lekarz Paweł Kukuła

3,2
3,2

Janusz

07.11.2016

Bardzo miły i kompetętny lekarz laryngolog Nie mam słów zawsze trafne porady nie mam zastrzeżeń tym bardziej dziwią mnie poprzednie komentarze . \Naprawde polecam.

Bardzo miły i kompetętny lekarz laryngolog

Anonim

15.09.2016

Lekarz jest po prostu bezczelny. Mam 19lat i przestałam właściwie z dnia na dzień słyszeć. Lekarz odsylal mnie do lekarza ogólnego, a gdy powiedziałam, że owy lekarz skierował mnie do laryngologa stwierdził, że on mnie leczyć nie zamierza. Lekarz jest niekompetentny oraz niemiły. Kilka razy u niego byłam i naprawdę nie polecam

Mama

25.02.2015

Trafilam do tego pana z pilnym skierowaniem... ake takiej wizyty sie nie spodziewalam. Lekarz nie slucha pacjenta.... uwaza ze dziecko 4 letnie symuluje bol i chorobę. Corka od miesiaca ma powracajaca temp a lekarz twierdzi ze to symulacja... mowi jak maszyna. Nic nie wyjasni tylko pisze swoje... mowi zeby odstawic lek ktory mowilam chwile wczesniej ze juz caly zuzylam i wiwcej nie mam. Stwierdzil ze lek za 70zl ktory dostakam miesiac temu od innego lekarza to tani i on go swoim pacjentą nie zaleca

Alina

28.12.2014

ten człowiek to jest jakaś masakra. bezczelny, niekompetentny, nie chce mu się badać i wypisuje leki nawet bez obejrzenia, państwowo ogromny niegodziwiec żeby nie napisać słów niecenzuralnych, prywatnie dużo milszy ale nadal kompletnie nierzetelny i na dodatek bez wiedzy, wszyscy moi znajomi którzy trafiają potem z powikłaniami do innych lekarzy są poprostu leczeni z tego czego on nie chciał i nie umiał leczyć

Anonim

13.08.2014

Nie polecam, poświęcił mojemu dziecku może z 1,5 min, bardzo nieuprzejmy lekarz, stwierdził iż miał tylko napisane na skierowaniu podejrzenie przerośniętych migdałów, sprawdził więc moja prośba o sprawdzenie noska i uszu została zbyta, stwierdził, iż "od tego macie lekarza rodzinnego żeby zajął się leczeniem".

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii