Miły, cierpliwy i konkretny. Po prostu świetny psycholog. Czuć jego zaangażowanie i potrafił mi pomóc.

Pan Paweł to świetny specjalista. Potrzebowałam pomocy i ją dostałam. Jest miły i cierpliwy. Jeszcze raz dziękuję

Korzystam z jego porad i jest o niebo lepiej z moją głową. Korzystam i polecam. Pan Gronowski jest doskonałym specjalistą, z zaangażowaniem i dużą uwagą pracuje z klientem, jest kompetentny, wiarygodny, godny zaufania, natomiast ciężko się dodzwonić do niego - ale to o czymś też świadczy.

Potrzebuje maila do tego człowieka.Czy ktoś dysponuje adresem?????

Potrzebuje maila do tego człowieka.Czy ktoś dysponuje adresem?????

Zdecydowanie polecam.To b. dobry terapeuta.

Zdecydowanie polecam.To b. dobry terapeuta.

zwykły naciągacz!! zero profesjonalizmu zamiast pomóc,,jeszcze bardziej wciągnął mnie w chorobę,całkowicie minął się z powołaniem,ostatni psychoterapeuta jakiego można wybrać!ODRADZAM!!!!

Trafiłem z polecenia, myślałem że przyjdę raz i się wszyscy odczepią!!!!!.... ten facet to siła spokoju ;-) a ja uczę się od niego. Polecam

Chorując na depresję byłam już u kilku specjalistów. A to zapisywali leki, a to mówili co zrobić. Tu trafiłam z polecenia znajomej...i zostałam na terapii. Moja depresja nie leczona od lat pustoszyła moje życie, ale pan Paweł, ciepły i serdeczny, nie prowadzi za rękę, ale pozwala mi iść bezpiecznie i szukać nowych dróg w moim niepowtarzalnym życiu. Polecam tego psychologa.

Polecam tego psychologa.

Poważnie, rozsądnie, ciepło, profesjonalnie...a tak się bałam ;-)

Poważnie, rozsądnie, ciepło, profesjonalnie...a tak się bałam ;-)

pełen profesjonalizm, nie mądrzy się a zmusza do myślenia, nie miałam wrażenia że się gdzieś spieszymy. Polecam