dr n. med. Paweł Noga

Niesamowity lekarz - dentysta, który poskromił mój lęk przed wierceniem i leczeniem zębów. Wiedza, doświadczenie, uprzejmość, empatia, delikatność i cierpliwość. Leczymy się od lat i nie zamierzamy zmieniać.

Chodzimy do Pana Doktora od wielu dobrych lat całą rodziną. Czasem śmiejemy się, że z pewnością nasza rodzina zafundowała mu już niejeden wyjazd na Hawaje :) To są żarty, ale każde wydane u Niego pieniądze są tego warte, nigdy nie zdarzyło się nam być niezadowolonym. Jest bardzo ujmujący i stworzony do tej pracy :)POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Po prostu super. Mialem kontakty z innymi dentystami, ale Pan Noga jest zdecydowanie najlepszy!

Po wielu "dentystach" trafiłam w końcu do Pana doktora Nogi i już go nie zamienię na innego! Kompetencja, wiedza, uprzejmość, delikatność i precyzja! Tak najkrócej mogę Go opisać. Poliecili mi znajomi a teraz z całą rodziną chodzę do niego, nawet z córcią 3,5 roku. Polecam z czystym sumieniem!

Po prostu super. Mieszkam w Anglii juz 3 lata, ale przyjezdzam do Pana Nogi na leczenie. Jest super. Wart tych niemalych pieniazkow.

jest rewelacyjny,mam nadzieję że wcisnę sie w grafikkoło sierpnia. mateż gabinet we wrocławiu i jestem gotów tam też jeżdzić

Wspaniały dentysta,już nie raz ratował naszych członkow rodziny i znajomych z opresji zawsze obronną ręką.I choć nie blisko ma gabinet,obdarzamy go tak wielkim zaufaniem,że jesteśmy w stanie pojechać jeszcze dalej za nim...