Paweł Nowicki

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
29 opini

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy czasu wiem że była to jedyna słuszna decyzja. Doskonały operator, przyjemny człowiek w kontakcie i pozostawiający przestrzeń dla pacjenta aby to on podjął ostateczną decyzję o sposobie leczenia. Wszystkim, którzy mają jakiś problem z ręką polecam wizytę u Pana Doktora i na pewno jeśli trzeba warto wydać pieniądze na zabieg u tego specjalisty bo zdrowie ma się tylko jedno. I jeszcze jedno - Pan Doktor współpracuje z profesjonalną rehabilitantką, która w dużym stopniu pomogła mi wrócić do pełne sprawności po długim unieruchomieniu w opatrunku gipsowym. Kompleksowa, profesjonalna pomoc.

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Potrafi wytłumaczyć po ludzku chorobę i na czym ona polega. Miałam uraz nadgarstka (chrząstki trójkątnej), który zoperował i już jest wszystko ok. Bardzo go polecam. Jeździłam di niego z Białej Podlaskiej.

Najlepszy z najlepszych specjalistów ortopedii z których usług korzystałam , godny polecenia , diament w środowisku medycznym.

W 2012 roku miałam wypadek, w wyniku którego jeden palec został odcięty, w drugim został przecięty staw. Byłam u kilku znanych lekarzy lecz każdy proponował złamanie i unieruchomienie w zgięciu ! Wizyta u doktora Nowickiego była jak spełnienie marzeń , Jego wizja ruchu palców była dokładnie tym, na co miałam nadzieję.Po dwu operacjach przeprowadzonych przez Doktora Nowickiego oba palce samodzielnie się zginają! Doktor Nowicki to pasjonat, szuka nietypowych rozwiązań, dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję Panie Doktorze !!!

Ponad rok temu doznałem skomplikowanego złamania nadgarstka. Lekarze z Piekar nie dali rady. Dlaczego? nie wnikam. Dopiero dzięki dr Nowickiemu nadal mam ruch w nadgarstku choć było zagrożenie konieczności usztywnienia. Niestety leczenia z Piekar nie dało się odwrócić i dr Nowicki musiał usunąć jeden szereg kości nadgarstka. Jednak zapewnił że na drugim szeregu będzie ruch choć z mniejszym zakresem. Teraz po długim leczeniu i 3 operacjach mogę potwierdzić że dr Nowicki miał rację. Ręka z każdym dniem sprawuje się coraz lepiej a zakres ruchu mniej więcej odpowiada temu co doktor mówił już na pierwszej wizycie. Bardzo dziękuję za pomoc Panie doktorze.

Wykonany przez dr Nowickiego zabieg endoskopowego udrożnienia kanału cieśni nadgarstka pozwolił mi nie tylko zapomnieć o bólu, z którym żyłam prawie 20 lat, ale nadal realizować swoją pasję – wspinaczkę na Via ferratach. To genialny specjalista i uroczy człowiek. Gorąco polecam wszystkim, których łapki odmawiają współpracy.

Trzy miesiące temu pan doktor operował mi cieśń nadgarstka z powodu, której cierpiałam pół roku na drugi dzień po operacji zapomniałam o bólu. Teraz ręka wraca do formy. Jestem zadowolona i bardzo polecam pana doktora bo to po prostu "Złota rączka".

Bardzo serdecznie dziękuję za zoperowanie zespołu Kienboecka w mojej lewej ręce. Po ponad rocznym leczeniu reumatyzmu przez innych lekarzy, Pan - jako jedyny - zdiagnozował właściwie moją dolegliwość. Nigdy nie spotkałam lekarza, który posiadałby takie powołanie i taką pasję wykonywania zawodu. Pana troska i opieka nad pacjentem powinna być wzorem dla innych specjalistów. Po 4 tygodniach od zabiegu ręka odzyskała dawny wygląd, ból zdecydowanie ustąpił i - co najwazniejsze - ruchomośc nadgarstka powraca! Dodatkowo niemalże nie jest widoczna blizna pooperacyjna. Jest Pan Mistrzem chirurgii ręki!

