dr n. med. Paweł Cieśla

2,7
2,4

Maurycy

12.03.2014

Świetny facet i znakomity chirurg. Człowiek który naprawdę przejmuje się pacjentem, ma wiedzę i wielkie doświadczenie - kilka tysięcy operacji. Cieszę się, że trafiłem w jego ręce.

Hanna

07.06.2013

Ze zdumieniem przeczytałam negatywne opinie na temat pana dr. P. Cieśli. Wizyta w gabinecie - mimo tłoku - trwała około pół godziny. Podczas pobytu w szpitalu, choroba dotyczyła mojej mamy, spotkałam się z życzliwością i kompetencją. Szybko przeprowadzone badania, artroskopia wykonana przez pana doktora, pozwoliły na postawienie diagnozy. Panie Doktorze (nieprzypadkowa wielka litera) jeszcze raz ogromne podziękowania za fachowość, troskę i empatię.

17.01.2013

Zrobil kupe na stole i kazal mi ja zjesc, bo to niby pomaga, dziwne metody, nie polecam.

17.01.2013

Mam 72 lata, 10 lat temu zrobiono mi artoskopie, Pan doktor powiedział, że po 4 latach przewiduje przeprowadzenie operacji. Niestety nie przyszłam, po 10 latach czyli dwa lata temu wstawiono mi dwie endoprotezy (stawy kolanowe). Wszyscy pacjenci operowani w Szpitalu Miejskim na oddziale dr Cieśli dostają po operacji od razu skierowanie na rehabilitacje do szpitala na Witominie. Kłamstwem jest opowiadanie o tym, że równolegle przyjmowani przez lekarza są dwaj lub trzej pacjenci. Jeśli ktoś zada pytanie to uzyska odpowiedź. Na Witominie (na basenie) spotkałam kilka osób, które były operowane przed wieloma laty przez dr Cieślę, wszystkie wyrażały się o nim w superlatywach. Ja to samo mogę powiedzieć zarówno o nim jako operatorze jak i o ordynatorze. Dziękuję z głębi serca. Ewa

07.01.2013

Widze ze nie jestem jedyna która źle sadzi o doktorze ! No niestety jest to lekarz który chyba powinien zakończyć już swoją kariere!!!! podpisuje sie pod wszystkim negatywnymi komentarzami które sa zgodne z prawda !!! brak zainteresowania , źle postawiona diagnoza ! 6 lat temu miała robiona artroskopie kolana do dzis nie jest wyleczone ! od 6 leczyłam sie u dr ciesli ! do momentu az nie poszłam do innego lekarza . ktory w koncu postawil dobra diagnoze ! NIE POLECAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdynia"?

Szpital Wojewódzki
Nowe Ogrody 1-6