Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
46 opinii

• 5

Uważam że dr. Pozorski jest najlepszym lekarzem w Ostrowie i pewnie nie tylko. Bardzo przykłada się do tego co robi, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśni i porozmawia. Bardzo sympatyczny, widać że zależy mu na dobru pacjentek i naprawdę chce pomóc. Wizyty na NFZ są o niebo lepsze niż wizyty prywatne u innych lekarzy. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, a byłam już u wielu. Jeśli ma dyżur w szpitalu to w razie problemów przyjmie, przebada i można się go poradzić. W czasie mojego pobytu w szpitalu jako jedyny lekarz wywarł na mnie dobre wrażenie, porozmawiał, wyjaśnił i podniósł na duchu. Słyszałam, że niektórzy lekarze nie są do niego przychylni, może dlatego że jest ich zupełnym przeciwieństwem - posiada dużą wiedzę i zdolność empatii, czego większości niestety brakuje! Mam nadzieję że nie będę już nigdy musiała zmieniać Pana doktora na innego lekarza. Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić dr. Pozorskiego.

• 5

Super lekarz, takiego jeszcze nie spotkałam, a byłam już u wielu. Poświęca tyle czasu ile jest niezbędne, nie spieszy się, widać że przykłada się do tego co robi i nie traktuje pacjentki "na odczepne" jak niektórzy lekarze. Niektóre kobiety skarżą się na kolejki do Pana doktora ale to o czymś świadczy. W czasie ponad tygodniowego pobytu w szpitalu jako jedyny lekarz wywarł na mnie dobre wrażenie. Mogę w pełni polecić dr Pawła Pozorskiego.

• 5

z Żadnego Ginekologa nie bylam tak zadowolona pyta sie jak sie czujesz zanim cos powie zastanowi sie dwa razy nie odpowiada pochopnie fachowe podejscie jedyny minus to sa kolejki do Pana Dr. ale tak Godny Polecenia

• 5

Najlepszy lekarz jakiego znam: miły, delikatny, kompetentny z poczuciem humoru i cholernie przystojny!!! :)

• 5

Takiego lekarza jak dr. Pozorski to na prawdę ze świecą szukać.. Zdecydowanie jest najlepszym lekarzem w Ostrowie!! W 100% godny polecenia.. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru, a co najważniejsze jest bezbłędny w swoim zawodzie..

• 5

Najlepszy lekarz jakiego znam a ta Pani która pisze tutaj, ze nie jest zadowolona raczej pomyliła lekarzy...

• 5

osobiscie uwazam ze jest to bardzo dbry lekarz

• 5

Lekarz godny polecenia, ale trudno się do niego dostać.

• 5

świetne poczucie humoru :) Bez stresu, bez zbędnego napięcia, że czas leci i następne Panie czekają. Spokój i wyczerpująca informacja. Polecam.

• 3

gdzie przyjmuje dr Pozorski i ma ktoś jakieś nr? przyjmuje prywatnie? słyszałam super opinie wiec chce sie osobiście przekonać

• 5

chodziłam do niego cala ciaze na kase chorych i jest zadkim lekarzem do ktorego moglam dzwonic jak cos mi bylo super lekarz polecam

• 5

super lekarz dobrze robi cięcia cesarskie

• 5

Rewelacyjny lekarz. Gdyby było więcej takich lekarzy nasza służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

• 5

Swietny lekarz, godny polecenia, bardzo sympatyczny i doskonały.Prawdziwy Lekarz z powołania...

• 5

Takiego lekarza należałoby klonować, jest rewelacyjny!!!

• 5

Lekarz naprawde dobry. Był przy porodzie mojego synusia teraz chodze do niego na wizyty i nie zmienie na innego pod żadnym wzgledem! Jest miły sympatyczny wyjasni wszystko i odpowie na kazde pytanie! Dla mnie spoko lekarz!

• 5

Polecam serdecznie, na poczatku mialam wizyty prywatne koszt od 20-50zl w zaleznosci jakie badania wykonuje. Nastepnie chodzilam na NFZ i naprawde nie ma zadnej roznicy w traktowaniu pacjentki przy wizycie prywatnej a NFZ. Polecam wszystkim :)

• 5

lekarz z powołania.Polecam tego lekarza.

