lekarz Paweł Kaczmarzyk

Chirurg ogólny, Urolog

2,5
2,6

Super lekarz z podejściem do pacjenta. Bardzo dokładny i kompetentny.Polecam z całego serca Pana doktora ,miły uprzejmy,zainteresowany pacjentem.

Super lekarz z podejściem do pacjenta.

Okropny lekarz nie zwracający na ból pacjenta podczas badania. Wykonywał mi kolonoskopię ponoć podano mi jakiś zastrzyk znieczulający, który w ogóle nie działał, a wcześniej informowałam lekarzy pokazywałam karty z innych szpitali, że mam problem z jelitami i trzeba mocniejsze znieczulenia. W czasie badanie strasznie bolało trzymały mnie dwie pielęgniarki, a on krzyczał. Błagała by przerwał badanie, bo nie mogłam z bólu wytrzymać ale on się uparł, że wykona to badanie niestety. Po badaniu dostawałam silne środki przeciwbólowe na których jestem do dziś, bo zebrała mi się woda w płucu po tym badaniu i cały lewy bok jest obolały jak po pobiciu.

Aż dziwnie sie czyta te negatywy, kiedy dla mnie ten lekarz był super. Uprzejmy, miły . Zlecił konkretne badania , przy badanii na miejscu nie stweirdził nieprawidlowosci. Nie ma sie do czego przyczepic. Ja polecam!!

Byłem dzisiaj u doktora. W 100 procentach kompleksowo podchodzi do tematu pacjenta, choroby i leczenia. Jest szybki i konkretny. Cieszę się że zdecydowałem się na tego lekarza, bo chyba lepiej trafić nie mogłem.

Odczuwałam bóle z prawej strony brzucha. Poszłam na wizytę do chirurga Pawła Kaczmarzyka. Zalecił badanie u lekarza chorób wewnętrznych. Ale ten lekarz też nie wiedział dlaczego boli mnie brzuch. Poszłam do chirurga Krzysztofa Janika. Okazało się, że mam zapalenie wyrostka robaczkowego.

Nie mogłem swobodnie oddawać moczu. Dr n. med. Janusz Maciejewski kazał, aby zbadał mnie urolog Paweł Kaczmarzyk. Okazało się, że mam zapalenie prostaty, ale leczenie przez tego specjalistę nie pomagało. Pojechałem do Płocka. Inny urolog przepisał skuteczne leki przeciwzapalne, ułatwiające oddawanie moczu i fizjoterapię. Przestałem chorować na zapalenie prostaty.

Miałem poważny problem z prawidłowym funkcjonowaniem nerek. Poszedłem do tego lekarza. Przepisał nieskuteczne leki. Pojechałem do innej miejscowości i urolog stwierdził, że konieczne jest leczenie w szpitalu. W klinice w Warszawie przebywałem dwa tygodnie. Wyleczono mnie z groźnej choroby nerek.

Nieuprzejmy jest ten lekarz. Potraktował mnie jak przedmiot. Z zachowania wynikało, że dobrze leczy i pacjentka powinna zadowolona. Byłam raz na prywatnej wizycie. Wyznaczył następną wizytę, ale nie poszłam. Wolałam zapisać się do innego specjalisty.

RZEŹNIK. Jesli ktos lubi jak wyciaga mu sie kamien i wprowadza przewody do nerki przez pracie NA ZYWCA to zdecydowanie dobrze trafił. Ten czlowiek nie potrafił wytlumaczyc co mi dolegalo i jak bedzie mnie leczyl. Panadto, nie toz ze zaplacilem mu prywatnie(wtedy byl normalny), to oczywiscie chcial "jeszcze". Najgorszy lekarz z jakim sie spotkalem.

niezwykle kompetentny lekarz, potrafi zdiagnoaować także inne (np. gastryczne) problemy - uratował moją mamę wykrywając chory woreczek, czego nie "widziała" internistka