lekarz Paweł Prokopczyk

Psychiatra

2,9
2,9

3 lata leczenia i wyprowadził mnie z nerwicy. Wszystko na spokojnie, bez mocnych leków. Bardzo dobry lekarz. Wizyty krótkie bez przeciągania. Ale to nie psycholog żeby mu się wyżalać.

Polecam pana doktora. Chodziłam w ramach NFZ. Owszem dr Prokopczyk wygląda poważnie, z wyrazu twarzy taki tworzący dystans jednak w trakcie rozmowy okazuje się niezwykłą cierpliwością. Wytwarza atmosferę zaufania i pełnego zainteresowania pacjentem. Jeśli chodzi o leki to jak każdy psychiatra na poczatku trochę testuje na pacjencie ale w momencie gdy organizm ich nie toleruje bądź w ogóle na nie nie reaguje po odpowiednim czasie, zmienia recepte. Nie jest uparty na jeden srodek...

Bardzo dobry lekarz. Przepisuje leki z rozwagą, nic na siłę. Nie faszeruje swoich pacjentów tabletkami, jak robi to większość psychiatrów, dobiera je z rozwagą,nie na długie okresy które uzależniają od leku . Jest rozmowny, cierpliwy i wyrozumiały. Potrafi zmotywować człowieka do poradzenia sobie z problemami przy minimalnej ilości leków niekoniecznie z górnej pułki.

Bardzo dobry lekarz. Przepisuje leki z rozwagą, nic na siłę.

Czy spełnia moje oczekiwania ? Nie polecam nikomu , szkoda czasu leczenie u pana doktora będzie stratą czasu i kasy na leki typu: może pomogą. Lekarz rodzinny uratował mnie Seronilem a pan dr przepisał coaxil, który przy mojej depresji nic nie dał. Osobiście polecam prywatnego specjaliste. Cena 80zł , pomoc bezcenna. Leki na depresje zazwyczaj są 100% płatne.

Czy spełnia moje oczekiwania ?
Osobiście polecam prywatnego specjaliste. Cena 80zł , pomoc bezcenna.
Leki na depresje zazwyczaj są 100% płatne.

Mam mocno mieszane uczucia co do Pana doktora. Chodzilam na wizyty w poliklinice mswia-pol godziny czekania murowane-Pan doktor wiecznie na plotach u kierownika przychodni (nawet nie ma komu sie pozalic, no chyba, ze towarzyszom niedoli, ktorzy zbierali sie pod gabinetem), a potem ani przepraszam, ani pocaluj mnie w ... Co do leczenia to na pierwszej wizycie wszystko ok, rozmowa, wywiad, nawet badania, a potem z kazdym razem co raz gorzej, az w koncu wizyty zaczely wygladac mniej wiecej tak: "Jak sie pani czuje, lepiej?" "Nie bardzo, nie czuje poprawy" "To prosze brac dalej to samo". No ale po pol roku, to juz chyba powinno mzaczac dzialac

Byłam u tego lekarza, nie dość że musiałam czekać na niego około 30 minut bo poszedł sobie na herbatke w czasie pracy a jak już przyszedł to weszłam powiedziałam co mi jest a on zadał mi jedno pytanie odnośnie moich lęków, zapytał o lek który mi właśnie przepisał czy go brałam i to by było na tyle.Wystawił receptę, powiedział jak brać i za miesiąc na wizytę i do widzenia. Już nie pójdę do tego lekarza!!!!!! NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!

Totalna masakra. Zero empatii, wysłuchał, przepisał i do widzenia. Nikomu nie polecam tego "lekarza". On tylko odwala totalną spychologię i w dodatku jak się go cokolwiek zapytać to tak jakby łaskę człowiekowi robił, ze odpowie w ogóle!!!!!!!!!

Zero empatii! byłam u niego mając kolejny epizod depresji, nie wychodziłam z domu, ok kilkunastu dni nic nie jadłam (zawroty głowy) bezsenność, nieobecnosc na uczelnii i w pracy. Wypisał mi recepte i zakomunikował że wizyta dobiegła końca.Na pytanie jak stosować i co to za lek powiedział : "nic pani to nie powie" A o zwolnienie lekarskie, na okres zanim lekarstwa zaczną działać, poowiedział : "dobrze pani wyglada, dalem pani recepte, po zwolnieni niech pani sie zgłosi do internisty" Nie musze chyba wspominac jak trudno było mi wyjsc z domu by ...

Nie musze chyba wspominac jak trudno było mi wyjsc z domu by przyjsc do przychodnii, a ten człowiek z wykształceniem medycznym (nie zasługuje na miano lekarza) odesłal mnie do kolejnej osoby.
Skandal!

witam lekarz Prokopczyk nie jest godny polecenia, mało poświęca uwagi i czasu patrzy tylko żeby zgrarnąć 70 zł i dziękuję poza przpisaniem leków nic nie doradza, więc nie raczej nie warto dawac 70 zł za wypisanie receptry posiedziec 5 min i wyjsc. odradzam

witam

dobrze zdiagnozowana choroba, ale złe leki, omal nie doszło do tragedii