lekarz Paweł Gałkowski

Jedyny lekarz, którego darzę ogromnym zaufaniem. Zawsze trafiona diagnoza, super podejście do dzieci, nie przepisuje w ciemno antybiotyków. Sobota/niedziela zawsze odbierze telefon (ewentualnie oddzwoni) i w razie potrzeby przyjedzie. Leczyłam się u P. Doktora jako dziecko, teraz od 6 lat jest pod jego okiem moja córka :)

Najgorszy lekarz jakiego poznaliśmy a mamy 3 dzieci i przy 1 i 2 staraliśmy się korzystać z usług tego człowieka ale nie warto..... Tyle moge napisać bo szkoda nerwów.

Dwa razy błędnie zdiagnozował moją córeczkę, olewa swoją robotę i się nie przykłada, jest niekompetentny. Odradzam wizyty u niego jak cenicie sobie zdrowie swoich dzieci !!!!!!!

kolejki cholerne, przyjmuje znajomych ppoza kolejnością mimo że na wizytę czekają chore dzieci. Naszą córkę leczono przez 3 tyg na alergię, pojechaliśmy po jednej z wizyt prosto do innego pediatry bo dziecko było okropnie zachrypnięte a dr mówił że on nic tutaj nie widzi i to od alergii, okazało się że córka miała niesamowitą grzybicę grzybicę górnych dróg oddechowych, Pan Gałkowski nawet nie przeprosił za swój błąd i to że doprowadził nam dziecko do takiego stanu. ODRADZAM

D N O . Nie polecam nikomu, wręcz odradzam i radzę trzymać dzieciaki z dala od tego Pana. Rano dr u dziecka z gorączką 38,7 od 3 dni, widział małe przeziębienie objawiające się zaledwie katarem i przepisał lek na alergie, którego abso;utnie nie wolno podawać dzieciom poniżej 3 lat, córka ma 14 miesięcy, o godz. 17 inny pediatra zdiagnozował u córki zapalenie gardła, tchawicy, szmery na oskrzelach, dziecko wraca do zdrowia.

doskonały lekarz, wspaniała intuicja i podejście do dzieci. umie trafnie i szybko podjąć leczenie dzięki bezbłędnej diagnozie.

U Pana doktora leczę się ja od 4 lat a teraz moja półroczna córeczka, nigdy się nie zawiodłam na doktorze, pościęca tyle czasu i uwagi ile potrzeba, cierpliwie odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości młodych rodziców. Pan doktor ma też duże poczucie humoru dzięki czemu wizyty stają się bardzo miłe.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza moja córka kilka lat temu a miała 5 lat a mało się nie przekręciła przez niego. Dziecko leczył na gardło przy wysokiej gorączce przepisywał syropki a w konsekwencji dziecko wylądowało w szpitalu z rozpoznaniem odmiedniczkowego zapalenia nerek. Do tej pory chodzę z córką do nefrologa. Zastanówcie się czy chodzić do takiego lekarza z dzieckiem.

W 100% polecam Pana dr Gałkowskiego.Mojego pierwszego syna prowadzi już 14 lat natomiast drugiego 4 lata.Mam pełne zaufanie do niego.Dzieci praktycznie nigdy nie musiały być faszerowane antybiotykami dzięki Panu dr, za co bardzo jestem mu wdzięczna.

Czy jest w Częstochowie jeszcze inny pediatra Paweł Gałkowski? Nie zgadzam się z podanymi na tym portalu opiniami. Wizyta 1 min., arogancja 100%, sarkazm w głosie. Zero podejścia do dzieci. Pan Gałkowski powinien zostać przy specjalizacji ogólnej!! na słowo wizyta kontrolna (dziecko kilkumiesięczne)odpowiada z dużym zdziwieniem o jaką kontrolę chodzi!!!nie waży, nie mierzy, robi wszystko na oko!zdecydowanie odradzam!