dr Paweł Tabakov

Średnia ocen:5/5
Opinii2

Anonim

11.06.2011

Dr Paweł TABAKOW – na wiosnę 2011r - operował moją Mamę. Jest to miły młody lekarz posiadający ogromną wiedzę posiada bardzo dobre podejście do Pacjenta i jego Rodziny. Dokładnie opowiadał Nam (rodzinie) jaka jest sytuacja z dolegliwym miejscem (kręgosłup) Mamy, do tej pory nie spotkaliśmy się z tak życzliwym podejściem ze strony Lekarza. Życzymy Panu Powodzenia w Ratowaniu innych Ludzi którzy szukają pomocy (wiedza i umiejętności) u takich jak Pan Lekarzy. Bardzo Dziękujemy za Wszystko co można było zrobić z Pana strony. Dziękujemy również Pana Przełożonym i Kolegom za wspólną konsultację podczas prawie dwunastogodzinnej operacji. Pozdrawiamy z Oławy :)

Anonim

28.09.2010

Uważam że Doktora Pawła nie mogło zabraknąć w tym rankingu. Niesamowity człowiek, znakomity lekarz. Mimo młodego wieku jest bardzo kompetentny i ma znakomite podejście do pacjęta. Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne, wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania. jest naprawdę bardzo przystępnym lekarzem. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Wrocław"?

4wsk
weigla 5