dr n. med. Paweł Nogal

Endokrynolog

Jeśli ktoś ma wolne 100 zł to lepiej je wydać na przyjemność a nie na prywatną wizytę u tego pana. Takiego lekceważenia nie doświadczyłam u lekarza nigdy. Nawet na dyżurach w pogotowiu lub w publicznych placówkach lekarze poświęcają więcej uwagi pacjentowi niż pan Nogal podczas prywatnej płatnej wizyty. Nie dodaję tej opinii pod wpływem emocji bo od wizyty minęło 6 miesięcy - niesmak pozostał. Zdecydowanie odradzam. Anna S.

nie umie leczyc pacjentow tylko umie krzyczec na nich nie polecam

nie umie leczyc pacjentow tylko umie krzyczec na nich nie polecam

DOCENIŁAM POLECAM !!!POŚWIĘCIŁ DUŻO CZASU -TYLE ILE TRZEBA.WIARYGODNY,ŻYCZLIWY I KOMPETENTNY.POTRAFI DODAĆ OTUCHY W TRUDNYCH CHWILACH.