dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym schorzeń kręgosłupa. Rzetelna edukacja: specjalizacja z dziedziny neurochirurgii zakończona egzaminem państwowym, doktorat, europejski kurs dla neurochirurgów (EANS) w cyklu czteroletnim ; kilkumiesięczne praktyczne staże u najlepszych neurochirurgów w Europie, wiele kursów praktycznych z zakresu chirurgii kręgosłupa w USA, Europie i Polsce.

Czas stracony błędna diagnoza tylko misiu kasa absolutnie nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem i ta cena za konsultacje w gammie 450zl horror!

Witam. :) Przychodzę do Państwa z prośbą o nr. kontaktowy bezpośredni do Pana Lisa. byłabym bardzo wdzięczna.

Witam. :)
Przychodzę do Państwa z prośbą o nr. kontaktowy bezpośredni do Pana Lisa.
byłabym bardzo wdzięczna.

Dziękuję P.Doktorze za radość z życia jaka powróciła po najlepiej i najbardziej profesjonalnie jak tylko można wykonanej operacji. Mija 6 miesięcy od operacji i jest genialnie, wszystkie dolegliwości z przed odeszły w niepamięć. Jest Pan prawdziwym wirtuozem w dziedzinie, którą Pan reprezentuje. Dziękuję Doktorze za nowe lepsze życie...nigdy nie zapomnę...

Chcialam bardzo podziekowac panu doktorwi za operacje i polecam wsxystkim. Ktorzy cierpia jestem trzy miesice po operacji i jest ogromna poprawa

miałam operację w 2012 roku na odcinku C2-C3. Lekarz Lis jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Szybko skierował mnie na operację, która sam wykonał. Był ucisk na rdzeń kręgowy oraz b.duże mrowienie wokół szyi i na plecach. Operacja się udała jednak mrowienie pozostało w dalszym ciągu . Po roku od operacji byłam na wizycie oczywiście prywatnie - lekarz oświadczył że tak musi być i nakazał rehabilitację. Ciągle się rehabilituje a mrowienie nie ustępuje. Nie wiem co mam robić dalej. Nie polecam tego lekarza. Chociaż jest bardzo miły to jednak również nastawiony jest tylko na duży zarobek.

NIE POLECAM !! trafiłam tam na rehabilitacje z 7 letniem synem po kreczach szyi. fizjoterapeutka zasugerowala wizyte u neurochirurga tego wlasnie... skierowal jedynie na przeswietlenie. zamiast od razu na rezonans! z.tego co wiem teraz, krecz szyi to bardzo czesty objaw ogniskowy guzów mózgu umiejscowionych w 4 komorze. NEUROCHIRURG POWIENIEN to wiedzieć !!! gdyby nie moja determinacja i załatwienie rezonansu na własną reke bo czułam mówiłam że to jest coś złego że dziecko bez powodu ma co chwile krecz szyi ! niewiem czy syn bylby nadal ze mna !! a może ...

NIE POLECAM !!
trafiłam tam na rehabilitacje z 7 letniem synem po kreczach szyi. fizjoterapeutka zasugerowala wizyte u neurochirurga tego wlasnie... skierowal jedynie na przeswietlenie. zamiast od razu na rezonans! z.tego co wiem teraz, krecz szyi to bardzo czesty objaw ogniskowy guzów mózgu umiejscowionych w 4 komorze. NEUROCHIRURG POWIENIEN to wiedzieć !!! gdyby nie moja determinacja i załatwienie rezonansu na własną reke bo czułam mówiłam że to jest coś złego że dziecko bez powodu ma co chwile krecz szyi ! niewiem czy syn bylby nadal ze mna !! a może gdyby super lekarz pomyślał o tym od razu to guz nie naciekł by na pień i usuneli by go w całosci a tak mamy nerwy non stop...
nie polecam
nie podchodzi do pacjenta ttlko siedzie za biurkiem !! a wiedze ma wiele do zyczenia..

Byłam operowana przez Pana Doktora 4 lata temu - przepuklina w odcinku lędźwiowym. Jestem bardzo wdzięczna za odzyskanie normalnego życia

Pełen profesjonalizm. Uprzejmy lekarz. Dokładnie wytłumaczył mi wszystko. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Lekarz tragedia . Chodzi mu tylko o kasę. Myślę że dobrze by sie było spotkać w wiekszym gronie i porozmawiać na temat watpliwych zdolności lekarskich . Przez niego mało nie wyladowałm na wózku inwalidzkim. Z pomocą przyszli lekarze ze Szwecji.I tak jak nie jedna osoba pisała po wzieciu kasy słyszy sie juz tylko MUSI BOLEĆ Mój numer 509 703 941

Mój numer 509 703 941

Byłam operowana przez dr.Lisa w CKR Konstancin 4miesiące temu.Mam wszczepione implanty szyi na 3 poziomach,C3-C6. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji. Gorąco polecam dr.Lisa.Oddział na którym leżałam jest nowoczesny i pracuje na nim wspaniały, wykwalifikowany personel pielęgniarski.Dziękuję bardzo,gorąco polecam