr Cieśla chciał mi wymienić staw biodrowy na protezę i to w wieku 26 lat... Wierząc mu zapisałem się na operację i po 1,5 roku oczekiwania za ok. 3 tygodnie poddałbym się operacji wymiany biodra... na szczęście nie uwierzyłem w jego czary... Generalnie ŻADEN lekarz u którego byłem nie dawał mi szans... Mówili, że nic nie da się zrobić. Jeden lekarz nawet poradził mi, żebym w wieku 26 lat złożył wniosek o określenie stopnia niepełnosprawności, jako rozwiązanie moich problemów... A tym czasem, w grudniu ubiegłego roku poszedłem do terapeuty manualnego, zaliczyłem u niego sporo wizyt nie powiem, ale moja sytuacja była bardzo skomplikowana, co ważne jednak wizyty u niego+konsekwencja w ćwiczeniach, które mi polecił doprowadziły do tego, że po latach bólu i męki, odzyskuje sprawność, a biodro które Cieśla chciał mi wymienić, rusz się lepiej niż... 10 lat temu. Przebyłem drogę od inwalidy w drugą stronę, choć to teoretycznie niemożliwe... Podsumowując, może i na urazach sportowych się zna, ale generalnie nie polecam jego, ani żadnego innego ortopedy, bo patrzą oni tylko i wyłącznie miejscowo, a nie globalnie, czasem przestawienie kręgosłupa w dolnym odcinku skutkuje dolegliwościami w górnej partii ciała, ale naszych lekarzy o tym nie uczyli. Dlatego nie chodźcie do lekarzy tylko do ludzi, którzy znają się na budowie i funkcjonowaniu całego ciała ludzkiego!

Trafiłam z polecenia, po tym jak usłyszałam w przychodni diagnozę, że powinnam poddać się operacji. Chciałam, aby dr Cieśla sam wypowiedział się na temat tej diagnozy. W szpitalu widziałam go przez kilka sekund, usłyszałam "Daj zdjęcie". Po 10 minutach wrócił jego asystent z informacją, że jutro już mogą mi nogę rozcinać. Poprosiłam o wyjaśnienia, po czym okazało się, że operacja tak naprawdę konieczna nie jest, bo problem sam się z czasem rozwiąże, ponieważ organizm się regeneruje. Od dr Cieśli nie usłyszałam ani słowa o mojej nodze. Operacja jak najbardziej, ale informowanie pacjenta już nie? Może niektórym to pasuje, ale byłoby lepiej, gdyby podejść do pacjenta jak do człowieka.

zdecydowanie polecam w 100% dzięki niemu odzyskałam życie endoproteza biodra "żyłam" w ciągłym bólu dziękuję Panie doktorze

niestety ale ten lekarz mimo iż całe trójmiasto go chwali jest osobą niezbyt godną zaufania, zrobił mi artroskopie kolana i po roku ból powrócił, byłem w tym czasie w Hamburgu i tam zrobiono powtórną artroskopie, mija 5 lat i nic sie nie dzieje. Takze nie wiem co mam myslec o Ciesli.

Kasa.kasa-kochani dajcie sobie spokój,zadzwoniłem do pana doktora i spytałem czy nie będzie problemu z odczytaniem wyniku rezonansu z płytki,powiedział że muszę przynieść laptopa,ja na to że ok,a pan doktor na to żebym go włączył w poczekalni bo nie za bardzo ma czas żeby było szybciej,nadmieniam że była to wizyta prywatna-dla niego liczy się tylko kasa

