dr Paweł Nawrocki

Wspaniały lekarz, kulturalny z poczuciem humoru i podejściem do ludzi,przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia.Za pierwszym razem gdy trafiłam do szpitala "z ulicy" i zostałam potraktowana jak człowiek,następnie gdy zjawiłam się już na umówiony zabieg usunięcia pęcherzyka-wielki profesjonalizm i umiejętności Pana dr sprawiły,że nie doszło do operacji otwartej.Zminimalizowało to mój stres związany z pobytem w szpitalu o innych korzyściach nie wspominając.Pan dr i jego zespół to właściwi ludzie na właściwym miejscu!Nigdy nie zapomnę tego co Pan dr dla mnie zrobił,podarował mi nowe życie :-)Dziękuję!!!

Świetny fachowiec, miły uprzejmy ale trochę za bardzo pewny siebie i zarozumiały przynajmniej tak mi się wydaje może się mylę.

omijac tego lekarza arogancki nie kompetentny bledne informacje zbyt pewny siebiei swoich umjejetnosci zla diagnoza omalo niedoprowadzila do zgonu

omijac tego lekarza

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Kompetentny, uprzejmy, zaangażowany w to co robi. Świetne podejście do pacjenta i studentów uczących się zawodu. Pełny profesjonalizm. Polecam.

Dr Paweł Nawrocki to wspaniały lekarz, mogę śmiało rzec, że najlepszy jakiego do tej pory spotkałam. Bardzo kompetentny człowiek, holistycznie podchodzi do pacjenta. Robi więcej niż mógłby. Miałam zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego i jeżeli ktokolwiek ma taki problem to polecam tylko tego lekarza. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobił. ON i JEGO personel to właściwi ludzie na właściwym miejscu - z powołania.

- z powołania.

Świetny lekarz, bardzo zaangażowany , uprzejmy ,polecam.

Świetny lekarz, bardzo zaangażowany , uprzejmy ,polecam.

Ocena sama mówi za siebie ,świetny człowiek,wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do ludzi.

Byłam niedawno zszywana przez Pana dr bardzo miły i budzący zaufanie lekarz.

Byłam niedawno zszywana przez Pana dr bardzo miły i budzący zaufanie lekarz.

Doktor Nawrocki uratował mi stopę po wypadku komunikacyjnym. Miałam ranę skalpowaną, bardzo poważną,jednym słowem pięta zwisała mi na skórze.Lekarze ze szpitala,do którego zostałam przyjęta stwierdzili,że będę kaleką do końca życia. Zgłosiłam się do ww. doktora,który od razu zastosował odpowiednie leczenie,kontrolował mój stan raz w tygodniu,był bardzo miły,jasno tłumaczył mój stan i wykazywał ogromne zaangażowanie.Dzisiaj,1,5 roku po wypadku chodzę bez problemu i do końca życia będę mu wdzięczna.Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta,to służba zdrowia wyglądałaby zdecydowanie lepiej niż teraz.