Nie przeczę, że lekarz jest bardzo kompetentny (między innymi dlatego do niego poszłam). Ale niestety - przy pierwszej wizycie poświęcił mi może 5minut, przy drugiej (pierwsza wizyta w ciąży) byłam u niego w gabinecie max 10minut. Badanie faktycznie wykonuje bardzo delikatnie i z wyczuciem. Ale mało tłumaczy, jest dosyć oschły. I co dziwne nie ma kart pacjentek, gdzie miałby zapisaną całą historię - potem to my musimy sobie przypominać kiedy byłyśmy u niego, czy kiedy miałyśmy robioną cytologię. Zastanawiam się czy dalej chodzić do niego.

Wspaniały a zarazem wrażliwy człowiek dla niego liczy się zdrowie pacjentek,oddany swojej pracy.Uratował moje życie za co jestem doktorowi bardzo wdzięczna

jest to moja druga ciaza i chodze do tego lekarza teraz stwierdzam ze jest kompententny uprzejmy i profesjonalnie podchodzi do pacjentki zastanawia mnie czy jest przy porodach swoich pacjetek?

Nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy .Powstrzymam się od swoich przemyśleń. Myślę jednak że ma zbyt materialne podejście do pacjenta.

W 100 % polecam. Świetny specjalista, zawsze pomocny.

W 100 % polecam. Świetny specjalista, zawsze pomocny.

Chodze do tego lekarza od 9 lat mimo że trafiłam do niego zupełnie przez przypadek , jestem bardzo zadowolona i polecam moim koleżanką . Lekarz godny zaufania i wrażliwy.

Jest lekarzem super ?robił mi cesarkę w 7 miesiącu ciąży !

Jest lekarzem super ?robił mi cesarkę w 7 miesiącu ciąży !

Polecam gorąco tego lekarza, jest kompetentny wszystko tłumaczy po dwa razy. Pierwszy raz poszłam do ginekologa mężczyzny w sumie to dzięki mojemu mężowi bo po wspólnej rozmowie stwierdziliśmy, że nie warto chodzić do przecietnych lekarzy lepiej wybrać konkretnego i zaufanego specjalistę. Jest to moja pierwsza ciąża , przebiega bez żadnych problemów ale lekarz wszystko zawsze sprawdza wypytuje i jest to nie prawda, że poświeca pacjentce 10 minut. Naprawdę godny polecenia lekarz.

po nieprzyjemnych wizytach (podejrzenie pustego pęcherza płodowego przez nieumiejętne USG) u dwóch lekarzy, ten doktor - jako trzeci i jedyny - okazał się profesjonalistą i przeprowadził badanie, choc z zaskoczenia, i stwierdził, że wszystko ok!!! :-)

Bardzo dobry lekarz. U niego nie czuje sie wogóle skrepowana podczas badania bo potrafi tak zagadac że nawet nie wiem kiedy skończył badanie :) POLECAM WSZYSTKIM Paniom

Bardzo dobry lekarz.
POLECAM WSZYSTKIM Paniom