Paweł Kukuła

Strzelno
52,62454318,1683270 52 318 96 63

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
19 opinii

Nie polecam, poświęcił mojemu dziecku może z 1,5 min, bardzo nieuprzejmy lekarz, stwierdził iż miał tylko napisane na skierowaniu podejrzenie przerośniętych migdałów, sprawdził więc moja prośba o sprawdzenie noska i uszu została zbyta, stwierdził, iż "od tego macie lekarza rodzinnego żeby zajął się leczeniem".

Bardzo nieuprzejmy lekarz, zachowuje sie tak "byle następna osoba i szybko do domu", jak mozna sie spóźnic do przychodni godzinę gdzie czekają chorzy ludzie i jeszcze być nie miłym.

nie polecam byłam na wizycie u pana doktora prywatnie zadzwoniła jego komurka i rozmawiał przez tel. 10 minut a moja rozmowa z lekarzem trwala 4 minuty i skasował 80 zł nie polecam!

Byłam kilka razy u tego laryngologa z dziećmi . Lekarz bardzo kompetentny ,tłumaczy chorobę, nie należy do tych medyków ,którzy ciągle wyznaczają kolejne wizyty wręcz odwrotnie . Jeśli chodzi o mnie i moich znajomych leczenie dzieci naprawdę świetne .Dzieci nie chorują po leczeniu odpornościowym . Bardzo polecam i to opinia nie tylko moja ale też kręgu moich znajomych. Hanna z Inowrocławia.

Rany,najgorszy lekarz,uprzejmy jest chyba dla tych co przychodzą do niego za kase.To nie jest lekarz z powołania.nie pocelam,jest opryskliwy i cisnie się jeszcze coś gorszego na język ale przyzwoitość nie pozwala się tak wyrażać.Dziwie się,że jeszcze żadna komisja się nie wzięła za tego doktora.

Nie polecam tego lekarza nikomu kto ma małe dzieci. Lekarz nie potrafi wyleczyć dziecka ze zwyczajnej anginy co gorsza mówiłam że dziecko jest uczulone na jeden rodzaj antybiotyku lekarz ma to w d.... i przepisuje taki sam ale pod inną nazwą, ja nie podejrzewając jego oszustwa i pobłażenia sprawy wykupuje antybiotyk i podaje dziecku lek.Po 2 dawkach dzicko prawie znalazło się w szpitalu. Ten dobry lekarz doprowadził do stanu po którym dziecko długo dochodziło do siebie. Nie polecam nikomu bo możę jest dobrym lekarzem laryngologiem ale nie powinien leczyć dzieci skoro nie ma kompetencji i wiedzy pediatrycznej.

U pana dr leczę sie dość długo ja i moja rodzina lekarz uprzejmy kompetentny fachowiec nie mam żadnych tzw ,ale,.jeden mankamenty t o niestety kolejki .Pan dr jest zresztą znany w swojej okolicy z fachowego leczenia .polecam. Anna.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!. Po blisko jednorocznym "leczeniu" u tego Pana doktora dorobiłem się przewlekłej choroby uszu. Przestałem słyszeć. Uważam, że jest TOTALNIE BEZNADZIEJNY. STANOWCZO ODRADZAM !!!.

Strasznie nieuprzejmy przychodzę z chorobą, a on bez spytania co mi jest mówi 'jest pan zdrowy' i chce wypchnąć. Traktuje ludzi jak bydło...

Jestem bardzo zadowolony z wizyt wizyty kompetentne,fachowe podejście do badanego pacjenta,miły człowiek,bardzo polecam a przyjeżdżam z miejscowości oddalonej o 50 km.

Lekarz z powołania, nie naciagający na dalsze prywatne wizyty,uprzejmy i kompetentny, polecam wszystki potrzebującym pomocy laryngologicznej Pacjent z Gniezna

Myślę że to najlepszy laryngolog w moim rejonie .Leczenie skuteczne.Nistety duże kolejki.

Metoda leczenia: antybiotyki. Po odstawieniu antybiotyków choroba powraca.

Miły gość,przyjemny.Dobre leczenie ,byłem kilka razy.

Przyjemny lekarz,sumienny,sporo tłumaczy, nie naciaga na kolejne wizyty ok.

bardzo miły lekarz poświęca czas na tłumaczenie choroby nie naciąga kawał chłopa polecam A.G

Bardzo miły lekarz kompetentny szczegółowo tłumaczy chorobę leczyłam u niego synka bardzo nam pomógł polecam

Przesympatyczny Pan Doktor.Pomimo słusznego wzrostu i wyglądu delikatny,uprzejmy i bardzo miły.Polecam!!!!!!

Bardzo kompetentny iuprzejmy wzbudza zaufanie polecam Jan.M.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny