lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Zbigniew

19.08.2014

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy czasu wiem że była to jedyna słuszna decyzja. Doskonały operator, przyjemny człowiek w kontakcie i pozostawiający przestrzeń dla pacjenta aby to on podjął ostateczną decyzję o sposobie leczenia. Wszystkim, którzy mają jakiś problem z ręką polecam wizytę u Pana Doktora i na pewno jeśli trzeba warto wydać pieniądze na zabieg u tego specjalisty bo zdrowie ma się tylko jedno. I jeszcze jedno - Pan Doktor współpracuje z profesjonalną rehabilitantką, która w dużym stopniu pomogła mi wrócić do pełne sprawności po długim unieruchomieniu w opatrunku gipsowym. Kompleksowa, profesjonalna pomoc.

Anonim

08.05.2014

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Potrafi wytłumaczyć po ludzku chorobę i na czym ona polega. Miałam uraz nadgarstka (chrząstki trójkątnej), który zoperował i już jest wszystko ok. Bardzo go polecam. Jeździłam di niego z Białej Podlaskiej.

Adriana

22.11.2013

Najlepszy z najlepszych specjalistów ortopedii z których usług korzystałam , godny polecenia , diament w środowisku medycznym.

Staszka siabasiaba

04.04.2013

W 2012 roku miałam wypadek, w wyniku którego jeden palec został odcięty, w drugim został przecięty staw. Byłam u kilku znanych lekarzy lecz każdy proponował złamanie i unieruchomienie w zgięciu ! Wizyta u doktora Nowickiego była jak spełnienie marzeń , Jego wizja ruchu palców była dokładnie tym, na co miałam nadzieję.Po dwu operacjach przeprowadzonych przez Doktora Nowickiego oba palce samodzielnie się zginają! Doktor Nowicki to pasjonat, szuka nietypowych rozwiązań, dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję Panie Doktorze !!!

jerzy_manka jerzy.manka

12.11.2012

Ponad rok temu doznałem skomplikowanego złamania nadgarstka. Lekarze z Piekar nie dali rady. Dlaczego? nie wnikam. Dopiero dzięki dr Nowickiemu nadal mam ruch w nadgarstku choć było zagrożenie konieczności usztywnienia. Niestety leczenia z Piekar nie dało się odwrócić i dr Nowicki musiał usunąć jeden szereg kości nadgarstka. Jednak zapewnił że na drugim szeregu będzie ruch choć z mniejszym zakresem. Teraz po długim leczeniu i 3 operacjach mogę potwierdzić że dr Nowicki miał rację. Ręka z każdym dniem sprawuje się coraz lepiej a zakres ruchu mniej więcej odpowiada temu co doktor mówił już na pierwszej wizycie. Bardzo dziękuję za pomoc Panie doktorze.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kalisz"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno