lekarz Paweł Uchman

Takiego poświęcenia ze strony lekarza nigdy nie spotkałam. Dobry człowiek, bardzo dobry lekarz. Pod jego opieką musi być okej! Doktor dokładnie odpowiada na pytania, wszystko tłumaczy, dokładnie bada. Na oddziale zajmuje się swoją pacjentką. Naprawdę w swoim życiu nie spotkałam jeszcze takiego lekarza! Dużo siły i zdrowia dla Doktora :)

Pan dr potrafi tylko mówić, do leczenia się nie bierze. Genialnie wypisuje recepty, zostawia w recepcji. Gra pozorów, nic więcej. Bardzo się zawiodłam,myślałam,że mi pomoże :(

pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza tak idealnego jak dr Uchman. Zainteresowany pacjentką, troskliwy,przejmuje się wszystkim, wszystko dokładnie wyjaśnia. Ma w sobie taki mega spokój, cierpliwość, zero pośpiechu! nawet jeśli jest godzina 23 a on ma jeszcze 3 pacjentki! Można do niego spokojnie zadzwonić, pomoże, wyjaśni. Naprawdę, nigdy w życiu go nie zamienie! dziękuje doktorze! :)

Dr Uchman to bardzo dobry specjalista. Po długiej tułaczce po lekarzach, jako jedyny wykrył chorobę i wysłał na pełną diagnozę do prof. Wizyta trwa tyle ile pacjentka potrzebuje czasu. Niestety przez to zdarza się długie czekanie w kolejce w poczekalni,ale coś za coś :) Wszystko dokładnie tłumaczy, przejmuje się problemami pacjentki. Tylko dzięki niemu mam teraz diagnozę i wiem co robić dalej :) Oby było więcej takich lekarzy! Jestem bardzo wdzięczna doktorowi i napewno go już nie zamienię!!! :-) Dziękuje!

Szczerze polecam! Przemiły i bardzo kompetentny lekarz. Wszystko tłumaczy, nie sieje paniki bo nie pozostawia pacjentki z wątpliwościami. Polecam!

JA osobiście przestrzegam przed tym lekarzem!Proszę zwrócić uwagę,że zadowolone Panie to te które miały mały problem ze zdrowiem.Ja niestety miałam zmiane w piersi usuniętą mamotomem przez P.doktora,po 10-ciu dniach okazało się,że to rak,a po trzech tygodniach po zabiegu guz odrósł i mało tego przerzucił się na węzły chłonne przez co moje leczenie było przerażające.Uważam osobiście,że tego typu zabiegi powinni wykonywać onkolodzy!!!!

HMM ciezko go ocenic w szpitalu trafilam do niego ,usg podejrzany guz ,za posrednictwem innego lekarza ginekologa mialam zrobiony mamoton ,okazalo sie ze to torbiel ,,,niestety po roku znow guz w tym samym miejscu i innym,wizyta prywatna u dr uchmana ,powiedzial ze to pewnie torbiel i mam brac lek mastogynon ,,,zapytalam dlaczego w moim mlodym wieku mam takie problemy a on ze to od hormonow i powiedzial ze jak chce to mam sobie zrobic badania hormonow ,placac 100 zł za wizyty mogl wypisac skierowanie na te badania albo chociaz zaproponowac biopsje tym bardziej ze wezel w okolicy pach byl powiekszony ,,nie jestem zadowolona zostalam z problemem guz sie powiekszyl a pan doktor każę czekac

Trafiłam do dr Pawła Uchmana z guzkiem w piersi. Od razu rozpoznał zmianę po badaniu usg. Uważam, że jest przemiłym człowiekiem i koledzy po fachu powinni brać z niego przykład. Dodam, iż zabieg usunięcia guza był z nfz, mimo to zostałam otoczona opieką doktora, wszystko mi wyjaśnił, przy każdej wizycie wyczerpująco opowiadał o moich wynikach badań, cierpliwie tłumaczył, przede wszystkim nie wzbudzał we mnie paniki. Zabieg, który był przeprowadzony to biopsja mammotomiczna jeśli dobrze zrozumiałam ;) WSZYSTKO zostało usunięte, nie mam śladu po zabiegu. Jestem w pełni zadowolona i polecam tego człowieka, bo jest cudownym lekarzem z pewnością z powołania. Alina S.

wysokiej klasy specjalista, całkowicie oddany swojej pracy i pacjentkom, duża wiedza i doświadczenie, zajmuje się problemem kompleksowo od diagnozy do operacji, jeśli potrzebna jest kontynuacja leczenia w innym ośrodku (jak w moim przypadku) używa swoich prywatnych kontaktów, żeby znależć dla pacjentki najlepsze rozwiązanie, dostępny pod telefonem nawet po godzinach pracy, lekarz, któremu sprawia radość i daje satysfakcje to co robi a przy tym wspaniały człowiek

zdecydowanie polecam. z pomocy dr Uchmana korzystałam nie tylko ja ale kilka osób spośród moich znajomych i rodziny (trafiłam do doktora z polecenia), byłam pod wrażeniem cierpliwości z jaką odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, ciepły, oddany swojej pracy z ogromną wiedzą i doświadczeniem, prawdziwy lekarz z powołania, odzyskałam wiarę w lekarzy, POLECAM p.s. jeśli chodzi o sytuację opisaną poniżej u mnie była podobna sytuacja, tzn guz po zabiegu był nadal widoczny a okazał się... krwiakiem po zabiegu , doktor szczegółowo wszystko objaśnił, przepisał leczenie i po 2 tygodniach ...

p.s. jeśli chodzi o sytuację opisaną poniżej u mnie była podobna sytuacja, tzn guz po zabiegu był nadal widoczny a okazał się... krwiakiem po zabiegu , doktor szczegółowo wszystko objaśnił, przepisał leczenie i po 2 tygodniach guz zniknął