lekarz Paweł Czaja

Psychiatra

Żenada, a nie lekarz. To w jaki sposób traktuje pacjentów jest karygodny. Lekarz powinien pomagać, leczyć oraz wesprzeć, niestety tych cech Pan Paweł Czają nie posiada.

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.

Ten doktorzyna tutaj traktuje innych ludzi jakby byli co najwyżej kawałkiem kupy na jego bucie. Przestrzegam przed tym człowiekiem!

Żenada, sposób traktowania pacjentów przez tego lekarza jest karygodny! I to u lekarzu na takim polu jak psychiatria. Nie polecam

Dramat... Po ostatnich wydarzeniach w którym główną rolę odegrał właśnie Pan Czaja nie radze korzystać z usług tego lekarza/psychiatry.

Lekarz godny polecenia i zaufania po wielu przejściach z innymi lekarzami wreszcie trafiłam na odpowiedniego

Lekarz godny polecenia i zaufania po wielu złych doświadczeniach z innymi lekarzami wreszcie trafiłam na odpowiedniego

Bardzo dobry lekarz godny zaufania po wielu doświadczeniach z innymi lekarzami wreszcie trafiłam na dobrego fachowca