dr n. med. Paweł Tomaszewski

Kardiochirurg

Bardzo kompetentny, równocześnie ludzki wzbudza zaufanie przeprowadził mnie przez rozpoznanie mylnie diagnozowanej choroby , Bardzo dobry efekt leczenia i dobry kontakt

Do dziś dnia mam zastawkę wszczepioną przez Pana Doktora 15. 10. 1987 roku w klinice we Wrocławiu na ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Bardzo często wspominam z wielką wdzięcznością Pana Doktora, który otaczał opieką swoje "gwiazdeczki" Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

CZLOWIEK ANIOL , BARDZO DOBRY FACHOWIEC SAME ,POZYTYWNE OCENY POLECAM GO Z CALEGO SERCA BEZINTERESOWNY I BARDZO ZAANGAZOWANY TROSZCZY SIE O PACJETA I NIGDY NIE ZOSTAWI GO W POTRZEBIE

świetny lekarz! wymienił mi dwie zastawki. mija 9 miesięcy od operacji a ja czuję się już prawie jak przed operacją. znakomity kontakt i troskliwe podejście do pacjenta. polecam tego pana doktora.

Super lekarz. Uratował moje życie dwa razy. Polecam go z całego serca. Wymieniał zastawkę,asystował przy tętniaku aorty wstępującej oraz usuwał krwiaka okołoprotezowego aorty wstępującej. Pozdrawiam

byłam przez dra operowana super lekarz super człowiek.

byłam przez dra operowana super lekarz super człowiek.

Uratował życie mojej kochanej MAMY. Dziękuje to zdecydowanie za mało...

Uratował życie mojej kochanej MAMY. Dziękuje to zdecydowanie za mało...

kompetentny,zyczliwy, wydaje sie byc bardzo zaangazowany

kompetentny,zyczliwy, wydaje sie byc bardzo zaangazowany

Pan doktor jest wspaniałym specjalistą. Zabiegi które wykonuje ratują ludzkie życie i zdrowie. Mam ogromny szacunek do pana doktora za życzliwość,która okazuje pacjentom na oddziale jak i rodzinie.Mojemu mężowi uratował życie przeprowadzając skomplikowaną operacje wraz z całym zespołem medycznym. Bardzo polecam wszystkim pana doktora.