2,5

Doktor Paweł Szwarc jest lekarzem na którego każdy chory dzieciak powinien trafić. Wielkie uznanie dla Pana, za poświęcony czas, okazane, nieudawane zainteresowanie, profesjonalizm i człowieczeństwo oraz empatię. Chciałabym, by we wszystkich przychodniach, pracowali tacy pediatrzy jak Pan doktor Paweł.

Bardzo nie przyemna osoba. Nie jest profesjonal, kieruję do innych lekarzy .Nie grzecznie zachowuję się z pacjentami oraz opiekunami dzieciaków.

Jeżdżę z dzieckiem z obrazenianiami oparzenia . Bardzo miły lekarz . Moja opinia na temat naszej służby zdrowia jest bardzo negatywna , ale zostałem miło zaskoczony po wizycie na sor dzieciecym . Po kilku spotkaniach z tym lekarzem zmieniam zdanie i żeby tak dalej było . Ludzie których spotkałem z nim na dyżurze też bardzo miło i profesjonalnie podchodzą do dzieci . Życzę państwu jak naj mniej pracy .

Totalny ignorant i bardzo słabe podejście do dziecka. Syn przeżył straszny stres podczas zaszywania rany otwartej w idzie. Kiedy spytał o imię syna i było zagraniczne (gdyż syn urodził się za granicą) powiedział poprostu głośno nie ważne ! To było strasznie nie grzeczne co mi się totalnie nie spodobało rozumiem ze pewnie po angielsku lekarz noe zdążył się nauczyć i pewnie mógł mieć problem z wymową no ale pani w recepcji jakoś sobie poradziła i zdecydowanie miła więcej kultury osobistej oraz ciepła do ludzi Poprostu żenada panie Szwarz

Poprostu żenada panie Szwarz