Leczyłem się u dra Cieśli przez ok. rok czasu. Z przykrością stwierdzam, że jego diagnoza była kompletnie nietrafna. Sugerując mi operację na łokieć tenisisty nie zlecił podstawowego badania, które jednoznacznie wskazuje na zasadność takiej operacji. Badanie (przewodnictwo nerwowe) wykonałem sam i wykluczyło ono wspomnianą diagnozę. Po kolejnych badaniach (już u innego lekarza) zdiagnozowano u mnie problem z kręgosłupem szyjnym. Mój główny zarzut, to kompletne ignorowanie tego, co pacjenci mają do powiedzenia. Zamiast zrobić porządny wywiad, doktor chwyta się jednego z objawów ignorując pozostałe. Ponadto - przyjmowanie trzech pacjentów w tym samym momencie nie ułatwia doktorowi postawienia diagnozy, a pacjentowi nie daje nawet minimalnego poczucia, że trafił w dobre ręce. Reasumując - lekarz dobry przy prostych urazach sportowych (wyleczył wielu moich znajomych). Jednak ze względu na sposób działania - wizytę odradzam wszystkim osobom, potrzebującym szerszego i bardziej kompleksowego podejścia.

dopiero dr Cieśla był w stanie właściwie zdiagnozować mój uraz, którego nabawiłem się podczas treningu. Wcześniej przemęczyłem się 2 tygodnie w gipsie, podczas gdy konieczna była operacja, którą przeprowadził dr Cieśla. Jeśli jestem zmuszony korzystać z porad ortopedy - walę tylko do dr Cieśli.

Nie odbieram mu wiedzy, umiejetnosci czy doswiadczenia bo z cala pewnoscia jest swietnym lekarzem, ale jest jednym z tych dla ktorych bardzo wazne sa pieniadze. Sa lekarze, ktorzy nieprzyjmą pieniedzy bo stwierdza ze w zaden sposob nie pomogli - dr Ciesla do nich nie nalezy - wystarczy postawic noge w jego gabinecie i juz sie nalezy. Najgorsze jednak jest co inne - wykorzystujac niewiedze pacjentow, przesadnie straszac przeinaczajac fakty stara sie naklonic do skorzystania z jego platnych uslug.

Niestety przez tego lekarza mam problem z chodzeniem ponad półtora już roku. Gdyby pan dr Cieśla nie skupiał się tylko na dawaniu drogich zastrzyków(bagatela 170 zł) tylko obejrzał dobrze kolano, to nie wbijałby mi tych igieł, bo narobiły tylko szkody. Na szczęście zmieniłam lekarza, ale tego nie da się już odrobić co zniszczył pan dr Cieśla.A niby taka sława. Godne pożałowania jest jego leczenie i wyciąganie ręki po kasę. Odradzam u niego wizyty.

Leżałam na oddziale ortopedii w Szpitalu Miejskim w Gdyni u pana ordynatora Cieśli. Zostałam tam dowieziona karetką pogotowia bezpośrednio po urazie. Diagnoza na izbie przyjęć szpitala wydana przez lekarza dyżurnego brzmiała - złamanie spiralne kości piszczelowej w części 1/3 dalszej i kości strzałkowej. Złamanie piszczeli zostało określone jako niestabilne wymagające operacyjnego leczenia metodą zespolenia odłamów. Jako konsekwencje niepoddania się operacji podano mi długotrwałe leczenie, słabe gojenie się złamań w części 1/3, możliwość skrócenia kończyny.Bez wahania zostałam w szpitalu z gipsem do pachy (sobota wieczór) i czekałam na dalsze decyzje medyczne. W poniedziałek rano na obchodzie pojawił się pan ordynator Cieśla i powiedział bezosobowo "do domu transport we własnym zakresie". Próbowałam pytać dlaczego zmieniono decyzję to po obchodzie inny lekarz "wyjaśnił", bo taka była nasza decyzja. Ciekawe! Na dokładkę czarny scenariusz się spełnił mianowicie minęło 4,5 m-ca zrost jest mocno opóźniony, siedziałam w gipsie 17 tygodni,obraz radiologiczny wykazuje skrzywienie do osi odłamów kostnych. Ja biorąc pod uwagę swój przypadek zdecydowanie ODRADZAM leczenie u tego lekarza. Dostałam w ręce pana ordynatora i mam zapewnione problemy zdrowotne na długie tygodnie!

