lekarz Paweł Uchański

Ortopeda, Traumatolog

W piątek 25 marca 2022 Pan Doktor operował kciuk trzaskający mojego trzyletniego syna na NFZ w Multimedice w Zielonce. Wcześniej odbyliśmy wizytę w gabinecie Pana Doktora w tej placówce. Z całego serca polecam wizyty u Doktora Uchańskiego wszystkim mamom maluszków z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę. Również ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest zaangażowany i naprawdę zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, zawsze odpowiada na wszystkie pytania. A przy tym pożartuje i się pouśmiecha. Rok temu byliśmy operowani w szpitalu przy Niekłańskiej na tę samą dolegliwość. Operacja się nie udała. Tym razem skorzystaliśmy z pomocy innego lekarza. I to był strzał w dziesiątkę. Sam pobyt w szpitalu bez porównania. W poprzedniej placówce spędziliśmy 3 dni, w Multimedice 4 godziny. Wszyscy lekarze - anestezjolog, ortopeda, Panie pielęgniarki - przemili, z uśmiechem, poczuciem humoru, cierpliwością do małego pacjenta i wyrozumiałością. Doktor anestezjolog nadmuchał synkowi balon z rękawiczek i narysował buźkę. Pobyt w placówce jak w czterogwiazdkowym hotelu. Nie ma się do czego przyczepić. Szczerze polecam!!!

Świetny specjalista, kompetentny i rzeczowy ,a przy tym cudowny człowiek.Cierpliwie i uprzejmie wszystko wytłumaczył.Gorąco polecam.

Super lekarz,kompetentny, uprzejmy, mily i ma super podejscie do pacjeta.

Super lekarz,kompetentny, uprzejmy, mily i ma super podejscie do pacjeta.

Jest super... przyjmnie nawet bez uprzedniego zapisanego terminu jeżeli pacjent poczeka cierpliwie,chodzi mnie że poza numerkami Polecam

Jest super... przyjmnie nawet bez