Prywatnie lekarz jest ok ma podejście i pełny sprzęt do przyjęcia pacjenta.Ale na NFZ jest już zupełnie inaczej czeka się długo w kolejce i na dodatek zostaje się odesłanym z niczym.Wybór należy do ciebie

Pan Doktor operował mi palec, bardzo dokłądnie wytłumaczył na czym zabieg będzie polegał, czego mogę się spodziewać po zabiegu. Po operacji wyjaśnił jak ćwiczyć.Efekt przerósł moje oczekiwania. Pan Doktor to bardzo cierpliwy i kompetenty lekarz. Polecam

Witam. Pan Doktor P. Nowicki to cudowny człowiek. Lekarz ten wykonał mi trzy operacje i usunął wadę wrodzoną z jaką męczyłam się ponad 20lat. Zdecydowanie polecam Tego lekarza! Gdyby każdy lekarz był taki, jak Pan Doktor Nowicki, nasza służba zdrowia byłaby wzorowa!!! Jeszcze raz serdecznie polecam!!!

Miły, uprzejmy, kontaktowy, najlepszy w swojej specjalizacji w Kaliszu i jeden z najlepszych w Polsce. Za miesiąc przekonam się czy spełnił moje oczekiwania (tydzień po operacji). Jeżeli będzie wszystko OK, z największą przyjemnością poddam się operacji drugiej ręki, tylko przez Pana doktora Pawła Nowickiego.

lekarz bardzo miły, rzeczowy. w czasie konsultacji zapewniał, że operacja w najgorszym wypadku nie pogorszy dotychczasowyf funcji ręki i jest ok. 80% szans, że będzie lepiej. zaczęcony obietnicami poddałem sie operacji i teraz żałuje. jest dużo gorzej niż przed operacją (nawet rehabilitacja nic nie daje). teraz wiem, że Pan doktor uczy się na błędach popełnionych na pacjentach. szkoda zdrowia, czasu, lepiej poszukać jakiegoś innego lekarza....

Byłam u Pana Doktora na wizycie. Pierwsze wrażenie niestety nie jest najlepsze. Co prawda robi wrażenie osoby kompetentnej i fachowej, ale mam zastrzeżenia odnośnie jego podejścia do pacjenta. Nie dość, że spóźnił się do pracy i weszłam z godzinnym opóźnieniem, to większość mojej wizyty udzielał porad lekarskich osobom trzecim przez telefon a następnie miał już tak mało czasu dla mnie, że nie zdążył mi wszystkiego wyjaśnić i powiedział, że ma dla pacjenta tylko 20 minut i "mój czas już minął".W sumie, jak na prywatną wizytę, byłam zawiedziona, gdyż takie zachownie pozostawia wiele do życzenia.

Bardzo i to bardzo polecam Pana dr. Nowickiego.Czynie to z czystym sumieniem.Mialam operacje na dwie dlonie.Jest ok.Dzieki czemu powrocil usmiech na twarzy.To sie nazywa fachowiec.POLECAM!Rowno traktuje pacjentow ...tych zamoznych i tych biedniejszych.Tak powinno byc...ale...tak niejest.spotykamy sie w roznych sytuacjach,jesli chodzi o innych lekarzy.Wazne jest,ze mam zdrowe rece.Dziekuje.

Takiego lekarza ze świecą szukać.To miły kompetentny i przemiły lekarz właśnie poleciłam znajomej wizytę u doktora która ma problem z ręką.

Dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi Nowickiemu za zoperowanie mojej ręki po nieprawidłowo wygojonym złamaniu nadgarstka. Ręka była maksymalnie zniekształcona, krzywa, nieznośnie bolała. 4.02.2010 r. w szpitalu w Legionowie doktor Paweł Nowicki wykonał ciężką, czasochłonną, złożoną operację tejże ręki przywracając jej dawny kształt i unerwienie. Wraz z operacją ustąpił ból, czuję jak z każdym dniem ręka wraca do zdrowia. Doktor Paweł Nowicki to wspaniały chirurg, wrażliwy i zawsze pełen uroku osobistego. Krystyna Łazińska , Legionowo.

wie jak podejsc pacjeta,i jak go leczyc.Jest konsekwentny w tym co robi i jest dokladny

Gorąco polecam Pana dr Nowickiego. Przez trzy lata wędrowałam po różnych gabinetach ortopedycznych i słyszałam tylko, że przesadzam. Dziś jestem dwa tygodnie po operacji, którą wykonał dr Nowicki. Ból pooperacyjny, którego bardzo się bałam był ku mojemu zaskoczeniu niczym przy tym jaki odczuwałam przed operacją. Operacje wykonałam w szpitalu w Legionowie. Pierwszy raz od trzech lat uśmiecham się i zapomniałam co to ból.

