lekarz Paweł Pawlicz

Urolog

Pan Doktor bardzo miły i kontaktowy.Pytał dokładnie o chorobę syna.Zrobił USG.Uspokoił nas i przekazał zalecenia.Polecam wszystkim tego Lekarza!

Czekałem na wizyte prawie miesiac Pan doktor na wizycie był nie miły cała wizyta trwała 2 minuty Lekarz kazał rozebrac i pokazac problem bardzo sie krepowałem doktor powiedzial ze jesli sie wstydze to mam isc domu i mnie wyprosił zero empatii podejscia do człowieka nie powinien pracowac z ludzmi nue polecam tego lekarza

Kumaty moim zdaniem - chetny do pomocy zobaczymy jak bedzie dalej na ta chwile super higiena kultora wyrozumialosc cierpliwość

Byłem u doktora 3 tygodnie temu, badanie odbyło się w miłej a zarazem profesjonalnej atmosferze. Doktor Pawlicz, poza zgłoszoną dolegliwością, dokonał kompleksowego badania całego układu moczowego. Po kilku dniach stosowania zaleconego antybiotyku mogłem normalnie funkcjonować. Cena za wizytę nie jest wygórowana. Już poleciłem doktora znajomym (w celu badań profilaktycznych). Dziękuję i pozdrawiam.

Cena za wizytę nie jest wygórowana.
Już poleciłem doktora znajomym (w celu badań profilaktycznych).
Dziękuję i pozdrawiam.