lek. dent. Paweł Maciejczak

Stomatolog, Ortodonta

NIE POLECAM zero podejścia do dzieci, nie wytłumaczy krzyczy jakby dziecko miało wiedzieć co ma zrobić. Przy odcisku na aparat tak mocno cisną żuchwę że moje dziecko wyszło z krwiakiem na brodzie.

Nie polecam, poświęcone 3 minuty i skasował 100 zł, do Lublina trzeba jechać na rentgena... Strasznie niemiły. Jakaś dziewczynka która była przejazdem chciała tylko podkręcić śrubkę w aparacie oczywiście za opłatą - nawet nie pomógł, poważnie nikomu nie polecam!

Doktor od razu wzbudził moje zaufanie, jest konkretny, otwarty i sympatyczny, a do tego bardzo cierpliwy i delikatny. Choć jestem panikarą i boję się dentystów, miło wspominam całe leczenie. Lecząc się u doktora, czułam, że jestem w dobrych rękach i się nie zawiodłam. Dodatkowo w sytuacjach awarii aparatu zawsze mogłam liczyć na szybką pomoc. Leczenie zakończyłam kilka miesięcy temu, z efektów jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za przywrócenie uśmiechu :)

Leczenie zakończyłam kilka miesięcy temu, z efektów jestem bardzo zadowolona.
Dziękuję za przywrócenie uśmiechu :)