dr n. med. Paweł Niedźwiecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2014 roku obronił pracę doktorską (praca o tematyce diabetologicznej). W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Od grudnia 2015 rozpoczął specjalizację z kardiologii. Jest pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zaangażowanym w zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko jak i anglojęzycznymi. Aktualny dorobek naukowy obejmuje 17 prac naukowych w pismach krajowych i 8 publikacji w pismach zagran...

Znakomity lekarz, od lat takiego nie spotkałem a młody nie jestem. Wizyta 14 lipca 2021 w szpitalu św. Wojciecha. Lekarz poświęcił mi dużo czasu pomimo mojego spóźnienia (nie wiedziałem, że przed wizytą muszę mieć znowu EKG), jasno i rzeczowo wszystko wytłumaczył. Kulturalny, bardzo sympatyczny i kompetentny. Wybieram się do niego teraz z ojcem i matką. Nie mogę uwierzyć w negatywną (co prawda jedyną) opinię powyżej. Dla mnie ocena 5/5.

Osoba bez grama empatii, chamskie teksty np. cytując „zajebiście, a jakieś konkrety?”. Mówiłam o pracy na słońcu, dostałam w wywiadzie „długie opalanie się”, a utrata przytomności i zawroty głowy to rzeczy mało ważne, po co je zapisywać. Trochę zrozumienia i pokory.

Super lekarz wysłucha pacjenta rewelacja polecam . Przemiły dobrze doradzi. Naprawdę polecam tego lekarza

Lekarz dociekliwy, zainteresowany pacjentem, miły, z ogromną wiedzą, potrafi się zachować aby nie byc skrępowanym podczas badania,oby sie nie zmieniał , polecam

Przemiły lekarz. Rzetelnie wyjaśnia plan leczenia. Miła atmosfera w gabinecie. Wiedza i kompetencje.

super lekarz bardzo uprzejmy kompetentny z duza wiedza podajac diagnoze wytlumaczyl jak dawkowac lekarstwa