dr Paweł Mazur

Nie polecam!!!!!!...wizyta przeprowadzona szybko...nawet nie zostało osuchane dziecko mimo zgloszenia kaszlu,leki przepisane na oślep..

Z całego serca nie polecam. Byłam na wizycie w ramach nfz. Lekarz niemiły, badanie przeprowadzał jak by to robił z łaski, na jakiekolwiek pytanie odpowiadał coś pod nosem. Nigdy więcej się do niego nie udam i innym kobietom nie radzę.

Bardzo dobry, kompetentny i pomocny lekarz. Dzięki Jego wnikliwości, zainteresowaniu i oczywiście dobrej diagnozie dzisiaj żyję. Polecam z całego serca.

Nie polecam tego lekarza. Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Lekarz jest nieuprzejmy, niekontaktowy. Odbierał mój poród i mam traumę do dnia dzisiejszego, mimo że minął już ponad rok.

PORAŻKA, nikomu nie polecam. Pewnie te miłe opinie są tylko od kobiet które chodzą prywatnie do niego, bo na NFZ zachowuje się jakby pracował za darmo. A jeśli miałabym isc do lekarza prywatnie to ma pewno nie do niego!!! Jest wiele innych kompetentniejszych lekarzy niż ten pan.. Z całego serca, odradzam..

Z całego serca, odradzam..

Bardzo dobry i kompetentny lekarz . Prowadził moją ciążę de facto bliźniaczą. Pan doktor jest bardzo uprzejmym człowiekiem, wyczerpująco odpowiada na pytania i bardzo interesuje się stanem zdrowia pacjentki. Badania wykonuje dokładnie i precyzyjnie . Jeżeli coś się Panu doktorowi nie podoba, kieruje na dodatkowe badania . Polecam serdecznie.

Nie polecam. Tego lekarza jest nie sympatyczny. BADA Z LASKA STANOWCZO ODRADZAM MAM TRAUME PO JEGO WIZYCIE

Świetny lekarz prowadził moją całą pierwsza ciążę wszystko wytłumaczył odbierał telefony w nocy jak coś mnie nie pokoilo wizyty na nfz oczywiście przeprowadził mi cięcie u Siebie w szpitalu w Lipsku opieka fantastyczna nie zapomniał o mnie na szpitalu zaglądał dbał Bardzo polecam

Bardzo polecam

NIE POLECAM ! Byłam u tego Pana Doktora ponieważ potrzebowałam szybkiej pomocy a do innych lekarzy były kolejki. Będąc w gabinecie praktycznie nie przeprowadził wywiadu. Podczas badania był BARDZO NIEDELIKATNY. Chyba mu się wydawało że jestem ze stali bo po przyjściu do domu zaczęłam lekko krwawić. Mój problem głównie polegał na bólu jajników co lekarz wytłumaczył owulacją. Powiedziałam że te bóle mam cały miesiąc na co odparł że w takim razie nie wie dlaczego. Nie zapisał żadnych leków i na tym się skończyła moja wizyta. Naprawdę nie polecam, lekarz niekompetentny.

Bardzo dobry lekarz, każdą pacjentkę traktuje z należytym szacunkiem, kulturą i uwagą. Nie ważne czy wchodzi się do gabinetu jako pierwsza czy ostatnia tego dnia. Już na pierwszej wizycie wykonał mi usg i zdiagnozował problem, który sprawiał, że z bólu ledwo stałam na nogach. Wszystko mi wytłumaczył, opisał przyczyny i leczenie. A wszystko to z uśmiechem, w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Pan doktor leczył także moją mamę i dzięki niemu wyszła cało z poważnej przypadłości. Polecam!