dr n. med. Paweł Skowronekdr n. med. Paweł Skowronek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Skowronek

Traumatolog, Ortopeda, Chirurg ortopeda

Kierownik Kliniki Chirurgii Ortopedyczno–Urazowej WSZZ Kielce UJK , Kierownik Ortopedii i Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, Kierownik Zakładu Ortopedii I Rehabilitacji II wydz. Lekarskiego WUM, Koordynator oraz Trener Międzynarodowych Ośrodków szkoleniowych technik miniinwazyjnych stawów.

Specjalista w zakresie protezoplastyk stawów, w szczególności technik miniinwazyjnych przednich MIS DAA, oraz zabiegach rewizyjnych protez. Prekursor i trener w Polsce technik ...

Zabieg alloplastyki stawu biodrowego metodą MIS Pan Prof. Paweł Skowronek wykonał u mnie w dniu 30.11 2023r w godz. 7-8:00 w klinice NOVUMED w Jabłonnie. Ok godz. 10:00 Pan Prof. uśmiechnięty, przyszedł do sali na rozmowę po operacji. O godz. 17, pojawił się sympatyczny Pan rehabilitant i "zarządził" spacer! Piątek - ćwiczenia z Pa nem rehabilitantem, a sobota wypis do domu! Po dwóch tygodniach od zabiegu odstawi łem jedną kulę a obecnie, 34 dni po zabiegu, mogę się poruszać bez kuli. Mogę też prowadzić samochód!!! Cud??? Ten "cud" ma swoją ...

łem jedną kulę a obecnie, 34 dni po zabiegu, mogę się poruszać bez kuli. Mogę też prowadzić samochód!!! Cud??? Ten "cud" ma swoją nazwę - Pan Profesor Paweł Skowronek!!! Oddzielny temat to sam pobyt w klinice, jakże miły, żeby nie powiedzieć: atmosfera domowa, a to wszytko dzięki personelowi, który potrafi taką atmosferę stworzyć. Panie przyjazne, pełne serdeczności, empatii!!! A, że był to okres "andrzejkowy", proszę sobie wyobrazić wieczorne spotkanie na korytarzu, pacjenci oraz Panie z personelu z serdecznymi, głośno wyrażanymi uśmiechami. Reasumując: serdeczne, najgorętsze podziękowania kieruję pod adresem niesamowitego LEKARZA "CZŁOWIEKA", pełnego profesjonalizmu a przy tym jakże miłego, pogodnego Pana Profesora Pawła Skowronka i całego zespołu NOVUMED! Polecam z całego serca!

Dzień Dobry , Wybitny Lekarz i Człowiek ! Taką opinię muszę wystawić Panu Pawłowi Skowronek , wszystko co mi powiedział i przekazał sprawdziło się w 120 procentach :) Zabieg wymiany stawu biodrowego przeszedłem 29,11,2023, po dwóch dniach byłem już w domu , po 7 dniach o kulach uczestniczyłem w uroczystościach na których musiałem być , dawałem sobie radę sam od pierwszego dnia po operacji ! po 18 dniach pojechałem na ściągnięcie szwów i kontrolę , Pan Doktor pozwolił mi odstawić kule i chodzę już bez żadnych problemów . Przez ostatnich ...

Zabieg wymiany stawu biodrowego przeszedłem 29,11,2023, po dwóch dniach byłem już w domu , po 7 dniach o kulach uczestniczyłem w uroczystościach na których musiałem być , dawałem sobie radę sam od pierwszego dnia po operacji ! po 18 dniach pojechałem na ściągnięcie szwów i kontrolę , Pan Doktor pozwolił mi odstawić kule i chodzę już bez żadnych problemów . Przez ostatnich 25 lat uprawiałem sport codziennie, przez biodro musiałem przestać i zwolnić, dzięki Panu Doktorowi odzyskałem ruchomość i co najważniejsze po bólu nie ma już śladu, zacząłem już treningi z rehabilitantem , byłem na basenie :) Wiem jaki stres przeżywa się przed operacją, jeżeli ktoś chciał by porozmawiać i dopytać o szczegóły proszę zatelefonować, nr tel 535 136 029, Podziękowania również dla personelu w szpitalu w Jabłonnej koło Warszawy , PROFESIONALIŚCI i PROFESIONALISTKI !!!!

Jestem 2 miesiace po operacji stawu biodrowego metodą małoinwazyjną wykonaną w klinice w Jabłonnej przez dr.Pawła Skowronka. Ponieważ mam 84 lata ogromnie bałam się komplikacji pooperacyjnych.Dzięki Doktorowi wszs ystko udało się znakomicie i dzisiaj już w mieszkaniu poruszam sie bez kuli i tylko wychodząc z domu zabieram jedną kulę. Jakość mojego życia znacznie się poprawila i za to serdecznie dziękuję wspaniałemu Pany Doktorowi.

Pany Doktorowi.

Zanim trafiłem do Pana Dr Skowronka przez prawie dwa lata cierpiałem i faszerowałem środkami przeciwbólowymi . Wydałem w tym czasie sporo pieniędzy na różnego rodzaju rehabilitantów. 16-07-2020 miałem operację wymiany prawego stawu biodrowego przednią metodą DAA. 02-09-2020 przetańczyłem całą no na weselu mojego syna . O moich wcześniejszych problemach , przypomina jedynie niewielka blizna (ok 7cm ) Dr. Paweł Skowronek przywrócił mi sprawność i chęć życia. Dziękuje

Wydałem w tym czasie sporo pieniędzy na różnego rodzaju rehabilitantów.
02-09-2020 przetańczyłem całą no na weselu mojego syna .
Dr. Paweł Skowronek przywrócił mi sprawność i chęć życia.

Dziękuje

Marek z Wrocławia, 66 lat Jestem 3 tygodnie po operacji – prawe biodro, technika DAA z przednim dostępem wykonanej przez dr Skowronka w klinice Novumed w Jabłonnej (super opieka, empatia, pełne zaangażowanie, pomoc i wsparcie personelu na każdym kroku). Używam 1 kuli (głównie dla asekuracji), poruszam się bardzo sprawnie, nic nie boli, przestałem utykać, nawet samodzielnie wkładam już skarpetki, prowadzę samochód i dużo ćwiczę wg zaleceń pana doktora i rehabilitanta. Tydzień temu na polecenie pana doktora podskoczyłem 3 razy i aż nie do uwierzenia nic się nie stało, to jakieś ...

Marek z Wrocławia, 66 lat
Tydzień temu na polecenie pana doktora podskoczyłem 3 razy i aż nie do uwierzenia nic się nie stało, to jakieś czary!!!
Apeluję do wszystkich, którzy cierpią na dolegliwości związane ze stawami biodrowymi!
Nie odwlekajcie terminu operacji, nie próbujcie żadnych „cudownych metod” drenujących jedynie Wasze portfele. Zamiast się męczyć, utykać, łykać tabletki i żyć w bólu podejmijcie jak najszybciej decyzję o zabiegu!
Wiedza, profesjonalizm, doświadczenie i złote ręce doktora Pawła Skowronka predestynują go w pełni jako jedyne i skuteczne panaceum do skutecznego pozbycia się dokuczliwego schorzenia stawów biodrowych.
Dziękuję panie doktorze!!

Polecam wszystkim Pana dr Pawła Skowronka. Operacja 2 bioder wykonana przez Pana Doktora metoda dojścia przedniego przebiegła u mnie bez żadnych problemów a powrót do sprawności był błyskawiczny.

Jestem już pół roku po alloplastyce biodra. Zapomniałam już, że przed operacją nie mogłam robić wielu rzeczy, z bólu lub po prostu było to niemożliwe do wykonania dla mojego stawu biodrowego. Jestem sprawna. Chodziłam już po dwóch tygodniach, a po miesiącu wsiadłam do samochodu. Wybierałam doktora czytając opinie i przeważył fakt, że we wszystkich podkreślano sprawność doktora. Jeśli operacja jest konieczna, nie odkładaj, zatrudnij Pana doktora ;))

Operację wymiany biodra metodą mikroinwazyjną miałem przeprowadzona przez dr Skowronka 15 grudnia. Operacja przebiegła supersprawnie, bez komplikacji. Już tego samego dnia stawiałem pierwsze kroki, a po miesiącu bez problemu poruszam się z jedną kulą (dla asekuracji). Na wizycie kontrolnej po 3 tygodniach zaliczyłem test z podskoków. Jakość mojego życia mimo krótkiego czasu od operacji znacząco się poprawiła. Wspaniały Lekarz, profesjonalista. Doskonale wie co robi.

Na wizycie kontrolnej po 3 tygodniach zaliczyłem test z podskoków.
Jakość mojego życia mimo krótkiego czasu od operacji znacząco się poprawiła.
Wspaniały Lekarz, profesjonalista. Doskonale wie co robi.

Operacja alloplastyki mojego stawu biodrowego została wykonana przed dr P.Skowronka w dniu 1.12.2022. Potwierdzam opinie pacjentów mówiące o wysokim profesjonalizmie dr Skowronka oraz o szybkim powrocie do normalnego funkcjonowania po przeprowadzonym zabiegu.W dniu zabiegu zacząłem chodzić o kulach a po 18 dniach od zabiegu zacząłem już chodzić samodzielnie ( bez kul ). Polecam wykonywaną przez dr P.Skowronka mało inwazyjną metodę zabiegu. Szybko odzyskuję sprawność i siłę mięśni. Operacja w pełni spełniła moje oczekiwania.

Polecam wykonywaną przez dr P.Skowronka mało inwazyjną metodę zabiegu.
Szybko odzyskuję sprawność i siłę mięśni.
Operacja w pełni spełniła moje oczekiwania.