Paweł Pozorski

Ginekolog

Opinii48

Anonim

15.05.2014

Uważam że dr. Pozorski jest najlepszym lekarzem w Ostrowie i pewnie nie tylko. Bardzo przykłada się do tego co robi, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśni i porozmawia. Bardzo sympatyczny, widać że zależy mu na dobru pacjentek i naprawdę chce pomóc. Wizyty na NFZ są o niebo lepsze niż wizyty prywatne u innych lekarzy. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, a byłam już u wielu. Jeśli ma dyżur w szpitalu to w razie problemów przyjmie, przebada i można się go poradzić. W czasie mojego pobytu w szpitalu jako jedyny lekarz wywarł na mnie dobre wrażenie, porozmawiał, wyjaśnił i podniósł na duchu. Słyszałam, że niektórzy lekarze nie są do niego przychylni, może dlatego że jest ich zupełnym przeciwieństwem - posiada dużą wiedzę i zdolność empatii, czego większości niestety brakuje! Mam nadzieję że nie będę już nigdy musiała zmieniać Pana doktora na innego lekarza. Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić dr. Pozorskiego.

Paulina

03.03.2016

Nie ma lepszgo lekarza od dr. Pozorskiego, chodziłam w pierwszej ciąży, chodzę również w drugiej, ogólnie mój pierwszy i mam nadzieję, że ostatni lekarz :) bardzo sumienny, zawsze znajdzie czas, doradzi, odpowie na pytania, nie zbywa pacjentki " od tak sobie " jest w stanie przyjąć pacjentke nawet podczas dyżuru w szpitalu gdy coś nie tak, na wizytach miły, dokładnie bada, wszystko wyjaśnia, pyta o stan zdrowia, dokładnie przegląda wyniki, poświęca tyle czasu ile dana pacjentka potrzebuje, a co najważniejsze na wizycie nigdy nie czuje się jak niechciany pacjent, porozmawia, pożartuje, uśmiechnie się :) lekarz z powołania, a nie jak co nie którzy ginekolodzy! Polecam bo na prawdę warto :) w dodatku bardzo przystojny.. :)

marta xxx

19.01.2015

bardzo dobry lekarz, delikatny wszystko dokladnie wytlumaczy, ma dla kazdego czas w przeciwienstwie do lekarzy w krotoszynie, pomaga mi bardzo duzo poniewaz mam problemy z zajsciem w ciaze, poswieca mi duzo czasu zeby wyleczyc przyczyny.

Anonim

15.05.2014

Super lekarz, takiego jeszcze nie spotkałam, a byłam już u wielu. Poświęca tyle czasu ile jest niezbędne, nie spieszy się, widać że przykłada się do tego co robi i nie traktuje pacjentki "na odczepne" jak niektórzy lekarze. Niektóre kobiety skarżą się na kolejki do Pana doktora ale to o czymś świadczy. W czasie ponad tygodniowego pobytu w szpitalu jako jedyny lekarz wywarł na mnie dobre wrażenie. Mogę w pełni polecić dr Pawła Pozorskiego.

Emilia

02.10.2013

z Żadnego Ginekologa nie bylam tak zadowolona pyta sie jak sie czujesz zanim cos powie zastanowi sie dwa razy nie odpowiada pochopnie fachowe podejscie jedyny minus to sa kolejki do Pana Dr. ale tak Godny Polecenia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ostrów Wielkopolski"?

Czarnieckiego 25

wrocławska
ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
Kępno

Krzysztof Skowronek