dr Paweł Heród

Internista, Kardiolog

Bardzo kompetentny lekarz. Słucha i stara się najlepiej jak potrafi. Polecam każdemu. Wyzwanie nie stanowi dla niego problemu.

bardzo kompetentny, szybko + konkretnie = skutecznie

bardzo kompetentny, szybko + konkretnie = skutecznie

Chcemy tą drogą serdecznie podziękować p. dr Pawłowi Heród za opiekę nad naszym ojcem Wiktorem. Pan doktor z dużym poświęceniem zajmował się chorym, z uwagą słuchał przekazywanych informacji, opinii i obaw, dobierając leczenie w tym bardzo złożonym przypadku w sposób bardzo skuteczny (ojciec był po 3-ch zawałach ze skrajnie niewydolnym sercem i innymi schorzeniami). Pan doktor z własnej inicjatywy udostępnił nam numer swojej komórki, dzięki czemu o każdej porze mogliśmy zasięgnąć porady, tak potrzebnej w tej sytuacji. Było to dla nas tym bardziej ważne, że mieszkając poza Krakowem, każdy wyjazd do szpitala z bardzo chorym ojcem był ryzykowną wyprawą.
Ojciec był hospitalizowany w kilku szpitalach Krakowa i musimy stwierdzić, że opieka w szpitalu Jana Pawła była dla nas bardzo pozytywną niespodzianką.
Spotkanie z dr Heród pokazało nam co znaczy prawdziwe powołanie.
Życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji.
Żona i synowie.