• 5

Ja również jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Chodziłam do niego przez całą ciążę na NFZ i ani razu nie miałam odczucia, że mam się streszczać bo za drzwiami czekają jeszcze inne pacjentki a przecież nie jest to wizyta prywatna.Można było z nim porozmawiać w gabinecie o wszystkim nie tylko jak w moim przypadku o ciąży.Tak więc z całą stanowczością mogę wam polecić drogie panie doktora Pozorskiego jest naprawdę miły i sympatyczny, i co ważne nie będziecie miały odczucia,że nie jesteście na wizycie prywatnej.

• 5

Jestem zdecydowanego zdania,że doktor Pozorski jest najlepszym ginekologiem w Ostrowie! W pierwszej ciąży chodziłam do dr.Mazura , ale nawet wizyty prywatne u owego lekarza nie sa porównywalne do wizyt u dr.Pozorskiego.Odpowiada na każde moje pytanie , tłumaczy mi wszystko jak człowiek człowiekowi a nie jakimis "medycznymi skrótami i okresleniami". POLECAM WSZYSTKIM

• 5

Drogie Panie nie ma w Ostrowie i okolicy takiego lekarza polecam. Miły,delikatny i co ważne nie odmówił wizyty mimo napiętego grafiku. 7lat temu odbierał mi poród i od tamtej pory nie zmieniam o nim zdania super lekarz szacunek Panie Pawle.

• 5

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy lekarz w Ostrowie, a mam porównanie bo korzystałam z "usług" Skowronka, Kaszni, grochowskiej, Szczublewskich, Bartosiowej, Wiśniowskiej, Machalicy i w porównaniu do tamtych lekarz wypada rewelacyjnie. Prowadzi moją ciąże w medikorze właściwie całą na nfz a jakość lepsza niż u innych lekarzy podczas wizyt prywatnych. Dla nformacji w tej przychodni pan doktor za wizytę prywatną bierze 20-30 zł a więc śmieszne sumy. Wszystko rzeczowo wytłumaczy,jest przede wszystkim bardzo konkretny a to lubie u specjalistów, nie rozczula się zbytnio, przekazuje fakty naukowe.W dodatku można z nim pożartować :D Znajoma też miała prowadzoną przez niego ciąże i gdy wykrył nieprawidłowości , to od razu dostała skierowanie do Poznania, nie trzeba było czekać. Dla mnie same superlatywy.

• 5

przesympatyczny lekarz dokładnie wszystko tłumaczy polecam

• 1

Zadziwiają mnie pozytywne opinie na temat tego pana,(bo lekarzem trudno go nazwać). Przyjmował mnie na oddział po poronieniu i długo tego nie zapomnę.Bardzo niemiły, wręcz chamski, opryskliwy, oschły gbur a jego żarciki zaliczają się raczej do czarnego humoru. Generalnie młody cwaniaczek,któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy. Wiedza medyczna to nie wszystko panie doktorze. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

• 5

wszystkich maksymalnych ocen lekarz nie uzyskał tylko i wyłącznie z powodu mojej ostatniej wizyty. Zawsze był miły i uprzejmy,po prostu idealny lekarz.Ostatnio byłam u niego z problemem choroby wenerycznej, a wiec sama jestem jej sobie winna.Lekarz mnie troche surowo potraktował,takie usmieszki jakbym sie puszczała na prawo i na lewo.Z drugiej strony miał rację, ze mi to surowo wytłumaczył, bo takie choroby to nie zarty. Ogólnie obiektywnie rzecz biorac jest to jeden z najlepszych ginekologow w Ostrowie.

• 5

Świetny, kompetentny lekarz. Jest bardzo dokładny, wszystko wytłumaczy- pełen profesjonalizm!

• 1

Jest miły ale chyba tylko dla swoich pacjentek. W szpitalu bez ogródek podważa decyzje innych lekarzy, mało tego, sugeruje otwarcie, że zalecenia innych lekarzy były "sponsorowane" ( wiecie co mam na myśli). Generalnie nie polecam tego lekarza, zamiast leczyc dostarcza tylko dodatkowego stresu.

