dr n. med. Paweł Kamińskidr n. med. Paweł Kamiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Kamiński

Idąc do Doktora miałam nadzieję, że szybko zostanę zdiagnozowana. I dokładnie tak się stało. Wykazując się życzliwością i empatią przedstawił mi kilka możliwości leczenia, ale nie ukrywał, że najbardziej poleca mi endoprotezę kolana i najszybciej wrócę do pełnej sprawności. Jest profesjonalistą i jednocześnie ekspertem, więc zaufałam mu od razu. Obecnie jestem już po operacji, a wszystko przebiegało zgodnie z planem, który mi przedstawił. Bardzo za to dziękuję i polecam.

Umówiłam się na konsultację telefoniczną z tym lekarzem ze względu na bardzo pozytywne opinie dostępne w Internecie. Niestety nie wiem skąd one się wzięły. Usłyszałam, że powinnam iść do lekarza u którego już byłam, a mimo to otrzymałam niepotrzebne skierowanie do fizjoterapeuty. Niepotrzebne, ponieważ mówiłam, że już chodzę do fizjoterapeuty, który prosił mnie o zrobienie usg. Niestety takiego skierowania nie otrzymałam. Mówiłam także o tym, że po przyjęciu leku, który przepisała poprzednia lekarka mam prawdopodobnie niepożądane objawy. Doktor nie skomentował tego w żaden sposób, więc nawet nie wiem czy mogę te leki dalej przyjmować. Mówił niemiłym tonem i raczej chciał się mnie szybko pozbyć.

Polecam Pana dr n.med Pawła Kamińskiego.To lekarz z powołania.z wyższej półki.P. Doktor genialnie obsadził endoproteze i w pełni zaopiekował się pacjentem.To człowiek o wielkim sercu i wysokiej kulturze. Można zaufać Panu Doktorowi i się poddać , warto! Bardzo polecam. Serdecznie dziękuję Panie Pawle za wszystko co uczynił Pan dla mnie,życzę dalszych sukcesów.

Można zaufać Panu Doktorowi i się poddać , warto! Bardzo polecam.

Cudowny lekarz z powolania! Jest swietnym chirurgiem. Skupiony na swojej pracy i na pacjencie. Ma ogromna wiedze. Polecam!

Jestem pacjentką Doktora Pawła Kamińskiego . Po wizycie i profesjonalnych konsultacjach, w styczniu 2015 przeszłam operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Nie ukrywam, że bałam się tej operacji, ale życzliwość, uprzejmość oraz skuteczność działania Pana Doktora dodały mi otuchy i sprawily, ze pozbyłam się wszelkich obaw. Swoją pewnością i doświadczeniem sprawił, że wiedziałam iż w jego rękach będę bezpieczna. I tak rzeczywiście było. Pan Doktor Paweł Kaminski to wspaniały, doświadczony chirurg-ortopeda. Trafnie diagnozuje, wspaniale i pewnie operuje – pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona z operacji i bardzo wdzięczna za wszystko co dla ...

Pan Doktor Paweł Kaminski to wspaniały, doświadczony chirurg-ortopeda. Trafnie diagnozuje, wspaniale i pewnie operuje – pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona z operacji i bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.! Aktualnie czekam na operację drugiego kolana i wiem, ze będę w dobrych rękach.
Polecam wizytę u Pana Doktora Pawła Kamińskiego wszystkim potrzebującym, którzy zwątpili, że zmiany na lepsze są możliwe.

Barbara Wrona z Krakowa

Zawsze życzliwie i kompetentnie wytłumaczył co mi jest i dlaczego coś zleca. Fachowy i kompetentny. Do tego po ludzku bardzo miły człowiek. Polecam!

Do tego po ludzku bardzo miły człowiek.
Polecam!

DR PAWEŁ KAMIŃSKI TO ORTOPEDA Z PRAWDZIWEGO ZDAŻENIA TROCHĘ MAŁOMÓWNY ALE BARDZO KONKRETNY UPRZEJMY SZCZERY AŻ DO BÓLU.OPEROWAŁ MNIE W STYCZNIU 2012.PRZED ZABIEGIEM BYŁAM DOKŁADNIE POINFORMOWANA CO MNIE CZEKA I CZEGO MOGĘ OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU.Z PRAWDZIWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ TEGO LEKARZA