Byłam pacjetką Pana Dr Nowickiego, jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia, oraz z jego indywidualnego podejścia do pacjęta.U ważam go za lekarza z powołania, człowieka inteligentnego,życzliwego dla pacjętów. Z pełną odpowiedzialnościa i życzliwością mogę polecić Dr Nowickiego innym osobą. Małgorzata P.

Dr Nowicki to anioł, a na dodatek specjalista, pasjonata i cudotwórca. Złożył łokieć na który inni lekarze postawili już krzyżyk, niekt nie chciał się tego podjąć. A próbowaliśmy w słynnych szpitalach na śląsku. Zastosował preparat do sklejania kości zamiast nieprzyjemnego przeszczepu z biodra. Gorąco go polecam - to specjalista chirurgii ręki z miedzynarodowym egzaminem

Szczerze polecam Pana dr.Nowickiego każdemu kogo spotka to nieszczeście jakim jest złamanie.Miałem tą przyjemność,że moim urazem "zaopiekował" się dr.Nowicki,który rzeczowo i zrozumiale wytłumaczył mi wszyskie "za" i "przeciw" dotyczące zabiegu operacyjnego (złamanie z przemieszczeniem nadgarstka).Dziś jestem trzy miesiące po operacji i nie odczuwam żadnych bóli, nawet tych związanych ze zmianą pogody(znajomi straszyli mnie,że po operacji,to dopiero zobaczę jak będzie padać).Jestem wdziędczny i bardzo serdecznie dziękuję Panu dr.Nowickiemu za to co dla mnie zrobił.Dodam jeszcze,że dla dr.Nowickiego nie ma problemu,żeby oddzwonić lub napisać sms-a gdy nie może odebrać połaczenia, a to w chwilach kiedy mamy wiele wątpliwości jest bardzo wspierające.Super specjalista i nadal CZŁOWIEK. -Dziękuję- A.J.

Nie wprowadził mnie pan doktor w zachwyt i euforię swoim zachowaniem i fachowością wykonania zabiegu ( poprawiał wykonany przez siebie zabieg ale i tak ktoś inny musiał za niego dokończyć).Skromność moim zdaniem to nie jest jego domena, potrafi pokazać pacjentowi jego miejsce w szeregu i zachować się jak mało kolturalny człowieczek. Ale cóż i tacy muszą żyć.

Świetny specjalista, rzetelny, wiarygodny, dokładny, zna się na swojej profesji, jeden z niewielu posiada europejski Dyplom Chirurga Ręki, a to jest nie lada osiągnięcię i świadczy, że cały czas pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe. Dzięki niemu mogę ruszać ręką, tak samo jak przed złamaniem, wykonał rewelacyjną operację nerwu w mojej ręce. Naprawdę polecam.

Wydałem 5000 zl na operacje i nic! Brak poprawy! Musze jednak jechac do Poznania na operacje!

Lekarz który z poświęceniem podchodzi do każdego pacjenta. Pan doktor leczył mnie publicznie ponieważ nie miałam pieniędzy. Robił to odp. i starannie ( nawet w niedzielę przychodził do szpitala dogladac pacientów).

lekarz ideal!!z sercem podchądzący do każdego pacjenta!!doskonały fachowiec w swojej dziedzinie!!

Polecam ze szczerym sercem!!Wyjątkowy człowiek!!Gdyby wszyscy lekarze wykonywali zawód z taka pasją jak doktor Nowicki..Marzenie!!Leczyłam się u doktora Nowickiego zarówno ja jak i moja mama i niesamowity urok doktora, ogrom jego wiedzy, doświadczenie, cierpliwośc i uśmiech ponad wszystko!!!

Drodzy Państwo, takiej osoby jak Pan Doktor Nowicki nie spotkałam jeszcze w żadnym szpitalu. Leczyłam się u niego zarówno prywatnie jak i publicznie. Chciałabym aby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów. Konkretny, niewyobrażalnie miły i skromny, a przy tym profesjonalista. Jeśli w przyszłości będę miała problemy ortopedyczne, to wiem gdzie się zgłosić, choć nie jestem z Kalisza. Polecam każdemu takiego lekarza!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny