lekarz Paweł Rajewski

2,6

Chciał bym przestrzec wszystkich ludzi którzy chcą zrobić kolonoskopie prywatnie u pana Rajewskiego w RAJ - MED w Świdnicy. Przy rejestracji jest mowa o kwocie 600 zł ,przy konsultacji kwota rośnie bo może trzeba będzie coś tam jeszcze zrobić dodatkowo, do 700 - 800 zł a po zabiegu przy którym wycięto jednego polipa cena za usługę zamknęła się kwotą 1000 zł. Taki sam zabieg w Pieszycach kosztuje 400 zł i ilość wycinanych polipów nie wpływa na cenę . Kolejny problem to czas jaki trzeba spędzić na poczekalni , przy konsultacji godzina siedzenia na poczekalni pomimo ustalonej godziny wizyty i godzina spędzona w gabinecie . Zabieg miałem umówiony na 18,20 a wyszedłem o 22,00 gdzie zabieg trwał ponad godzinę .
Myślę że ten lekarz powinien być lekarzem ostatniego kontaktu , jak już nie ma innych możliwości .
Zdecydowanie NIE POLECAM

Super specjalista, super człowiek. Fachowiec w zakresie wykonywania kolonoskopii i gastrofiberoskopii. Zero bólu po badaniach. Profesjonalizm w każdym calu. Fachowa porada i swoboda w rozmowie z pacjentem. Polecam!

Nie zgadzam się całkowicie z negatywnymi opiniami o gastroenterologu p.P.Rajewskim.Nie wiem z czego wynikają te szkalowania i złośliwości. Sama jestem pacjentką Poradni a tym samym p. doktora P.Rajewskiego od ponad 2 lat. Wykonywałam w Poradni badania. Pan doktor doskonale mnie przygotował do nich psychicznie. Wykonał je z dużym profesjonalizmem.Postawił właściwe diagnozy i skutecznie leczy. Jest przy tym b.sympatyczny, komunikatywny. Jestem pacjentką przychodni w ramach NFZ i nie czuję się intruzem w tej Poradni. Personel Przychodni również bez zastrzeżeń. Szczerze polecam korzystanie z porad i wizyt u Pana doktora.

Mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu.Jestem pacjentką tejże Poradni od 2 lat. Wykonywałam dwa badania i przeszłam je wbrew powszechnie panującym opiniom bezboleśnie. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, rozmawia z pacjentem, uważnie słucha, stara się uspokoić, wytłumaczyć. Mimo, że jestem pacjentką w ramach NFZ nie odczułam nigdy, że jestem intruzem w gabinecie. polecam i doradzam, ażebyu nie powtarzać opinii nie sprawdzonych.

Byłam u dr Rajewskiego kilka razy. Podczas prywatnej wizyty zachowuje się w porządku - ma czas dla pacjenta,wytłumaczy, porozmawia. Na kasę chorych jest beznadziejny - wywraca oczami, głupio komentuje, nic nie tłumaczy, nie można o nic pytać a na dodatek pacjenta traktuje jakby miał upośledzenie umysłowe. W przychodni rejestrują na konkretną godzinę ale trzeba nawet trzy godziny odczekać. A na dodatek recepcjonistce też się kłania dobre wychowanie. Gdybym miała możliwość wybrania w okolicy innego gastrologa to nigdy bym już do niego nie poszła.

Ja mam bardzo dobre zdanie o dr P.Rajewskim. Wbrew powszechnie panującym opiniom jest człowiekiem symptaycznym aczkolwiek niezbyt wylewnym. Ale nie na tym polega widz. Jesli chodzi o stan zdrowia pacjenta, dokładnie wytłumaczy na czym polega dane schorzenie, udzieli porad , poda wskazania i zalecenia w formie broszur. Przed gastrofiberoskopia bada pacjenta i przeprowadza wywiad. Badanie gastrofiberoskopię wykonuje z dużym profesjonalizmem i wyczuciem. Ja osobiście poloecam wizyte w gabinecie pana doktora.

W świdnicy jest bardzo nieciekawie, bo jest tylko dwóch gastrologów, jeden jest w tej chwili oskarżony o wyłudzenie pieniędzy z NFZ-tu, drugi to Pan Rajewski. Nic ciekawego, lekarz wojskowy, z wąsem przypomina Turka lub Bułgara, gdy pierwszy raz poszedłem do Raj-Medu 20 czerwca ze skierowaniem, to w recepcji kazano mi przyjść dopiero w VII i wtedy być może zarejestrują mnie na wrzesień, 2 miesiące z hakiem to można z katarem czekać a nie z szczeliną osbytu, jak mi termin się nie podoba to kazano mi jechać do Pieszyc. Szczelinę zaleczył ...

Szczelinę zaleczył mi chirurg, ja kilka miesięcy później u Rajewskiego robiłem rektoskopię, skroił mnie 100 zł i praktycznie nic nie powiedział, chciał jeszcze naciągnąć na kolejne 100 zł za wizytę, tylko jeżeli nic nie znalazł poza lekkimi hemoroidami to co chciał leczyć?
Widać, że interesują go tylko pieniądze.
2 miesiące później zrobiłem kolonoskopię u dr Marczyńskiego (to zastępca Zająca z Latawca)-po badaniu histopatologicznym wyszło mi zapalenie błony śluzowej odbytnicy, której Pan Rajewski nie widział lub nie chciał widzieć, ale po piątej rektoskopii już by zauważył.
Nie polecam!!!
Dużo jego pacjentów to ludzie starzy, schorowani, ale może mają dzieci, wnuków, którzy zawiozą ich do Pieszyc lub do Wrocławia bo tego Pana omijać szerokim łukiem!!!

Jeżdze do niego juz rok czasu okazalo sie ze mam po raz ktorys robiona gastroskopie i wycinke z żoładka i zawsze slysze jedno i to samo: "no niedobrze jest" i tyle poza parunastoma receptami z lekarstwami ktore nie daja efektu. podczas wizyty lekarz ziewa wywraca oczami jakby wogole lekcewazyl pacjenta! spoźnia sie takze na wyznaczone godziny - i niestety swoje trzeba odsiedziec zawsze ( 2godziny) do tej pory mnie nie wyleczyl nie polecam tego lekarza .

do tej pory mnie nie wyleczyl nie polecam tego lekarza .

Po 3 latach wszelakich badań, różnych dziwnych diagnozach oczywiście nietrafnych, trafiłam do dr Rajewskiego. Zrobił mi badania, dość nieprzyjemne ale to już nie od niego zależalo bo on sam starał się mnie uspokajać. Po otrzymaniu wyników wreszcie zostałam zdiagnozowana. Po 3 latach męczarni dzięki temu lekarzowi wiem co mi jest, lecze się i jest o niebo lepiej!!

czekałam na niego 45 minut. Spóźniał sie. Kiedy zapytałam Panią w recepcji dlaczego lekarza jeszcze nie ma, odpowiedziała, że lada moment przyjedzie. Dodam, że nie jestem ze Swidnicy. Zrezygnowałam z wizyty.