Paweł Kołodziejski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
31 opinii

Operował haluksy, płaskostopie i palce zagięte u mojej siostry. Profesjonalny, miły i rzeczowy. Przedstawia realnie sytuacje, nie obiecuje, nie czaruje. Ma czas dla pacjenta. Godny polecenia

Niewątpliwie specjalizuje się w stopie - widać to po tym jak bada stopę i kostkę. Obejrzał podeszwę mojego bucika :) i zdjęcia (wcześniej ortopedzi czytali tylko opisy ...). Trafiony wybór, przynajmniej w moim przypadku.

Będę polecała wszyskim naraz i każdemu z osobna!!! Wspólnie z doktorem Bryłką uratowali moją nogę po poprzednim leczeniu u ogólnego chirurga ortopedy. Bardzo, bardzo dziękuję

Prawdziwy profesjonalista i dobry lekarz: zna się na stopach, miły, uprzejmy i przede wszystkim kompetentny. Zyskał moją sympatię, gdyż przyjął mnie mimo, iż nie byłam zapisana i poświęcił na wizytę ponad 25 minut. Nawet w prywatnej służbie zdrowia rzadko się to zdarza.

Super lekarz, miły człowiek, "znawca stóp". Z 15 minut opowiadał mi o moim płaskostopiu, wkładkach i bucikach, niestety również tych na obcasie :(. Pewnie kiedyś wrócę di niego na zabieg. Aga

Ja też byłam ze sztywnym paluchem. Jestem zadowolona z wizyty, wreszcie dowiedziałam się o co chodzi w tej chorobie. Szkoda tylko, że jedynym skutecznym leczeniem jest zabieg.

Lekarz kompetentny, uratował mi rękę po złamaniu, miły, uprzejmy, godny polecenia. Pozdrawiam i dziękuję.

Jestem zadowolona z wyboru: zbadał, powiedział co było przyczyną mojej choroby (sztywny paluch), obejrzał usg i rentgen. Na końcu opowiedział o operacjach jakie można zrobić. Przede wszystkim miał dla mnie czas i nigdzie się nie śpieszył

Po zwykłym (a może niezwykłym ...) zbadaniu stopy powiedział mi więcej niż trzej poprzedni chirurdzy po obejrzeniu usg, tomografii i rezonansu. Nic dodać, nic ująć.

Rzeczywiście specjalista od stopy. Wykrył u mnie Mortona, mimo że byłam wcześniej u kilku ogólnych ortopedów i mam typowe objawy. Teraz czeka mnie operacja, ale może wreszcie pozbędę się tych koszmarnych bóli i trudności z chodzeniem w butach.

Trafiłam z polecenia sąsiadki jako do lekarza specjalizującego się w leczeniu stopy. Spełnił moje oczekiwania - przez dobre 20 minut rzeczowo odpowiadał na pytania dotyczące haluksów i metod ich leczenia i zachowaniu po operacji. Opowiedział mi o kilku metodach operacyjnych i wspólnie wybraliśmy tę najbardziej odpowiednią dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i czekam na termin operacji. Jadwiga W. (Warszawa)

Trafiłam z małym haluksem w stopie. Doktor zbadał stopę, obejrzał badania, wyjaśnił przyczyny choroby i stwierdził, że na operację jest jeszcze za wcześnie. Czułam się poważnie potraktowana i kiedy mój haluksik będzie do wycięcia, na pewno wrócę do tego doktora.

Miły, rzeczowy, kompetentny i co najwazniejsze z dużą wiedzą. Jeśli ktoś ma problem z kostką, to polecam

Najwyższe wyrazy uznania i podziekowania dla p. doktora. Badało i leczyło mnie wielu ortopedów, ale żaden nie był chirurgiem od stopy. Stosowałam wkładki, leki przeciwbólowe, rehabilitację i nie było poprawy. Dopiero doktor Kołodziejski badając moją stopę jasno powiedział co mi jest, dlaczego nie ma poprawy i że konieczny jest zabieg. Wszystko dokładnie wytłumaczył i objaśnił. Dobrze że trafiłam na niego.

Bardzo dobry lekarz. Miły, kulturalny, dobry specjalista. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Oby takich więcej. Szkoda że zajmuje się tylko stopą i stawami skokowymi. Ale cóż jak w każdej dziedzinie coraz większa specjalizacja. Pozdrawiam Pana Doktora. Jadwiga (halluksy obu stóp).

Trafiłam do doktora z powodu wielu zwichnięć kostki, z którymi męczę się ponad 5 lat. Dotychczas słyszałam tylko rehabilitacja, gips, wkładki a zwichnięcia cały czas występują. Doktor zbadał moją kostkę oraz całą stopę. Okazało się że jest zupelnie wiotka, bo nie mam więzadeł (uszkodziły się podczas urazu). Od razu zalecił rezonans i rentgen i powiedział, że jedynym leczeniem jest operacyjna naprawa więzadeł. Zresztą ja też tak czułam już wcześniej. Doskonały ortopeda od stopy i kostki. Polecam!!!

