dr n. med. Paweł Fijałkowski

Neurolog

Leczę się u pana doktora od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Leczenie skutkuje. Polecam dobrego neurologa. Rzetelny, sumienny i dokładny.

Szczerze polecam pana doktora.Dokładnie i fachowo diagnozuje chorobę. Dobrze leczy a co najważniejsze skutecznie.

Najlepszy neurolog jakiego znam.Odkąd leczę się u pana doktora czuję się coraz lepiej.Polecam każdemu kto szuka dobrego specjalisty.

Polecam wspaniałego doktora. Inteligentny,kulturalny,potrafi wyleczyć chorego pacjenta.Poświęca dużo czasu na rozmowę i fachowo diagnozuje chorobę.

Miły i kulturalny.Potrafi wysłuchać pacjenta.Dobry diagnsta.Skutecznie i fachowo leczy.Polecam.

Brak słów. Takim ludzią należy zabierać dyplomy. Brak kultury za grosz.

Brak słów. Takim ludzią należy zabierać dyplomy. Brak kultury za grosz.

Gburowaty, nieprzyjemny, potraktował mnie jak wyłudzacza zwolnienia, którego zresztą mi nie dał bo powiedział, że nie będzie pisał laboratów do ZUS i dał leki antydepresyjne zamiast leczyć... masakra...