lek. dent. Paweł Gawroński

Jedyny lekarz który przyjął mnie przed świętami z bólem zęba na NFZ.Inni albo nie mieli punktów albo inne wymówki. Profesjonalne podejście.Zatruty ząb wytłumaczone dalsze postępowanie.Widać że lekarz z powołania. Jak narazie jestem zadowolana z usług tego lekarza.

Bardzo dobry specjalista, przejmuje sie losem pacjenta. Godny polecenia. Jestem zadowolona gdyz trafilam z bolem zeba a wyszlam z gabinetu bez dodatkowego cierpienia. polecam

Chodzę cała rodziną do doktora na NFZ i jestem bardzo zadowolona!!! Jakoś wypełnienia które pozakładał trzymają się i nie mogę narzekać. Wiem dobrze że jak coś będzie się działo to nie odmówi i wiem że mnie przyjmie.Chodziłam do innym lekarzy na NFZ i zdarzyło się że nie chcieli mnie przyjąć z bólem bo nie mają punktów itp a dr.Gawroński nigdy mi nie odmówił.To jest pierwszy lekarz który kazał mi używać nitki między zębami i od tego czasu nie mam już próchnicy. Uważam że jest kompetetnym lekarzem i mogę polecić go bez dwóch zdań.

Jestem zadowolona z leczenia moich zębów jak i dzieci.Lecze się już u doktora kilka lat i nigdy mnie nie zawiódł i wiem że gdybym nawet zadzwoniła w sobotę to by mnie przyjął bez dwóch zdań. od stycznia przyjmuję na NFZ i sam mi zaproponował mi leczenie bezpłatne zwłaszcza i dzieci bym nie płaciła za mleczne zęby. Szczerze polecam moim znajomym i jakoś nie słyszę by ktoś narzekał!!!