Świetny lekarz. Pierwszy raz na takiego trafiłam. Wszystko wytłumaczyl co i jak, poświęcił dużo czasu, a przy tym był bardzo miły:) Polecam! Oby więcej takich!

Trafiłem z polecenia kolegi, któremu doktor operował achillesa. Fachowe badanie, jasne zalecenia - najpierw rehabilitacja, a operacja ewentualnie później. Naprawdę polecam, bo jeszcze nikt nie zbadał tak mojej kostki.

Bardzo dobry lekarz miły i kontaktowy zyczliwy dla pacjentów

Świetny lekarz - chirurg ortopeda a do tego miły sympatyczny człowiek. Po operacji nie zostawia pacjenta na pastwę losu i czego chcieć więcej? Wielki plus i pozdrowienia od "trudnej pacjentki"

Operował mojej mamie haluksa. Sympatyczny, uśmiechnięty, rzeczowy. Widać że lubi to co robi a to bardzo ważne w przypadku lekarza. Polecam

Dobry, rzetelny specjalista. Operowal mojego urwanego achillesa. Jestem w pełni zadowolony. Znów mogę grać w piłkę nożną.

Pan doktor Kołodziejski operował haluxy mojej koleżance z pracy. Była bardzo zadowolona z leczenia a i obie stopy wyglądają bardzo ładnie - dlatego sama poszłam na wizytę. Doktor miły, kontaktowy, dokładne tłumaczył co trzeba zrobić moim stópkom żeby nie bolały.

Trafiłam z polecenia koleżanki z pracy, którą Doktor operował na halluxy. Miły, kontaktowy w rozmowie, szczegółowo wytłumaczył przebieg leczenia oraz samą operację. Czułam się profesjonalnie potraktowana. Polecam

Byłam u doktora z bardzo rzadką chorobą stopy. Kilku poprzednich specjalistów ortopedów nawet nie wiedziało, jak poprawnie wymówić jej nazwę. Doktor po obejrzeniu wyniku mikroskopowego od razu opowiedział mi co to za choroba, jakie są zagrożenia i co mnie może czekać. Byłam naprawdę zaskoczona ogromną wiedzą bo wcześniej sama przeglądałam poradniki i internet w poszukiwaniu wiadomości i informacji nie było za wiele. Dawno nie czułam się tak profesjonalnie potraktowana

Byłam w pana doktora z haluksami. Poprzedni lekarze ortopedzi jedynie szybko oglądali zdjęcia i mówili, że potrzebna operacja. Gdy pytałam na czym będzie ona polegać mówili krótko druty, gips. Byłam przerażona. Dopiero pan doktor szczegółowo mi wyjaśnił jaka operacja będzie dla mnie najlepsza. Okazało się że wcale nie będą potrzebne wystające druty, gdyż można zastosować nowoczesną metodę. Przez to nie będę chodzić w gipsie tylko w specjalnym buciku a noga szybiej się zagoi. Wizyta trwała prawie 40 minut. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam tego lekarza

Trafiłam do Pana doktora z bólami pięty. Wcześniej byłam u kilku lekarzy ogólnych i ortopedów. Każdy tylko patrzył na zdjęcie, mówił ostrogi i przepisywał leki. Pan doktor dokładnie zbadał moją stopę i wyjaśnił przyczynę bólu, pokazał ćwiczenia, które mam wykonywać w domu, a nawet narysował mi jaką wkładkę do buta mam kupić. Zalecił również rehabilitację i wyjaśnił co dalej trzeba będzie zrobić, jeśli ból nie minie. Naprawdę dobry z niego fachowiec, widać, że ma zaplanowane leczenia pacjenta.

Rzeczowy, kompetentny, nie zwodzi pacjenta nieskończoną ilością płatanych konsultacji, nie czaruje co do wyniku operacji (mam koślawy paluch i płaskostopie - wyjaśnił mi wszystkie za i przeciw operacji i przed podjęciem ostatecznej decyzji kazał się zastanowić. Nie namawia nachalnie na płatne leczenie, co jest niestety dzisiaj coraz rzadsze. Pozdrawiam Pana Doktora, A. Jędrzejczuk

Znakomity lekarz, kompetentny, oceniający sytuację kwalifikującą do zabiegu operacyjnego z uwzględnieniem wieku, zakresu operacji, konsekwencji i okresu rehabilitacji. Przemawia do wyobraźnia pacjenta, nie namawia do operacji, pozostawiając decyzję w jego gestii. Wyjątkowy lekarz,"rodzynek" wśród młodych, wykształconych specjalistów. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne w zakresie stopy.!!! Alina Zbrzeźniak

Kompetenty miły lekarz. Od razu rozpoznał moją chorobę, mimo, że byłam wcześniej na darmo u 3 innych ortopedów. Pacjentowi poświęca dość dużo czasu, dużo tłumaczy - polecam.

Bardzo dobry specjalista. Wizyta warta swojej ceny. Nie namawia do operacji, szczegółowo tłumaczy istotę choroby. Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny