Gdzie przyjmuję

Średnia:
4.8512345
42 opinie

• 5

Rozpoczęlismy leczenie u Pana doktora i jak na razie mamy nadzieję na wyleczenie migdałków.Jedyne zastrzeżenie to niestety jak już ktoś wcześniej pisał o pani w rejestracji na Niepodległości to jest niestety porażka ,pani nie udzieliła mi konkretnych informacji rozłączając się pierwsza ,zero szacunku dla pacjentów...

• 5

Gorąco polecam Pana doktora. Niestety żałuję,że dopiero teraz trafiłam do Pana doktora, lecząc dziecko u innych specjalistów laryngologów. Teraz wiem, że moje dziecko trafiło w najlepsze ręce. Fachowość, rzetelność, stosunek do pacjenta na najwyższym poziomie. Z wyrazami szacunku, zadowolony pacjent.

• 1

Zaufałam i poddałam się zabiegowi zatok!a teraz zrobiłam kontrolne TK ZATOK i okazało się ,że jest wynik gorszy niż przed zabiegiem (pytam co dr.zrobił ano nic tylko teraz czeka mnie druga reoperacja!!!)zostałam okłamana!

• 5

Najlepszy lekarz z wszystkim z jakimi miałem do czynienia (a było ich bardzo wielu). Bardzo sympatyczny, życzliwy. Uważnie słucha, cierpliwy, dokładny. A co najważniejsze skuteczny. Wyleczył mnie z bardzo "upierdliwego" zapalenia ucha. Zawsze i wszędzie będę go polecał!

• 5

W listopadzie miałam operację zatok na klinice CMUJ. Mieli mi również przestawić przegrodę, ale zrobili tylko zatoki. Nie zapłaciłam lekarzowi przed operacją, bo nie miałam pojęcia, że jest to rzecz obligatoryjna. W związku z tym tak mnie zbluzgał po operacji, jak jeszcze leżałam na intensywnej terapii, że potem przez dwa tygodnie nie mogłam się pozbierać. Potem zrobił mi się w zatokach taki stan zapalny, że w 3 tygodnie po operacji miałam problemy z widzeniem, bo cała spuchłam. Ale nie było to wystarczającym powodem do tego, aby lekarka przyjmująca tam w ambulatorium dla tych po operacjach zatok, poczuwała się do czegokolwiek. Stwierdziła, że nie płuczę należycie zatok i kazała mi przyjść za miesiąc. Wtedy cudem udało mi się dostać do doktora Papieża i on powolutku, ale konsekwentnie wyciągnął mnie z tego. Jest rzeczywiście świetnym lekarzem i dobrym człowiekiem.

• 5

Wspaniały profesjonalista i człowiek. Polecam każdej osobie, która chce skorzystać z pomocy medycznej Pana Doktora. Szczerze dziękuję. Maria Bator 24.02.2013 r.

• 5

Miły, konkretny, rzeczowy. Po wielu wędrówkach, po różnych laryngologach mój syn zdecydowanie stwierdził, że dr Papież to " mój doktor" - wystarczy za komentarz, czyz nie?

• 5

Witam.jezeli szuka ktos dla swojego dziecka laryngologa to tylko Pan doktor PAPIEZ.bylam z coreczka u niego z podejrzeniem 3 migdalka i sie okazalo ze ma faktycznie 3 migdalek.dzis wlasnie wrocilysmy ze szpitala po zabiegu usuniecia migdalka i podciecia dwoch pozostalych.efekt?chwile po zabiegu coreczka sie juz bawila i nie plakala,pan doktor ma cudowne podejscie do tak malych pacjentow.jest bardzo kompetentny,i uprzejmy.pomoze,wyslycha,doradzi.jest najlepszym laryngologiem jakiego spotkalam na naszej drodze a bylo ich kilku.Panie doktorze z calego serca dziekujemy !!!!!!!gabrysia KORSZLA I MAMA

• 5

Polecam Pana Doktora Papieża. Bez sugestii z mojej strony, Pan doktor przebadał mnie w pełnym zakresie laryngologicznym- przyszłam do Doktora Papieża, jak się później okazało z polipem na strunach głosowych. W 100.% czułam się zaopiekowana.

• 5

Lekarz z powołania. Ja zawdzięczam mu, to że normalnie mówię, jem i żyję. Dziękuję Panie Doktorze!!! Polecam wszystkim.

• 5

Pozdrawiam Pana Doktora. Polecam wszystkim, zarówno starszym, jak i dziecciom. Ja i mój syn przeszliśmy zabiegi. Nasze zdrowie się zdecydowanie polepszyło. Syn po zabiegu migdałków a ja po zabiegu endoskopowym zatok oraz zabiegu nosa i gardła. Fachowiec i wielki Człowiek. Odwiedziliśmy wielu lekarzy i nic!!!!!Dopiero Pan Doktor nam pomógł. Wielkie podziękowanie!!!!!

• 1

Niestety nie polecam tego lekarza nikomu kto ma kłopoty z zatokami. Pomimo kilku wizyt dwóch operacji przeprowadzone przez dr. Papieża kłopoty nadal pozostały bez zmian. Przegroda nosa - TK po operacyjne (zabieg przeprowadzony przez dr. Papieża)skrzywienie potwierdzone nadal. Morał zabieg źle przeprowadzony. Pomimo tego zaufałem dr. nadal i poddałem się kolejnemu zabiegowi FESS z pomniejszeniem małżowin nosowych. Minęło 4 miesiące od zabiegu i nadal problem pozostał. Ogólnie moje zatoki czują się znacznie gorzej niż przed operacjami. Pomocy muszę szukać u innego laryngologa. Nie jest to opinia złośliwa lecz rzeczowe na podstawie swoich przeżyć. Być może dla dzieci jest OK ale dla dorosłych z problemami zatok - nie polecam.

• 5

Wspaniały lekarz, godny zaufania, jest ciepły i uprzejmy. A wszystko jest poparte wiedzą i doświadczeniem.

• 5

bardzo kompetentny lekarz, z ludzkim podejściem do pacjenta, cierpliwie objaśnia zawiłości choroby i leczenia

• 5

Byłam dzisiaj z synkiem (5lat) u pana doktora. Świetny lekarz, konkretny , bardzo uprzejmy, świetne podejście do dzieci a także do rodziców. Wszystko wytłumaczy, wszystko rozpisze. Ja i mój syn jesteśmy nim zachwyceni. W końcu po długiej wędrówce od lekarza do lekarza trafiliśmy na dr Papieża, udało nam się do niego dostać (co niestety nie jest łatwe) i uważam że jest to naprawdę wspaniały lekarz.

• 5

bardzo fajny i konkretny lekarz,uczciwy i chetny pomaganiu ludziom,pollecam pana doktora!!!

• 5

Super lekarz trafna diagnoza mój syn został pzrez niego zooperowany na migdałaka wszystko sie pięknie goiło bez jakich kolwiek komplikacji

• 5

Bardzo polecam Tego lekarza, robił zabieg mojemu synowi.Kompetentny fachowiec,Pozdrawiam

• 4

witam, pozdrawiam przemilego Pana Doktora i super fachowca !!!! ale......Panie Doktorze Pani rejestrująca telefonicznie u Pana w gabinecie to jakaś porażka :( :( :( nie będę się rozpisywać o co chodzi, ale byłam w szoku; potem się śmiałam z tego pół dnia. Tylko szkoda, że w takich sytuacjach nie ma bezpośredniego kontaktu tel z Panem ( zresztą na moją prośbę również go nie uzyskałam od Pani rejestrującej). Ale w sumie to nie najważniejsze !!! Ważna jest Pana kompetencja i życzliwość !!

• 5

leczymy się u P. doktora :) z 5 laryngologów u których się znaleźliźmy w nagłej potrzebie ( odsyłali nas jeden do drugiego...) wydaje się że Pan Papież jest najmądrzejszy :). Nie chcę zapeszać, ale wygląda na to że wyciągnie nas ze stanu przewlekłego na zatokach u dziecka, a inni lekarze od razu proponowali operację. Pozdrowienia

• 5

Zdecydowanie polecam tego lekarz szczególnie jeśli chodzi o konsultacje dla dzieci.Mój 4latek był zachwycony.Super kontakt, miło i sympatycznie.

• 5

świetny lekarz i do tego bardzo miły człowiek. Zadko takiego się spotyka. Polecam naprawde każdemu

• 5

Takich lekarzy brakuje w polskim lecznictwie. Jest świetny trafna diagnoza, podjęte odpowiednie leczenie i jest rezultat. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że mój syn słyszy. Polecam z całą odpowiedzialnością

• 3
  • 3
  • 1

Byłem u pana dr jakiś czas temu w przychodni św.Rafała i ta wizyta to porażka.Mało czasu mi poświęcił i nawet ucha zatkanego nie przeczyścił bo mu się nie chciało.Wizyta trwała bardzo krótko i następnego dnia musiałem iść do innego lekarza który zrobił co trzeba.Dlatego nie polecam go. Grzegorz

• 5

Bardzo miły i wspaniały lekarz, Trafna diagnoza i szybkie działanie :) Bardzo fajnie tłumaczy tak ze wszystko jest zrozumiałe. Polecam!! :)

• 5

kompetencja, zaangażowanie, wzbudzenie zaufania, skuteczność, wyczerpujące odpowiedzi, to czego chcielibyśmy oczekiwać od innych lekarzy również, a niestety tak sporadycznie się zdarza

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek. Zawsze poświęca czas pacjentom, bardzo kompetentny, sumienny.

• 5

super lekarz bardzo trafnie stawia diagnozę polecam , jest kompetentny wzbudza zaufanie

• 5

lekarz - człowiek. Gorąco polecam. Wspaniałe podejście do dzieci.

• 5

Nigdy w życiu żaden lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi tłumacząc krok po kroku chorobę mojej córeczki. Moja córcia wprost go uwielbia. Wspaniałe podejście do dzieci, podejście do pacjenta jak do człowieka rozumnego. Trafna diagnoza, szybka interwencja. Operacja przeprowadzona w szpitalu, poprzedzona tylko jedną wizytą prywatną ( "leczenie" u innych lekarzy trwało pół roku i tylko pogorszyło stan zdrowia dziecka). Doktor Papież nie tylko operuje, ale po zabiegu stale monitoruje stan swoich pacjentów. Naprawdę troskliwy , cudowny lekarz którego polecam z czystym sercem.

• 5

Kompetentny lekarz z odpowiednim i pełnym optymizmu podejściem do pacjenta.

• 5

Bardzo dobry laryngolog, wręcz celujący

• 5

Takiego lekarza polecam!!! Podejście do pacjenta i fachowa wiedza wzbudzają zaufanie.

• 5

Pan doktor należy do tych lekarzy , którzy leczą swoich pacjentów z prawdziwego powołania. Wspaniały człowiek i lekarz z super podejściem do dzieci. Naszemu synkowi usuwał trzeci migdał i podcinał dwa boczne. Z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim rodzicom poszukującym kompetentnego lekarza, który z poświęceniem oddaje się dzieciakom.

• 5

Paweł jest "cool" :) Takich lekarzy już coraz mniej ...

• 5

Rewelacyjny lekarz bardzo polecam super podejście do pacjenta,doskonały kontakt z dziećmi

• 5

Laryngolog na 5+ ;) Godny polecenia - nie zbywa pacjentów,jest dokładny, kompetentny i nie traktuje pacjenta jak obywatela specjalnej troski - co często się lekarzom zdarza...

• 5

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Godny polecenia na co wskazują oceny.

• 5

Bardzo dobry lekarz -fachowiec w pełnym słowa znaczeniu. Skutecznie leczy nie naciągając na kolejne wizyty. A przede wszystkim wspaniały człowiek, który rozumie drugiego człowieka, a to bardzo rzadka cecha u lekarzy.Jego podejście do pacjenta jest takie samo na wizycie prywatnej jak i w szpitalu. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

• 5

Takiego lekarza szukać ze świeczką, całkowicie poświęcony pacjentowi, gorąco polecam!

• 5

Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci, jeśli potrzebne są zabiegi opearcyjne przyjmuje bezpłatnie w szpitalu, na prawde polecam, moja 4 letnia córeczka miała wycinane migdałki, wszystko od pierwszej wiyty do finału trwało 1,5 miesiąca, nie czekałyśmy długo na wizyty i zabieg, Super

• 5

Super lekarz. Wspaniałe podejście do dzieci.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat