lekarz Paweł Kołodziej

Psychiatra

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz odmówił przyjęcia pacjenta na oddział, twierdząc że nie ma podstaw do leczenia szpitalnego, pomimo historii leczenia i problemów zdrowotnych. Dodatkowo personel izby przyjęć wyśmiewał skierowanie od lekarza POZ, i był nastawiony na nie przyjęcie pacjenta.

Leczyłem się u Kołodzieja kilkanaście lat temu przez kilka lat. Był tak przejęty moją sprawą, że ani razu nie raczył przeczytać historii mojej choroby. Przepisywał leki, które nic nie pomagały. Po jednej z wizyt dostałem urojenia, chciałem zabić żonę i popełnić samobójstwo. Chamskie zwracanie się do pacjenta per ty.

Zdecydowanie warto było leczyć się u Pana Pawła. Pan doktor, jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo profesjonalnie, rzetelnie i konkretnie.

KOŁODZIEJ to jest konował , który jest obsadzony we wszystkich możliwych komisjach ,przyjmuje w przychodni na Kusocińskiego, prywatnie na Siękiewicza jest zastępcą ordynatora w Szpitalu na Kusocińskiego.Jak by wyliczył to on jemu brakuje godzin do życie a co dopiero o leczeniu ludzi .Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy.Człowiek jest dla niego przedmiotem czasami się zastanawiam czy on nie powinien się leczyć psychiatrycznie.

DR Kołodziej wydaje się być osobą oschłą i niekompetentną dla niektórych. Z doświadczenia jednak wiem, że to tylko pozory. Jest opanowanym, rzetelnym specjalistą, który dobiera leki bardzo kompleksowo. Krótkość wizyt zapewne wynika po prostu ze specyfiki pracy. Gdyby uderzał z każdym w niekończącą się dyskusję stałby się psychoterapeutą, a to psychiatra- ma zdiagnozować, tłumaczyć schorzenie, dobrać leki, nie prowadzić wielogodzinnych wykładów "na temat"...Trzeba go trochę zrozumieć, bo to rodzaj pracy , która jest bardzo obciążająca. To jest człowiek, nie robot.

Po wielu latach walki z chorobą dopiero dr Kołodziej postawił mi właściwą diagnozę i dobrał odpowiednie leki, które pozwoliły mi wrócić do normalnego życia. Podejście do pacjenta bardzo rzeczowe konkretne i bez owijania w bawełnę. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego psychiatry.

Umie szybko diagnozować stan zdrowia pacjenta, po kilku słowach na komisji odwoławczej od stopnia umiarkowanego na stopień znaczny przekręcił że dziecko jest niepełnosprawne w stopniu lekkim, CUDOWNE UZDROWIENIE !!!!!!!!!!!! Niech teraz "w/w konował" się zajmie moim dzieckiem, przepraszam zapomniałem że już "nie wymaga" zajmowania się!!!!!!!!!!!!!!

Moze kompetentny ale fatalne podejscie do pacjenta

Moze kompetentny ale fatalne podejscie do pacjenta

Niewiem co bym mogła o nim powiedzieć leczę się u niego, nie umie mi dobrać leków:(zmienia mi je ale czasem czuje się dobrze a częściej czuje się źle.. Jest nawet fajny ale mało mówny, i krótko trzyma pacjenta

Jestem po pierwszej wizycie i na ten moment mogę powiedzieć tylko, ze rzeczywiście coś jest na rzeczy jeśli chodzi o krótkość tych wizyt... Mimo, ze doktor wydaje się rzetelny , b.dobrze stara się dobrać lek itd.to jednak wydaje się zbyt rzeczowy i pośpieszny w rozmowie..To troszkę mnie zawiodło, ale zobaczymy jak będzie dalej.Myślę,ze ma spore doświadczenie i wiedzę dlatego sprawia wrażenie niewzruszonego niczym i lekko nieobecnego.Na ten moment tyle