lekarz Paweł Stala

Okulista, Okulista dziecięcy

Panie ordynatorze bardzo dziękuję za pomoc i pełen profesjonalizm a zarazem szacunek dla pacjenta i klasę wyrazy szacunku.

Pan doktor to bardzo dobry specjalista .Dobrze i spokojnie tłumaczy zagadnienia dotyczące danej choroby oraz leczenia .Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi ile wymaga tego sytuacja .Jestem po operacji zaćmy i jestem zachwycony.Szczerze polecam tego okulistę.

Jestem osobą z bardzo rzadką chorobą oka . Całkiem niedawno miałam przyjemność poznać Pana doktora Pawła, który przeprowadził mi operację oka.Uwazam ,że jest On bardzo dobrym fachowcem .Zostałam bardzo rzetelnie potraktowana przez niego. Poza tym jest osobą bardzo sympatyczna z poczuciem humoru

Pan doktor to świetny fachowiec który bezbłędnie postawił diagnozę przepisał leki które bardzo skutecznie przywróciły żonie stan z przed choroby ,a byłem z żoną już u niejednego okulisty. Dodam że żona jest po ciężkim udarze mózgu. Godny polecenia

Jest dobrym lekarzem, a nawet barszo dobrym, z niesamowita kulturą osobistą. Szanuje pacjenta. Wyjaśnia co dolega co z tym można zrobić. Ma dużą wiedzę. Jest bardzo pomocny dla pacjenta. Jest konkretny w swojej pracy. Uczciwe traktuje pacjenta i robi odpowiednie badania sumiennie! To ważne dla pacjenta bo pacjent przychodzi po to by dowiedzieć się co mu dolega i co może z tym zrobic . A to właśnie otrzymuje od tego lekarza. ten lekarz wie co robi. Polecam.

Jakieś nieporozumienie - wizyta prywatna niby na dziesiątą a wchodzi się koło czternastej, bo jakby kilka osób upakowanych na tą samą godzinę(?). Zwykle w publicznych placówkach czekam krócej na wizyty sponsorowane przez NFZ-a (nawet jak przyjdę "nagle z ulicy" - do pana Stali byłam umówiona z kilkudniowym wyprzedzeniem na konkretną niby godzinę). Koszt 80zł, pół dnia zmarnowane na wysiadywaniu w przychodni a efekt wizyty - karteczka z numerem gabinetu i komentarz: "proszę przyjechać na ceglaną do katowic, gdzie pracuję, ale mnie tam nie będzie (...)" A w sumie na Ceglaną to sobie można pójść osobiście (bez "protekcji" pana Stali i też przyjmą nawet tego samego dnia w nagłym wypadku (za free w ramach NFZ-a)- sprawdzone osobiście). Jest miły i uprzejmy, ale no kurde, nie idę tam dla uprzejmości a z problemem zdrowotnym.

Każde spotksanie 50 zł nawet interpretacja wyników - 2 minuty, czy bez badania- jak dziecko płacze. Zero podejścia do dzieci, zero podejścia do klienta-nieuprzejmy, chamski, pracuje za karę zapominając że również za nasze pieniądze. Nie polecam dla dzieci bo tylko można dziecko umęczyć i zrazić zamiast mu pomóc.

Bardzo miły lekarz, wytłumaczył opisał problem moich oczu dość dokładnie. Pomimo kolejki pacjentów poświęcił mi wystarczającą ilość czasu. Był uprzejmy

Jeśli chodzi o wiedzę tego doktora - wydaje mi się, że rewelacja ;) odpowiada jak się go pyta, nie zachowuje się jakby był tam za kare, jeśli coś go wkurza mówi po prostu . a co dopoczucia humoru ?! to zależy od tego jakpacjent na to patrzy, ale w końcu do lekarza idziemy się leczyć a nie bawić .