Paweł Iwanek

Pani Doktor Iwanek w sposób fachowy i sympatyczny ma podejście do pacjentów.Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z jej usług lecz bardzo niekompetentnie zachowała się Pani umawiająca na wizytę do gabinetu.Podała mi termin na 16.10 w piątek 10.09.2015 ja przyjechałam na wyznaczony czas i czekam 10,20 potem pół godziny.Pukam do gabinetu i mówię o danej wizycie a Pani odpowiadam mi za 15 min ta sytuacja jeszcze raz się powtarza.W końcu nie doszło do wyznaczonej wizyty a ja poczułam się spławiona .Przykro mi za brak szacunku do Mojej osoby i czasu.Zostałam potraktowana w tej sytuacji bardzo nieładnie.Ogólnie pozytywnie oceniam pracę i wysiłek Pani Doktor

Zdecydowanie odradzam panią dr Iwonę Iwanek, owszem lekarz bardzo miły, tłumaczy wszystko co robi, ale po 2 m-c od leczenia podczas przypadkowej wizyty u innego stomatologa dowiedziałam się, że pod plombą w rzekomo wyleczonym zębie (leczenie kanałowe 150 + plomba 120) jest próchnica. Jeszcze dłużej pochodziłabym z tym zębem i nadawał by się jedynie do wyrwania. inne leczenie kanałowe (300 zł) zakończyło się całkowitym złamaniem zęba. O takiej ewentualności Pani doktor niestety nie raczyła mnie poinformować wobec czego terz czekam mnie wydatek w cenie 1000 zł. Zdecydowanie nie polecam.

Ja mialam przyjemnosc korzystac z uslug dentystycznych pani Iwanek. Bardzo mila,kompetentna, tlumaczyla krok po kroku zabiegi wykonywane na moim uzebieniu;).Nie "naciaga" pacjentow, to bardzo istotne, poprzedni stomatolog zlecil zamkniecie kanalow mikroskopijnie co jest zabiegiem dosc drogim, W gabinecie pni doktor po wykonaniu zdjecia powiedziala jednak,ze nie widzi takiej potrzeby, i ze wystarczy nowe wypelnienie,ktore kosztowalo 100 zl a nie 300..taki jest koszt zamkniecia jednego kanalu. Fachowo,rzetelnie i milo:)

Witam Trudno ocenić kompetencje lekarza bo pani ustalająca wizytę zapomniała mnie wpisać. Zatelefonowałam do gabinetu w w czwartek 29 marca 2012r. i umówiłam wizytę na piątek 06 kwietnia 2012r. (specjalnie jechałam z zagranicy) kiedy w przeddzień wizyty zadzwoniła potwierdzić wizytę okazało się, że nie ma dla mnie terminu, zostałam na lodzie już nie znalazłam stomatologa, a miałam bardzo pilne leczenie. Więc za pośrednictwem tej strony chciałabym bardzo podziękować pani sekretarce za Jej kompetencje.

Witam

Szukałem nowego lekarza stomatologa bo ostatni u jakiego byłem był po prostu kiepski i niemiły, pierwsze co mnie zaskoczyło to bogate wyposażenie gabinetu ....od razu pomyślałem sobie o no to pewnie słono zapłacę....miałem jedno i pół wypełnienia które przy okazji miałem zrobione nie dośc ,że Pani dokładnie wszystko mówiła to wyczuć mozna było troske o pacjenta....pisać można wiele ale tylko pozytywnie POLECAM PS. W Gabinecie akurat miałem przyjemność na Panią stomatolog Iwanek

PS. W Gabinecie akurat miałem przyjemność na Panią stomatolog Iwanek

Polecam. Naprawde super lekarz. Polecam

Polecam. Naprawde super lekarz.
Polecam

Stomatolog który nie robi złudnych nadziei. Sprawę załatwia od początku do końca, zawsze dbając o dobro pacjenta.

Bardzo dobry stomatolog , specjalista przede wszystkim delikatny . Wizyta u Pana Pawła to czysta przyjemność a to w stomatologii bardzo rzadko spotykane.

Bardzo dobry stomatolog , specjalista przede wszystkim delikatny .

Robiłam u Pana Pawła koronki. Efekt oszałamiający. Bardzo gorąco polecam.

Robiłam u Pana Pawła koronki. Efekt oszałamiający. Bardzo gorąco polecam.

Super. Robiłam licówki. Cena nienajgorsza. Warunki super. Lekarz dokładny, miły. Naprawdę polecam.