Co do dorosłych nie mam zdania. Co do dzieci mam. Byłam u pana doktora z dzieckiem (3 lata) dla którego była to pierwsza wizyta. Podejście pana doktora było karygodne. Wyjaśnił, że dziecko musi mu się podporządkować bo to on rządzi w gabinecie to raz. Dwa jeśli dziecko płacze to każe rodzicowi opuścić gabinet. Trzy kiedy dziecko mówi, że chce mu się siusiu to pan doktor mówi cytuje: "to sikaj w majtki, tobie będzie mokro i niewygodnie a nie mi" oraz na okrągło krzyczy do dziecka "weź te ręce". Twierdzi, że dziecko kłamie i wymyśli wszystko aby tylko zejść z fotela. I tak to trwało przez ponad godzinę.
Do tej pory nie mogę sobie wybaczyć, że tyle czasu pozwoliłam się znęcać nad swoim dzieckiem!!
Pan doktor chyba myśli, że jego kaftanik w jakieś małpki czy inne stworki załatwi sprawę.
Zanim pan doktor weźmie się za leczenie dzieci powinien zapoznać się z psychologią dziecka bo nie ma pojęcia o podejściu do tak malutkiego pacjenta!
DZIECKO MA TRAUMĘ DO KOŃCA ŻYCIA!!!
ODRADZAM RODZICOM TEGO LEKARZA BO JEGO PODEJŚCIE DO DZIECI JEST K A R Y G O D N E!