• 5

Prawdziwy lekarz z powołania. Poświęca wiele uwagi pacjentkom. Jest komopetenty, odpowiada na wszystkie pytania. W czasie ciąży przy każdej wizycie robi USG i wszystko szczegółowo opowiada. Będąc na wizycie na NFZ czułam się jakbym była w prywatnym gabinecie. Bardzo miła atmosfera. Byłam już u kilku lekarzy w Ostrowie, zarówno prywatnie jak i na NFZ i lepszego od dr. Pozorskiego nie ma! Ponadto pracuje on w Ostrowskim szpitalu, a to też dodatkowy plus. Naprawdę z czystym sumieniem goraco polecam tego ginekologa.

• 5

swietny lekarz polecam wszystkim prowadzil moja ciaze i moich kolezanek wszystkie zadowolone

• 5

Polecam! Naprawdę bardzo sympatyczny lekarz.

• 5

czy moze ktos podac namiary pana doktora na wizyte prywatna ??i czy pracuje on w szpitalu wrazie czego zeby byl przy porodzie??

• 5

Powiem krótko...polecam w 100% tego lekarza.Jest osoba kompetentną, bardzo życzliwy dla pacjentek,wzbudza w pełni zaufanie...a do tego czarujący:):)

• 5

Bardzo miły i sympatyczny lekarz a w dodatku bardzo delikatny.Polecam go innym paniom.

• 5

wspaniały lekarz polecam miałam całą ciązę prowadzoną przez b. dobrego lekarza jakim jest p. Paweł dobry kontakt , konkretny i bez problemowy

• 5

Bardzo sympatyczny lekarz. Robiąc USG pokazywał i tłumaczył wszystko. Bardzo delikatny. Bardzo pozytywy! Godny polecania specjalista. No i bardzo przystojny ;)

• 5

lekarz wart zufania wyleczyl mnie z torbieli i prowadzil moja ciaze

• 5

Atmosfera bardzo przyjazna,nie czuć skrępowania,odpowie na każde pytanie. Polecam a swoją drogą lekarza nie zmienie.

• 5

Najlepszy lekarz w Ostrowie!! Zdecydowanie polecam!!!

• 5

Lekarz z prawdziwego powołania,dr.Pozorski prowadzi moją ciąże jestem w pełni zadowolona z jego opieki jest delikatny zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytania,nigdy nie trafiłam na takiego lekarza, któremu zależy na swoich pacjentkach za co mu bardzo dziękuję i na pewno lekarza już nie zmienie!!!

• 5

Kompetentny i miły lekarz z powołania, dbający o zdrowie pacjenta, nie hańbiący rąk łapówką.

• 5

Wspaniały lekarz,jest delikatny,wszystko wytłumaczy,po prostu super,polecam wszystkim kobietom.

• 5

Dr Paweł Pozorski To najlepszy Lekarz u którego byłam. Prowadził moja ciaze.

• 5

super lekarz prowadzi moja ciaze jestem bardzo zadowolona wszystko wytlumaczy jest delikatny i wogóle super. nie ma lepszego lekarza

• 5

Polecam tego lekarza, byłam u niego kilka razy na NFZ i naprawdę poswięcił mi wiele uwagi, potrafil zdiagnozować moją chorobę a w dodatku bardzo miły.

• 5

nie znam lepszego lekarza, jest co najważniejsze człowiekiem dobrym człowiekiem. To jest lekarz z powołania.

• 1

byłam u tego lekarza na konsultacji podczas pobytu w ostrowskim szpitalu i choć nie był to mój pierwszy kontakt z ginekologiem to długo nie mogłam dojść do siebie! a na moim brzuchu jego paluchy widoczne w formie siniaków były przez tydzień! dlatego ten lekarz kojarzy mi się tylko z bólem,przedmiotowym traktowaniem pacjentki i nieuprzejmością... przepraszam,ale zdecydowanie nie polecam!

Gdzie przyjmuję

place 11

Ostrów Wielkopolski
    51,654985617,8068258

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat