lekarz Paweł Gidziński

Super fachowiec ortopeda godny polecenia tak trzymać panie doktorze !!!! Miły grzeczny potrafi być człowiekiem któremu można zaufać. Serdecznie pozdrawiam życzę wszystkiego najlepszego .

Super fachowiec ortopeda godny polecenia tak trzymać panie doktorze !!!!
Miły grzeczny potrafi być człowiekiem któremu można zaufać.
Serdecznie pozdrawiam życzę wszystkiego najlepszego .

W odstępie czterech miesięcy doktor Paweł Gidziński przeprowadził operację dwóch moich stawów biodrowych. Okazał się świetnym fachowcem. Oprócz doskonałych umiejętności w dziedzinie ortopedii doktor posiada cechy bardzo ważne w kontakcie lekarza z pacjentem, a mianowicie: jest kulturalny, rzetelny, słowny, życzliwy, bardzo pogodny i cierpliwy. Można mu zaufać. Co jeszcze? Nie chodzę już o kulach. Poruszam się pewnie, czuję się znakomicie. Jeżeli ktoś ma podobne problemy zdrowotne, jakie ja miałam i nie wie do kogo się udać, proponuję zwrócić się do doktora Pawła Gidzińskiego.

Co jeszcze? Nie chodzę już o kulach. Poruszam się pewnie, czuję się znakomicie.

Sama operacja przeprowadzona prawidłowo. Za to błędny wypis ze szpitala dotyczący zażywanych leków, gdzie wpisał leki, których nie brałam a wręcz przeciwnie wpisane były leki, na które byłam uczulona. Po zwróceniu uwagi i prośbę o poprawienie stwierdził, że się pomylił, co mogłoby być tragiczne w dalszym leczeniu i ,że nic się nie stało, wystarczy poprawić. Do dalszych kompetencji tegoż lekarza mam ogromne zastrzeżenia. Nie słucha pacjentów, uważa się za lepszego niż inni,podchodzi w sposób lekceważący i niekompetentny ( nawet do opinii innych lekarzy) , narażając przez to pacjentów na dodatkowy ból, stratę czasu i pieniędzy. Przez Tego lekarza żyłam rok z bólem, którego by mi oszczędził wypisując leki przeciwzapalne a nie każąc mi ćwiczyć z zapaleniem biodra, mimo, że był o tym poinformowany. Naprawił to Jego kolega po fachu z tego samego szpitala. Po raz drugi zostałam zlekceważona ( moja opiekunka była świadkiem przy dwóch spotkaniach z tym lekarzem ) przy kolejnej konsultacji w sprawie zaplanowania operacji kolana, gdzie zignorował opinie innych lekarzy i odesłał mnie z kwitkiem. Kategorycznie nie polecam.

Bardzo dobry ortopeda.zajmuje się moją złamaną ręką w sposób nie budzący zastrzeżeń. W pełni ufam decyzjom Pana Doktora.

Moja operacja odbyla sie 14/08/2014 w klinice ortopedycznej w Warszawie. Jestem wdzieczna za profecjonalne wykonanie mojego zabiegu. Pan Doktor jest kompetentny, a jego wiedza, doswiadczenie oraz indywidualne zainteresowanie pacjentem budzi pelne zaufanie. Serdecznie dziekuje. Boguslawa ze Zlotowa

Od 3 tygodni zmagałam się z ogromnym bólem pięty. Jako, że schorzeń tego typu nie jest wiele domyślałam się, że to ostroga. Jednak dolegliwość domagała się znalezienia sposobu na uśmierzenie bólu. Z braku laku, w akcie desperacji udałam się do Medicover (bo przesz masa tam prestiżowych specjalistów). Tak właśnie natrafiłam na pana Gidzińskiego. Zaczęło się o tego, że po zadaniu pytania gdzie boli nie raczył nawet podnieść swoich mądrych czterech liter zza biurka. O zbadaniu stopy nie było mowy. Stwierdził, że to ostroga i że nic poza ultradźwiękami i laserem nie da się zrobić. Kiedy zadawałam jakieś pytania (typu: co robić, żeby zmniejszyć dolegliwości, w czasie oczekiwania na skutki rehabilitacji, jakie leki brać, czym smarować itp) nie uzyskałam ŻADNEJ odpowiedzi. Tego, że nie powinnam za dużo chodzić dowiedziałam się z opakowania po podpiętkach, których użycie poleciła mi babcia. Odradzam! Lekarz pięknie oddający stan polskiej służby zdrowia... Tylko szkoda, że wizyta trwała 5 minut i odbyła się prywatnie, za prywatne 170 zł

Bardzo przykra sprawa: po moim głębokim skaleczeniu kciuka szkłem, doktor nie zdiagnozował przerwania ścięgna zginacza długuego kciuka i po prostu zaszył skórę. Nie zalecił też żadnej kontroli po wizycie. Tymczasem dwa tygodnie później - po zdjęciu opatrunków i szwów - okazało się, że nie zginam palca w opuszku i z diagnozą zastarzałego przerwania ścięgna trafiłem na oddział chirurgii ręki.

super lekarz , dobry człowiek, podchodzi z sercem do ludzi starszych. Potrafi wytłumaczyć i tchnąć "dobrego ducha"

Pan Paweł Gidziński pomógł mi wyleczyć kontuzję kolana oraz łokcia ordynując w wypadku kolana od razu właściwe badanie a w wypadku łokcia właściwą rehabilitację.

Świetna , konkretna porada. Trafiłem do niego z strego dyżuru , rozpoznał uraz stawu barkowego , zlecił wykonanie rentgena a na nastepnie tomografi . Dalsze leczenie w szpitalu