lekarz Paweł Kowalski

Lekarz troszczący się o pacjenta, pyta o detale by diagnoza była trafiona, uprzejmy, szybko odpisuje podczas konsultacji on-line. Dziękuję i polecam!

Doskonały lekarz,empatyczny,kulturalny,godny polecenia. Dziękuję za dotychczasową opiekę na moimi Rodzicami i nade mną.

Wspaniały lekarz. Osoby wypowiadające się powyżej mają zupełną rację. Nigdy nie czułam się tak pewnie będąc u jakiegokolwiek innego lekarza!

Doktora polecił mi znajomy.Początkowo sceptycznie byłem nastawiony do wizyty u Niego,raczej nie mam zbytniego zaufania do lekarzy,ale doktor Kowalski okazał się bardzo miłym i serdecznym człowiekiem.Cierpliwie wytłumaczył mi moje dolegliwości,odpowiedział na pytania,nie okazywał pośpiechu,zdenerwowania.Byłem bardzo mile zaskoczony i polecam tego lekarza innym pacjentom.

Spostrzeżenia z licznych wizyt u Doktora - miejsce:poczekalnia.Mnóstwo ludzi,młodzi,starsi,siedzą,stoją.Zarejestrowani i nie zarejestrowani - cierpliwie czekają na swoją kolejkę.Nikt nie narzeka,że poprzedni pacjent długo siedzi w gabinecie.Dlaczego nie narzekają?Bo wiedzą,że każdy zostanie przyjęty,wysłuchany i z dobrze postawioną diagnozą.Wychodzą uśmiechnięci,zadowoleni,z receptami,skierowaniami,poradami.Dlaczego nie pójdą tam,gdzie są krótkie kolejki?Długa kolejka do lekarza daje poczucie bezpieczeństwa - bez względu na to czy lekarz jest zmęczony,chory,ma gorszy dzień - nigdy nie odbija się to niekorzystnie na pacjencie.Nie jesteśmy traktowani taśmowo - recepta,pieczątka,następny.Polecam wszystkim tak dobrego lekarza.

Bardzo delikatny,taktowny,odpowiada na każde zadane pytanie.Wykazuje niezwykłą cierpliwość i wyrozumiałość.Do9kładnie tłumaczy objawy choroby,dolegliwości,możliwe skutki uboczne przyjmowanych leków. Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam (a było ich wielu w moim życiu).

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam (a było ich wielu w moim życiu).

Cierpliwy,rzetelny,kompetentny,uczciwy,opanowany,potrafi poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu,nawet przedłużając własne godziny pracy