lekarz Paweł Jabłoński

Neurochirurg

Lekarz arogancki, nie zainteresowany problemem. Bardziej tym dlaczego tak krótko czekałem na wizytę. Nie można o nic innego zapytać, druga wizyta. Chyba że prywatne, to i owszem.

Witam Neurochirurg uratował życie mojego 4-letniego synka . W kwietniu 2015 przeprowadził operację usunięcia guza z móżdżku , 10 dni po operacji dziecko jeździło na rowerze , do dzisiaj nie ma śladu choroby ,syn funkcjonuje bez żadnych strat w zdrowiu i rozwija się normalnie. Podkreślę ,że operację wykonano w szpitalu spycjalistycznym na ul .Traugutta pomimo ,że we Wrocławiu nie ma neurochirurgi dziecięcęj . Polecam w 100% specjalista jakich mało dzisiaj. Dziękuje panie doktorze z całego serca i życzę dalszych sukcesów !!! Pozdrawiam Łukasz

Witam
Pozdrawiam Łukasz

Bardzo dobry fachowiec, przed operacją tłumaczy pacjentowi co będzie wykonywanie, w jaki sposób , gdzie są problemy. Dr operował kręgosłup szyjny, a po roku odcinek lędźwiowy. Z obu operacji jestem "mega" zadowolona, mogę po nich normalnie funkcjonować i nadal pracować zawodowo. Polecam tego lekarza. p.s. byłam leczona w ramach ubezpieczenia

p.s. byłam leczona w ramach ubezpieczenia

Nie polecam pana doktora! Operacja którą przeprowadził pan doktor musiała być przeprowadzona ponownie w innym szpitalu. Szczęście dla mnie ,że tym razem ze skutkiem pozytywnym . Polecam fachowców ze szpitala wojskowego na Weigla.

Polecam fachowców ze szpitala wojskowego na Weigla.

Byłam operowana przez dr Jabłońskiego 27 kwietniu tego roku. bardzo bałam się operacji, ale ból głowy i sztywność karku, bóle barków i między łopatkami były nie do wytrzymania.Od listopada 2012 r. brałam tramal, inne leki już nie pomagały.Zasypiałam i budziłam się z okropnymi bólami głowy, które utrudniały mi normalne życie i pracę .Na bóle kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego leczona i rehabilitowana jestem od ponad 10 lat,w tym czasie przeszłam także różne metody farmakologiczne uśmierzania bólu.Dr Jabłońskiego polecono mi jako bardzo dobrego specjalistę neurochirurga. Po usunięciu całkowitym dysku i przepukliny oraz wstawieniu sztucznego dysku, na drugi dzień po operacji tych okropnych bóli NIE BYŁO! Na początku myślałam,że to ze szczęścia, że dobrze przeszłam operację,ale jestem drugi tydzień po operacji i tego bólu NIE MA.I to jest przeogromne szczęście ,za co jestem wdzięczna dr Jabłońskiemu.

Najlepszy neurochirurg w Polsce. Dzięki Dr Jabłońskimu zszedłem z wózka trzy lata temu i chodze, pracuje oraz funkcjonuje nornalnie. Wcześniej kilkunastu Dr, Prof,lekarzy i rehabilitantów probowało bezskutecznie jednak mi pomóc, pomimo dobrej woli,kupy wydanej kasy i jeżdzenia około roku na wózku. Niestety to z powodu braku mozliwości oraz tych umiejetności i wiedzy, która ma Dr Jabłoński. Z tym sie urodził oraz z pasją pomocy ludziom i nikt mu w tym nie dorówna niestety!!?? Te negatywy bajkopisarzy, to napewno konkurenci Pana Dr, którzy mu do pięt nie dorastaja i potrafia tylko drugiego Najlepszego w swojej profesji opluc podstepnie i nic wiecej niestety nie mogą!?? Polecam

Mialem do czynienia z Panem Jabłonskim.Nie chce w komentarzu unosic sie emocjami tylko rzetelna analiza Ocena jest jedna i co ciekawe potwierdzana przez innych lekarzy.Jako lekarz operacyjny dobry fachowiec Natomiast jako czlowiek zupelna odwrotnosc Brak elementarnych zasad kultury.Przyklad wchodzisz do gabinetu p.Jablonskiego nogi na ławie nawet nie wstanie lub patrzy w komputer rozmawia nie patrzac na swojego rozmowce.Tylko postawic piwo ubrac w kombinezon budowlanca i papierosa dac w usta.Zrobił swoje i prosze mi nie zawracac .... gitary.Ordynator powinien p.Jablonskiego wysylac na kursy kultury osobistej co 3 miesiace i tak raczej efekt bedzie zaden

Moja ocena nie dotyczy kompetencji p. doktora - byl lekarzem prowadzącym na oddziale lecz nie uczestniczył w procesie leczenia czy też operacji wiec nie moge sie wypowiadac na temat Jego kompetencji zawodowych. Natomiast jeżeli chodzi o kontakt rodzina pacjenta - lekarz prowadzący to jakaś katastrofa. Odniosłam wrażenie że jestem intruzem który zawraca Mu du...ę jakimis durnymi pytaniami. Na zasadzie my swoje zrobiliśmy - czego jeszcze chcesz kobieto. Myślę ze warto sie przygotowac na taką postawę aby nie byc sfrustrowanym po rozmowie dotyczacej zdrowia, prognoz czy tez dalszej opieki dot. leczonego pacjenta. Zero empatii.

Byłam operowana przez dr. Jabłońskiego, polecałam go moim znajomym z podobnymi przypadłościami. Mam do niego 100% zaufania.

Dziękuję panie doktorze ,dzięki panu żyje nasza córeczka Ewelinka.Przeszła pomyślnie bardzo poważną operację.Dziękujemy ślicznie.