lekarz Paweł Owsiński

Chirurg urazowy, Ortopeda

2,1

beznadziejny.. wogole sie do tego nie nadaje..

beznadziejny.. wogole sie do tego nie nadaje..

Druga wizyta z drugim schorzeniem. Przy pierwszej- blokada pomogła, ale nie wyleczyła w dalszej perspektywie. Dopiero wizyta u innego ortopedy wykazała schorzenie i zaowocowała skierowaniem na niewielki lecz skuteczny zabieg operacyjny. Drugie schorzenie- poszedłem do tego lekarza przeświadczony, że skieruje mnie na zabieg (niestety, znów operacyjny), bo inaczej nie odwiedziłbym go. Jakże się myliłem! Chyba każdy inny ortopeda dałby mi skierowanie do szpitala- ten nie. Zalecił masaż, a schorzenia tego nie leczy się masażami. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

to nie jest lekarz!!!!!!!!w pażdzierniku miałem wypadek w pracy.przeciołem palec nieruszam palcem do chwili obecnej a pan doktor niewie dlaczego i mało tego nic nie robi aby coś zaradzić! OGÓLNIE PRZYCHODNIA FALCK NIEMA DOBRYCH LEKARZY I PERSONELU!

Jestem zadowolona z prowadzenia dr Owsińskiego. Mój zeszłoroczny wypad na narty skończył się bardzo źle, jednak nadzór, cenne rady i fachowa pomoc sprawiły, że w szybkim tempie wróciłam do formy! Polecam bez wahania!

Tego " lekarza " nie polecam nikomu. Szkoda czasu na wizytę.

Tego " lekarza " nie polecam nikomu. Szkoda czasu na wizytę.

JA chodzę do doktora Owsińskiego kilka razy w roku i nie zauważyłam nic rażącego, a wręcz przeciwnie. Jest konkretny i kompetentny. Zauważam widoczne poprawy leczenia.Polecam

Lekarz? jaki lekarz!!!!!!!! ten facet to czysta katastrofa!

Lekarz? jaki lekarz!!!!!!!! ten facet to czysta katastrofa!