dr Paweł Tabakov

Neurochirurg

W żadnym wypadku nie polecam, pacjentką byla moja mama emerytka, lekarz nieuprzejmy, po zapoznaniu się z dokumentami zlecił tomograf komputerowy... mimo ze mama przyszła ze świeżym tomografem zrobionym 3 miesiące wcześniej. Oraz dał skierowanie do neurochirurga a do kogo my przyszliśmy jeśli nie do neurochirurga? Wizyta 400 zl, z której nic nie wynikło.

Wizyta trwała 4 min. koszt 400 zł.,lekarz nic mi nie pomógł i nie poradził,zdecydowanie nie polecam.

Dr Paweł TABAKOW – na wiosnę 2011r - operował moją Mamę. Jest to miły młody lekarz posiadający ogromną wiedzę posiada bardzo dobre podejście do Pacjenta i jego Rodziny. Dokładnie opowiadał Nam (rodzinie) jaka jest sytuacja z dolegliwym miejscem (kręgosłup) Mamy, do tej pory nie spotkaliśmy się z tak życzliwym podejściem ze strony Lekarza. Życzymy Panu Powodzenia w Ratowaniu innych Ludzi którzy szukają pomocy (wiedza i umiejętności) u takich jak Pan Lekarzy. Bardzo Dziękujemy za Wszystko co można było zrobić z Pana strony. Dziękujemy również Pana Przełożonym i Kolegom za wspólną konsultację podczas prawie dwunastogodzinnej operacji. Pozdrawiamy z Oławy :)

Uważam że Doktora Pawła nie mogło zabraknąć w tym rankingu. Niesamowity człowiek, znakomity lekarz. Mimo młodego wieku jest bardzo kompetentny i ma znakomite podejście do pacjęta. Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne, wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania. jest naprawdę bardzo przystępnym lekarzem. Pozdrawiam

Pozdrawiam