lekarz Paweł Wawrzyczek

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.

Jeżeli szukacie LEKARZA to właśnie znaleźliście bardzo dobry lekarz cudowny czlowiek który dba o każdego pacjenta zawdzieczam mu wiele bardzo dziekuje przekonaj się sam polecam wszystkim

Godny polecenia fachowy i bardzo uprzejmy. gorąco polecam dobrze zdiagnozowane kolano i opinia przygotowanie do operacji w Jastrzębskim szpitalu.

Panie Pawle serdeczne dzięki za uratowanie mojej dłoni.....przez moją głupotę mało co straciłbym wiele. Pan, przez swoje pełne zaangażowanie uratował mi dłoń!!! Nie wiem, czy zwyczajowe serdecznie dziękuję tu wystarcza.....

Panie doktorze dziękuję bardzo za zajęcie się moją mamą Marią w dniu 17 lipca która przyjechała z domu opieki i pozostawiono ją samą na korytarzu , jest Pan wspaniałym lekarzem.

Jako lekarz: profesjonalny, rzeczowy fachowiec, godny polecenia. Jako człowiek: miły, skromny i z empatią podchodzi do pacjęta. Nawet pielęgniarki mówią że to dobry i fachowy lekarz. Ciocia (67lat) miała robioną Endoprot. Kolana w Jastrzębiu i poleca pana doktora.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny,uprzejmy. Posiada duża wiedzę z którą chętnie dzieli się z pacjentem. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu i leczenia. Z czystym sumieniem Godny polecenia Dobry Specjalista.

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy poświęcił mi dużo czasu w szpitalu wytłumaczył na czym polegał zabieg i dalsza opieka idealna, Gorąco polecam tego specjalistę.