Jestem średnio aktywnym 33-latkiem (w pracy siedzę a 1-2 razy w tygodniu lekki sport) i pewnwgo dnia chrupnięcie w kolanie... Po krótkim wywiadzie decyduję się na Pana Cieślę - w końcu pomaga zaodnikom Prokomu, Soczniowca... Po kilku wizytach w prywatnym gabinecie oraz w przychodni w Gdyni, Pan doktor stwierdza, iż doszło do pęknięcia łąkotki i konieczny jest zabieg artroskopii. W publicznym szpitalu czas oczekiwania to około roku więc przystaję na propozycję Pana Doktora i decyduję się na zabieg w prywatnej kilnice (Klinika Medica w Gdyni - ok 3 tys.). Chwilę przed zabiegiem "asystent" Pana Cieśli tłumaczy jak przebiegał będzie zabieg pokazując "na sucho" wszystko na moim kolanie. Po tych 5 mimutowych oględzinach Pan doktor "asystent" pyta kto zdiagnozował u mnie pęknięcie łąkotki bo Jemu wygląda to na zerwanie wiązadeł. Więc mówię, że to Pan doktor Cieśla ... no i Pan "asystent" wycofguje się ze swojej opinii z "należnym" szacunkiem dla decyzji Pana Cieśli. No i budzę się po zabiegu i pytam Pana Cieślę jak poszło? Kiedy rozpoczynać rehabilitację... itd. A pan Doktor z troską w głosie informuje mnie, iż niestety mam zerwane wiązadło i czeka mnie kolejna wizyta... I tak straciłem masę czasu i sporao pieniędzy przez niekompetencję Pana Doktora Cieśli. I pewnie nawet by mi to nie potpadło (Pan Cieśla twierdził, iż dopiero "wejście" do kolana pozwoliło na właśiwą diagnozę) gdyby nie komentarz Pana "asystenta"... A kolano naprawił mi doskonale Pan Doktor Paweł Rybak.

Składane miałem kolano, i zostało szybko i sprawnie naprawione. Szybkie rozpoznanie, udana operacja, dobrze dobrana rechabilitacja. A to ze przyjmuje dużo osób to akurat dla mnie plus bo nie musialem jak u innych lekarzy czekac 1,5 miesiąca na wizytę, zadzwonilem i po tygodniu bylem przyjęty, jestem bardzo zadowolony.

Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm, a oceny mówia same za siebie!

wspaniały lekarz. polecam każdemu. mnie złożył kość piszczelową złamaną w trzech miejscach z rotacją. zastosował metodę "Kutschery?" jestem bez gipsu,zginam swobodnie kolano i staw skokowy, nic mnie nie boli. inni lekarze proponowali leczenie zachowawcze i jeżeli noga by się zrosła to miałbym ją krzywą i krótszą przynajmniej o 1 cm.

na prawdę dobry specjalista, słusznie zdecydował o metodzie mojego leczenia

Polecam Doktora Cieślę - dzięki niemu odzyskałem pełnię zdrowia i mogę cieszyć się dalej sportem po urazie kolana (zerwane więzadło). Rewelacyjny człowiek!

Jestem bardzo zadowolony z procesu leczenia kontuzji kolana. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam. wyjaśnił mi metode leczenia,szybko i trafnie postawił diagnozę. Jest profesjonalistą, efekty jego pracy mówią same za siebie. Po operacji szybko wracam do dobrej formy.

Przereklamowany! Poszedł na masówkę! Przyjmuje kilku pacjentów jednocześnie i nie poświęca dla każdego nawet 10 minut. Od razu najchętniej brałby skalpel i do cięcia - bez żadnych badań bo jak twierdzi "wszystko widać na oko". Jeśli ktoś chce od razu wylądować na stole operacyjnym to dr Cieśla jest do usług. Nie polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny