lek. med.Paweł Skowronek

Ortopeda

"Ukończył Warszawską Akademię Medyczną w 1996 roku. II stopień specjalizacji od 2005 roku. od 1997 roku asystent i starszy asystent Warszawskiej Kliniki Ortopedii i Traumatologii, starszy asytsent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie chirurgiczne w oddziałach chorób stawów biodrowych,, kolanowych, traumatologii. Zakres leczenia ambulatoryjnego:choroby stawów biodrowych i kolanowych, choroby kręgosłupa, zmiany urazowe i pourazowe.Pionier technik miniinwazyjnych z dostępu przed...

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
29 opini

• 5

Naczytałam się to bzdetów, jest mi przykro,że ludzkie cierpienia mają sklerotyczną odmianę opinii.. Jak potrzebują ,to są jak aniołki ,ale kiedy jest po wszystkim, dają opinie ,że pozal sie wszechświecie...!!Ja wiem,że lekarze dobrej specjalności i fachu są w swojej specjalizacji rozrywani i dlatego mają limitowany czas dla wielu osób... Wobec tego ,te opinie nie wywierają na mnie żadnego logicznego wytłumaczenia...Ludzie myśą ,że po operacjach a nawet przed lekarz powinien stać przy nich noce i dnie... a co z innymi pacjętami??Pytam tych ,którzy piszą te opinie....

• 5

Wielkie podziękowanie dla Pana doktora Pawła Skowronka za przeprowadzoną operację stawu biodrowego. Dzięki stosowanej przez Pana doktora miniinwazyjnej metody operacyjnej – bardzo szybko wracam do zdrowia i normalnego codziennego funkcjonowania. Bardzo dziękuję za życzliwość i ogromną cierpliwość do pacjenta, a przede wszystkim za profesjonalizm. Żałuję, że nie trafiłam do gabinetu Pana doktora dwa lata wcześniej, kiedy zaczęły się moje dolegliwości bólowe stawu biodrowego i moje poszukiwania pomocy medycznej. Szkoda, że w trakcie wielu konsultacji ortopedycznych nie uzyskałam informacji o tego typu operacjach (w Polsce od 2005 roku). Dzisiaj ta wiedza jest bardziej dostępna dzięki internetowi i można szczegółowo zapoznać się z tym tematem. Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze za umożliwienie mi szybkiego powrotu do normalności – bardzo wdzięczna pacjentka

• 1

Dla Pana doktora wszystkie jest ważniejsze niż pacjent. Co z tego że przetrącony bark, który utrudnia życie, co z tego, że czeka się kilka dni na wizytę. Jednego dnia odwołana, przeniesiona na drugi i na godzinę przed wizytą znowu "Pan doktor nie może". Najpewniej na weekend się wyjechało, a to że pacjenci czekają? Niech czekają. Rozumiem jeden raz przypadek losowy, ale dwa dni z rzędu to już nie przypadek - to chamstwo. Nie polecam. Nie korzystajcie. Jest sporo dobrych lekarzy w Krakowie tylko nie ten. Musicie się liczyć z tym, że czekać będziecie na termin i tuż przed wizyta odwołają. Dwa dni z rzędu, dwa razy mi zrobiono - konował nie lekarz.

• 1

Lekarz bardzo zadufany w sobie. Ilość czasu jaką poświęca pacjentowi jest niedopuszczalna - ludzie płacą za to a Pan nawet nie ma w sobie tyle przyzwoitości żeby porozmawiać z pacjentem, który przychodząc do Pana wyraża jakąś ufność wobec Pana i Pańskich umiejętności. Absolutnie odradzam, jest jeszcze wielu innych miłym i kompetentnych specjalistów. Nie musimy znosić czyjegoś zadufania i arogancji!

• 1

Biedak zapomniał dodac,że będę miała krótszą nogę po operacji!A teraz uważa,że powinnam zoperowac drugie biodro dla wyrównania.Po roku od operacji poleciał mi kręgosłup pomimo wyrównania w bucie.A MIAŁO BYC TAK ŚWIETNIE

• 1

Do dziś mam wrażenie, że kiedy tłumaczył mi przebieg leczenia, pomylił mnie z inną osobą. Nie miałem czasu go wypytać, bo sobie pospiesznie poszedł. Spytałem więc innego lekarza, który zdementował, to co mówił Dr. Skowronek. Ogólnie rzecz biorąc czułem się jak ktoś, kto się narzuca. No i nie zostałem kompleksowo poinformowany "co i jak", musze iść do innego lekarza, żeby się dowiedzieć, co dalej.

• 5

Bardzo, bardzo dziękuję Panie doktorze!!! Naprawdę świetny specjalista, nawet jeśli nie tłumaczy wszystkiego szczegółowo to i tak wzbudza zaufanie i odpowiada na zadane pytania. Ciepły, miły i nade wszystko profesjonalny.Dzięki Panu doktorowi pobyt w szpitalu był lepszy.Chodzę, rana jest minimalna, nie czuję bólu. Od 4 doby po operacji bez środków przeciwbólowych. Bardzo polecam i naprawdę bardzo Panu dziękuję.

• 5

23 lutego 2011 r. zoperował mi lewy staw biodrowy. Doskonały specjalista troszczący się o zdrowie pacjenta. Po zabiegu stwierdził, że "jesteśmy na zawsze skazani na siebie". To znaczy nic innego jak to, że w każdym czasie będzie do pomocy pacjenta. Do tej pory żaden z leczących mnie lekarzy mi tego nie "zaoferował". Co to znaczy nie muszę tego wyjaśniać. Tacy lekarze jak dr Skowronek na pniu się nie rodzą. Polecam tego lekarza każdemu komu zależy na szybkim powrocie do zdrowia. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze.

• 5

Wspaniały lekarz, doktor Skowronek wykonał u mnie wymianę dwóch stawów biodrowych w odstępie 1 roku. Czuje się jak nowo narodzona.POLECAM!!!!

• 4

A ja 21wrzesnia mam operacje i strasznie sie boje pomimo tych wspanialych opinii

• 5

Skoro czytacie Państwo moją opinię to zapewne podjęliście już deczyję o wyborze swojego lekarza. Jest ona jak najbardziej słuszna. Doktora Skowronka polecił mi znajomy lekarz ortopeda. Uznałam, że jedynie ktoś ze środowiska może wskazać mi najlepszego specjalistę. Moja sytuacja zdrowotna okazała się bardzo skomplikowana, zabagniona i nietuzinkowa. Dr Skowronek wykonuje zwykle małoinwazyjne wejście, jednakże u mnie to było niemożliwe i "dostawał" się do biodra z zewnątrz. W trzeciej dobie po operacji byłam już gotowa do wyjścia ze szpitala i pokonania samodzielnie drogi na drugie piętro. Otrzymujecie Państwo w pakiecie znakomitego, nowoczesnego specjalistę i Osobę o wysokiej kulturze osobistej. Panu Doktorowi najserdeczniej dziękuję, uśmiecham się na wspomnienie dni spędzonych w szpitalu i najlepszą lekcję motywacji jaką kiedykolwiek otrzymałam. Maria Nalew....

• 2

Zaproponował operacje ale niczego nie wytłumaczył, uznał że wystarczy że powiedział, że zrobi operacje. 160 zł za 5 minut wizyty.

• 1

Po operacji biodra nie mogę chodzić, Rana się goiła z powikłaniem. Mimo zapewnień mam koszmarną bliznę. nie miał czasu ze mną porozmawić. Zapatrzony i zadufany w sobie człowiek. Nie polecam i zdecydowanie odradzam

• 5

Wspaniały lekarz ,super, miły ,uśmiechnięty naprawił mi stawy biodrowe w obydwu nogach, jest bardzo dobrze. Inni ważni profesorowie powinni się uczyć od młodych zdolnych lekarzy takich jak dr Skowronek .Dziękuję

• 5

Wspaniały lekarz, kompetentny, zaangazowany PASJONAT. ZAWSZE BEDE PAMIETAŁA JESTEM WDZIECZNA. AGATA - po endoprotezie stawu biodrowego, której nikt nie chciał sie podjąć! :)DZIEKUJE PANIE DOKTORZE

• 4

Profesjonalizm przede wszystkim !!! Życzę sobie oraz wszystkim chorym osobom, aby w naszych szpitalach, klinikach i przychodniach było więcej tak wspaniale wykształconych i doświadczonych specjalistów jak dr Skowronek. W tym miejscu pragnę podziękować za pomyślnie przeprowadzoną operację. Dziękuję :)

polecam,pacjetkaMialam operacje w styczniu.Agnieszka

• 5

Wspaniały lekarz. Doskonały fachowiec. Oby takich lekarzy było więcej.

• 5

Wspaniały, wspaniały, wspaniały w życiu miałam doczynienia z wieloma lekarzami tej specjalizacji (bo przez okres 4 lat) nikt niechciał się zająć moim przypadkiem. W lipcu 2010 r miałam operację na staw biodrowy. Cudotwórcą jest dr. Paweł Skowronek. Pozdrowienia i podziękowania, również dla dr Behzad Shirdel Wdzięczna pacjentka.

• 5

super! super! super! wspaniały człowiek, rzeczowy, ale też serdeczny, lekarz z powołania i zamiłowania.

• 5

w roku 2008 wykonał mi dwukrotnie w odstępie czterech miesięcy zabieg wszczepienia protez obu stawów biodrowych-jest wspaniałym specjalistą w tej dziedzinie-przed operacją chodziłem zledwością przy pomocy kul łokciowych-obecnie zapomniałem co to jest ból i trudności z chodzeniem - już poleciłem i nadał polecam wszystkim cierpiącym na to schorzenie tego zdolnego lekarza - osoboście dziękuje doktorze za dobro jakie Pan dla mnie zrobił - Wiesław Leśniewski

• 5

Super lekarz! Wzbudzający zaufanie, cierpliwy, kompetentny,super chirurg, zainteresowany zdrowiem i stanem pacjenta tak przed zabiegiem jak i po! ZDziwienie budzi fakt,że te wszystkie wspaniałe cechy posiada tak młody lekarz!

• 5

w styczniu tego 2010 mialam operacje stawu biodrowego.polecam tego lekarza.beata

• 5

kompetentny lekarz i wspaniały człowiek

• 5

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dzięki niemu chodzę jak nowo-narodzona, Panie Doktorze, dziekuje Panu. Marta

• 5

Lekarz bardzo dbający o pacjenta miły,kompetentny.Jestem zadowolona z operacji którą przeprowadził wracam szybko do zdrowia.

• 5

Dr.Paweł Skowronek jest wspaniałym lekarzem,każdemu Go polecam wymienił mi dwa stawy biodrowe.Bardzo szybko wróciłam do pełnego zdrowia bez żadnych komlikacji.Chodzę tak jak zupełnie zdrowa osoba. Jestem Mu za to bardzo wdzięczna! Anna Gralewska

• 5

Konkretny, kompetentny. Oby wszyscy lekarze byli tacy. Polecam!

• 5

Doskonały specjalista w dziedzinie dysfunkcji stawów biodrowych (dysplazja stawu biodrowego).

Gdzie przyjmuję

52,229675621,0122287022 622 19 38, 665 666 728
    fimemdica@fimedica.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat